Přestala jsem kojit, bude spát lépe?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 20:02
Prestala jsem kojit, bude spát lépe?

Dobrý večer, vcera jsem prestala kojit 16m dítko. Hlavne proto ze se v noci budil treba 10× a ja uz nemuzu. Mate nekdo zkušenost ze by se vam ditko po odstavu prestalo budit? :srdce: děkuji

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11011 příspěvků 30.07.19 20:08
@Anonymní píše:
Dobrý večer, vcera jsem prestala kojit 16m dítko. Hlavne proto ze se v noci budil treba 10× a ja uz nemuzu. Mate nekdo zkušenost ze by se vam ditko po odstavu prestalo budit? :srdce: děkuji

U nás to pomohlo a malá spí celou noc. Max se vzbudí nad ránem a přeleze k nám. Ale třeba u kamarádky to nic nevyřešilo. Každé dítě je jiné,

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 30.07.19 20:17

U nas to pomohlo. Ale ono se stejne chvili jeste budi a poplace, ze by chtelo prso. Chodil tam mazel, rekl, ze ma mama bebi a ona po par minutach usnula. Jen to trvalo cca 10 dni. Chce to vydrzet. Vodu jsem zamerne nedala, aby nevyzadovala vodu. Ted je to cca mesic od odstaveni, je ji 20 mesicu a uz se nebudi. Drzim palce, nebojte, to date :)

anavi13
Závislačka 4488 příspěvků 30.07.19 20:17

Připojím se s dovolením do diskuze. Tohle téma mě zajímá. Synovi je sice jen 6 měsíců, ale taky se mi budí už tři měsíce víceméně po hodině v noci na kojení. Nad ukončení kojení pomalu uvažuji, pokud tento problém nevyřeším jinak.

milwinka
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 30.07.19 20:19

U prvního dítěte nám to pomohlo a začal spát celou noc. U druhého dítěte to nepomohlo. U kámoščinyho dítěte to taky nepomohlo, u jiné kámošky ano. Každé dítě je jiné.

blueberryx
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 30.07.19 20:20

Záleží na diteti. Dcera v roce a pul po odstavu začala spát celou noc, syn po odstavu v 9.-ti měsících nespí celou noc doted- jsou mu 3

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 20:20

Také jsem musela přestat v 15 měsících kojeni. Od tří měsíců miminka jsem po nocích nespala skoro vůbec. Poslední dva měsíce byl masakr, budila se i 15× do noci. Do toho starší školkové dítě. Několik dní jsem vyčerpáním probrecela a řekla si dost. Ze dne na den a světě div se, moje dcera už tři měsíce spí bez jediného probuzení. Jo teď ji lezou trojky. Tak se třeba jednou vzbudí, ale konečně jsem zase spokojená máma. Přeji to samé i vám :kytka:

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5088 příspěvků 30.07.19 20:26

Moje dítě jo, vstávala co hodinu ještě v roce a čtvrt, sebrala jsem prso a do týdne spala celou noc. Ale pár nocí prořvala ( což se přiznám, že už mi bylo srdečně jedno). Nedávala jsem náhradou nic, ani pití, jen jedenkrát za noc na žízeň.

milwinka
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 30.07.19 20:26
@blueberryx píše:
Záleží na diteti. Dcera v roce a pul po odstavu začala spát celou noc, syn po odstavu v 9.-ti měsících nespí celou noc doted- jsou mu 3

Tak to je jak u nás.. starší hned po odstavu spal celou noc, ale mladší se vesele budil dál, přitom mlíko fakt nechtěl, tak nevím proč se furt budil (a budil i nás). Přešlo to asi měsíc po třetích narozeninách. Sousedce se prý budily obě děti až do tří let. A kámošce se občas budí ještě i pětiletý.

zelenoockaa19
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 30.07.19 20:27

Může to pomoci a nemusí… U nás pomohlo přestěhování do vlastního pokoje.

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5088 příspěvků 30.07.19 20:27
@anavi13 píše:
Připojím se s dovolením do diskuze. Tohle téma mě zajímá. Synovi je sice jen 6 měsíců, ale taky se mi budí už tři měsíce víceméně po hodině v noci na kojení. Nad ukončení kojení pomalu uvažuji, pokud tento problém nevyřeším jinak.

na to je malej, to nevydrží bez mlíka. Nejdřív kolem toho roku, dřív bych já osobně dítě celou noc nenechala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 20:31

Děkuji za podporu, budu věřit, ze i u nas to pomůže :srdce: ja se taaak potrebuju vyspat! Nikdy nespal dobře, v nejlepších casech se budil po 3h, ale to byly vyjimky. Pres den to vypada ze to snasi dobře. 2× se podival do trika, ja rekla ze mlicko neni, on rekl neni a dal nehledal. Za to ja jsem vynervena. Nejak to špatně snasim, úplně se klepu :(

Daenerys91
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 4 inzeráty 30.07.19 20:42

U syna to pomohlo, spí od roka celou noc. Dceru nekojím od 6 měsíců a pomohlo to částečně. Budí se 1× v noci na mléko a ráno v 6h.

anavi13
Závislačka 4488 příspěvků 30.07.19 20:43

@Šáruší celou noc ne, to je mi jasné, ale nevím jak dlouho tohle vydržím. Hlavně i on je ráno unavený. Takže hledám řešení co s tím, proto uvažuji o přechodu na UM. Byla bych šťastná za spánek aspoň tři hodiny v celku :lol: to myslím, že je v půl roce možné :lol:

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 30.07.19 20:44

Uklidnete se, nestresujte se zbytecne. Uz je velkej. U nas teda ten samostatny pokoj pomohl hodne. Z 8× za noc bylo ze dne na den jen 1× kolem 4. hodiny. To bylo v roce. Ted jsme odbourali i to posledni kojeni, prave odstavenim. Taky jsem byla nervozny, ale nebylo to nic strasneho. Jen doporucuji, at k nemu chodi tatka, jestli je moznost. Myslim, ze ji neprovokovalo, ze je tam mama s prsama. Prisel, polozil, pohladil a chvili tam byl, dokud neusnula. Na me by stopro jecela klidne pul hodiny. Musela bych tam s ni zustat spat…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama