Prestala sem kojit ze dne na den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 10.10.10 16:00
prestala sem kojit ze dne na den

Mam otazecku (mozna hrozne hloupou predem se omlouvam) ale prestala sem temer ze dne na den kojit - dcera proste nechtela. Nakonec jsem ji po ttydnu umluvila aspon na UM, ale rikam si jestli mi to mliko co zbylo v prsou nemuzou udelat nejakou neplechu ? Mam to proste nechat a ono si samo zmizi nebo jak? :)

Reakce:
Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 10.10.10 16:20

Také jsem přestala ze dne na den..Nic se nedělo. Mléko se ztratilo samo.. :mavam:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 10.10.10 16:42

i já přestala ze dne na den, nic se nestalo, asi dvakrát jsem si musela ulevit ve sprše od mléka, protože ho bylo ještě moc. pokud tě ale prsa nebolí, nic se neděje a mléko zmizí samo..

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.10.10 18:31

Mliko samo o sobe zmizi, plna prsni zlaza je pro telo zprava, ze nema vyrabet dalsi mleko.
Dala bych si pozor na pripadne zatvrdliny, horka mista na prsou, cervene fleky, zkratka vse, co muze vest k zanetu. Nezkousej, zda mliko v prsou jeste je nebo neni, zbytecne tim podrazdis bradavky a tvorbu mleka tim mzes prodlouzit.

Tez jsem odstavovala prakticky ze dne na den, i kdyz uz to bylo jen 1-2 kojeni denne, parkrat jsem musela trochu odsat, protoze jsem mela prsa dost nalita, vypila jsem par hrnku salvejoveho caje a vse probehlo bez problemu

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 10.10.10 18:31

Take jsem prestala ze dne na den. Ale je fakt, ze uz jsem kojila jen rano. Prestala jsem 9,5mes. :palec: Mliko se samo ztratilo.

pacala
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 10.10.10 18:42

Taky jsem problémy s odstavením co se týče prsou vůbec neměla,ačkoliv jsem se toho docela obávala…jde o to jak dlouho kojíš,já kojila 27 měsíců a ono už to asi tak úplně kojení nebylo-spíš podudávání.. :oops: Toho mlíka jsme mi už nikterak hodně netvořilo… :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >