Prestala sem kojit ze dne na den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 10.10.10 16:00
prestala sem kojit ze dne na den

Mam otazecku (mozna hrozne hloupou predem se omlouvam) ale prestala sem temer ze dne na den kojit - dcera proste nechtela. Nakonec jsem ji po ttydnu umluvila aspon na UM, ale rikam si jestli mi to mliko co zbylo v prsou nemuzou udelat nejakou neplechu ? Mam to proste nechat a ono si samo zmizi nebo jak? :)

Reakce:

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 10.10.10 16:20

Také jsem přestala ze dne na den..Nic se nedělo. Mléko se ztratilo samo.. :mavam:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 10.10.10 16:42

i já přestala ze dne na den, nic se nestalo, asi dvakrát jsem si musela ulevit ve sprše od mléka, protože ho bylo ještě moc. pokud tě ale prsa nebolí, nic se neděje a mléko zmizí samo..

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.10.10 18:31

Mliko samo o sobe zmizi, plna prsni zlaza je pro telo zprava, ze nema vyrabet dalsi mleko.
Dala bych si pozor na pripadne zatvrdliny, horka mista na prsou, cervene fleky, zkratka vse, co muze vest k zanetu. Nezkousej, zda mliko v prsou jeste je nebo neni, zbytecne tim podrazdis bradavky a tvorbu mleka tim mzes prodlouzit.

Tez jsem odstavovala prakticky ze dne na den, i kdyz uz to bylo jen 1-2 kojeni denne, parkrat jsem musela trochu odsat, protoze jsem mela prsa dost nalita, vypila jsem par hrnku salvejoveho caje a vse probehlo bez problemu

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 10.10.10 18:31

Take jsem prestala ze dne na den. Ale je fakt, ze uz jsem kojila jen rano. Prestala jsem 9,5mes. :palec: Mliko se samo ztratilo.

pacala
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 10.10.10 18:42

Taky jsem problémy s odstavením co se týče prsou vůbec neměla,ačkoliv jsem se toho docela obávala…jde o to jak dlouho kojíš,já kojila 27 měsíců a ono už to asi tak úplně kojení nebylo-spíš podudávání.. :oops: Toho mlíka jsme mi už nikterak hodně netvořilo… :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >