Prenascan, jak moc je přesný?

Anonymní
2.3.21 12:16

Prenascan, jak moc je přesný?

Ahoj holky,
omlouvám se za anonymitu, ale mám trochu výčitky z toho co cítím, tak radši anonymně.
Jsem podruhé těhotná, jupí zadařilo se po 2 letech.
Manžel chtěl udělat prenascan jako u první dcery. Ten vyšel v pořádku s tím, že pohlaví je pravděpodobně mužské…
No a já trubka se tak upnula na druhou holčičku, že teda s chlapečka nejsem vůbec nějak odvařená. Vůbec nevím co s klukem, abych pravdu řekla :) pořád tak nějak tajně doufám, že se třeba spletli, ikdyž tak nějak vnitřně vím, že to bude fakt ten kluk. :) samozřejmě se těšíme, jen se s tím musím nějak zžít.
Měl to taky tak někdo? Je to normální? mám z toho trochu výčitky, že neskáču radostí.
Pěkný den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
862
2.3.21 12:47

Co vím, pokud jde o pohlaví, je to opravdu přesné. No já třeba chtěla právě kluka a holku, máme dva kluky, takže podruhé jsem trochu zklamaná byla taky (doktorka nám to řekla hned na 1. screeningu a už se to neměnilo, jen podle utz), ale jako zas jsem asi cítila trochu úlevu právě proto, že s chlapečkem už jsem měla zkušenost :lol: takže rozumím zklamání a právě možná i tomu pocitu, že vlastně nevíš, co s klukem. Ale neboj, věřím, že ho budeš milovat, a hlavně je to ve výsledku fakt jedno, radosti i starosti jsou s klukama i holkama, hlavně ať jsou děti zdravé :palec: jo a třeba si na tom najdeš to svoje. Já třeba jsem nakonec i ráda, že nemám holčičku, vůbec mě totiž nebaví věci jako česání a čančání, naopak mi nevadí si hrát půl dne s vrtačkou a kladivem a číst si furt dokola o autech :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
2.3.21 12:55

Pohlaví určí prenascan s přesností 99,7 % takže možnost že se spletli asi je ale je opravdu minimální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4146
2.3.21 14:04

Tak vzhledem k tomu, že našli chromozom Y, tak bych to brala jako jisté.
Buď ráda alespoň za tu jednu cácorku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2820
2.3.21 15:03

Zbytecny tam chodit, pokud resis jen pohlavi. To stejne uz neovlivnis. Takze je to asi jedno, zda to budes vedet ted nebo za mesic :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat