Přestala jsem kouřit v těhotenství, ale...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BuBllina6
Povídálka 36 příspěvků 15.03.18 21:57
Přestala jsem kouřit v těhotenství, ale...

Příspěvek upraven 25.04.18 v 19:23

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

marka123
Kecalka 456 příspěvků 15.03.18 22:03

A co si o tom mate myslet? Mysli na dite, vzdala se cigaret a abstak ma, jinak by jedla, chodila ven i spala, ze dvou krabicek za den na 0, to neni jen tak. Je dobra jestli to vydrzi a snad nezacne zas hned kourit po porodu.

pe-terka
Extra třída :D 14075 příspěvků 15.03.18 22:04

Co by sis o tom měla myslet? Před kamarádkou smekám, ptž se statečně bije se svou závislostí a myslí na dítě - což každá nedokáže :potlesk:
Nedávno jsme četla, že čeká druhé Jitka Čvančarová. Dlouho se snažili a taky je kuřačka. Jsou nadšení. Předpokládám, že to taky definitivně típla s pozitivním těhu testem.

Russet
Kelišová 6765 příspěvků 15.03.18 22:14
@BuBllina6 píše:
Zdravím všechny : :mavam:
Dnes jsem se bavila s kamarádkou a též čeká mimčo ;)
Já ji k jejímu problémů nemohla nic říct, nebo poradit.
Takže: kamarádka otěhotněla a ještě nějakou dobu kouřila, ale snížila dávku.
Doktor ji samozřejmě spéroval, že kouřit, atd.., tak přestala definitivně.
Změnila zvyky, prostředí, dá se říct že změnila celkově život - kouřila hodně i dvě krabičky/den.
Takže nekouří, ale strašně zhubla (po jídle kouřila taky - i dvě po sobě) vůbec nejí, jen pije vodu/minerálku… Nechodí ven, protože má známý co kouří, tak aby ji to nelákalo, celkově se uzavřela před světem.
Večer to cíga bylo prostě její a během chvilky neměla problém usnout, teď nespí ještě ve 2:00hod.
„Absťák“ nemá, na mímo se těší :dance:, myslí jen na zdraví prcka…a na věty doktora, jak nemá kouřit.
Vůbec nevím co si o tom mám myslet a vrtá mi to teď hlavou. :think:

Trošku jí hráblo. Tak snad to „mímo“ zvládne.

BuBllina6
Povídálka 36 příspěvků 15.03.18 22:26

Jediný co si myslím je, že pana doktora slova si vzala nezdravě k srdci. :nevim:
To že nehulí :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Absťák doopravdy nemá, viděla jsem lidi s absťákem a mají třes, neklid.. apod.
Ona ne.
Co je pro mímo horší? 3-5cigaret/den nebo žádný příjem potravin? 8o

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 15.03.18 22:32

@BuBllina6 Žádný příjem potravin mají i těhule co nekouřily, ale jenom blijou :nevim: Tak jí poraď ať bere aspoň nějaký těhu vitamíny a myslet si o tom můžeš co chceš, to je vedlejší.

rena621
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 15.03.18 22:37
@BuBllina6 píše:
Zdravím všechny : :mavam:
Dnes jsem se bavila s kamarádkou a též čeká mimčo ;)
Já ji k jejímu problémů nemohla nic říct, nebo poradit.
Takže: kamarádka otěhotněla a ještě nějakou dobu kouřila, ale snížila dávku.
Doktor ji samozřejmě spéroval, že kouřit, atd.., tak přestala definitivně.
Změnila zvyky, prostředí, dá se říct že změnila celkově život - kouřila hodně i dvě krabičky/den.
Takže nekouří, ale strašně zhubla (po jídle kouřila taky - i dvě po sobě) vůbec nejí, jen pije vodu/minerálku… Nechodí ven, protože má známý co kouří, tak aby ji to nelákalo, celkově se uzavřela před světem.
Večer to cíga bylo prostě její a během chvilky neměla problém usnout, teď nespí ještě ve 2:00hod.
„Absťák“ nemá, na mímo se těší :dance:, myslí jen na zdraví prcka…a na věty doktora, jak nemá kouřit.
Vůbec nevím co si o tom mám myslet a vrtá mi to teď hlavou. :think:

Ja kourila 12 let. Prestala jsem v roce 2014 a abstak mam stale. Je tezke prestat. Tehotenstvi je dobry duvod proc prestat a proto kdyz se pokladate za kamosku tak ji podporte. Navic tehotenstvi muze hodne oslabit a zvraceni zavraty. Zadna sranda. Je dobre byt zodpovedna ale nejlepsi je byt obkolopena rodinou a prateli co vzdy pomuzou.

Helileli
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 15.03.18 22:55
@BuBllina6 píše:
Jediný co si myslím je, že pana doktora slova si vzala nezdravě k srdci. :nevim:
To že nehulí :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Absťák doopravdy nemá, viděla jsem lidi s absťákem a mají třes, neklid.. apod.
Ona ne.
Co je pro mímo horší? 3-5cigaret/den nebo žádný příjem potravin? 8o

No a co by měli říct holky, co stráví několik týdnů s hlavou v záchodě a neudrží ani vodu? A taky mimca prosperují, jen nastávající matka je pak na tom hůř.
Udělala dobře, že nekouří, miminko by si z toho mohlo nést celoživotní následky, to by ti přišlo v pořádku?

rozand
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 15.03.18 23:01

@BuBllina6 Lepsi chvili nejist nez cely tehotenstvi kourit, nepochybne. Jakekoli koureni ma negativni dopad na plod. Ze nekdo v tehotenstvi neji je celkem bezne vzhledem k nevolnostem atd. Jako kamaradka bys ji mela vytahnout ven, pokud ji neni zle a nabidnout pomoc, donos jidla atd., ne ji lamat zpet k cigaretam.

Pucalkovic Amina
Kecalka 401 příspěvků 15.03.18 23:06

@BuBllina6 Určitě je zdravější nejíst, než kouřit. Já jsem kouřila 11 let, než jsem otěhotněla, cca krabičku, krabičku a půl denně. Hned, jak jsem zjistila, že jsem těhotná (když jsem čekala syna) jsem s tím sekla, z minuty na minutu. Nedokázala bych si představit, jak ten hnus jde k miminku. Pořád jsem si pouštěla různá videa, která mě od kouření odrazovala, různé animace, jak se děti kouřem dusí atd. Ze začátku to bylo strašný nekouřit, přestala jsem se vídat s kamarádkami, protože v té době všechny kouřily doma, venku, v restauraci, všude. Začala jsem pít jen vodu, protože každý jiný nápoj od čaje po limonádu mi to připomínal. A vydržela jsem to celé těhu a pak dalšího cca půl roku, kdy jsem kojila. A pak jsem zase začala kouřit. Přestala jsem definitivně až 3 roky po porodu kvůli tomu, že mi kouření způsobilo závažný zdravotní problémy. Co bych se divila, kouřila jsem vlastně, když to sečtu, kolem 15 let krabku a půl denně.

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 06:27

@BuBllina6 kdyby neměla absťák, tak by byla v pohodě.. :nevim:

BuBllina6
Povídálka 36 příspěvků 16.03.18 07:11

@Pucalkovic Amina veliká gratulace :potlesk: další maminka s bříškem co nekouří :potlesk:
Jak píšeš, že jsi se přestala vídat s lidmi, jak jsi to nesla po psychické stránce?
Neumím si to totiž představit, asi bych si připadala na všechno sama. :nevim:
No, tak snad už jsi v pořádku :hug:
Každopádně držím palce :kytka:

BuBllina6
Povídálka 36 příspěvků 16.03.18 07:20
@sladke-mameni píše:
@BuBllina6 Žádný příjem potravin mají i těhule co nekouřily, ale jenom blijou :nevim: Tak jí poraď ať bere aspoň nějaký těhu vitamíny a myslet si o tom můžeš co chceš, to je vedlejší.

Právě ty co zvrací.
Ona ani nevěděla že je těhotná, kdyby nechodila na kontroly a neměla potvrzené tak neví prostě, jako kdyby se jí těhotenství vyhnulo.
Též jsem jí řekla o vitamínech - odmítá.

BuBllina6
Povídálka 36 příspěvků 16.03.18 07:30
@martina.se píše:
@BuBllina6 kdyby neměla absťák, tak by byla v pohodě.. :nevim:

No právě.
Ale že absťák má když se nají (proto nejí) a když dělá věci u kterých byla zvyklá kouřit.
Já nevím jak ji mám pomoct, aby se zas zapojila, když to tak řeknu. Jedna dotyčná na podobné téma, ale přece jen odlišné psala, že může jít o psychickou poruchu. :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 16.03.18 07:37
@BuBllina6 píše:
No právě.
Ale že absťák má když se nají (proto nejí) a když dělá věci u kterých byla zvyklá kouřit.
Já nevím jak ji mám pomoct, aby se zas zapojila, když to tak řeknu. Jedna dotyčná na podobné téma, ale přece jen odlišné psala, že může jít o psychickou poruchu. :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:

je to prostě závislost.. sama vim, jak jsem protivná a nic nedělám bez cigára.. protože člověk to má zažité - kafe - cigáro, pauza, cigáro atd.. a večer na usnutí.. jsou to rituály, ty neodbouráš hned.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama