Příkrmy - dobrá kniha s recepty

2.6.20 10:13

Příkrmy - dobrá kniha s recepty

Milé holky,
moc vás prosím o tipy na nějakou osvědčenou knihu, kde jsou dobré recepty na příkrmy pro kojence. :) Nejlépe aby tam i bylo popsané, od jakého měsíce se dané suroviny mohou. Moc vám děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4478
2.6.20 10:46

Já hodně se inspirovala na www.mamavkuchyni.cz a pak uplně super krásné fotky, popsané od kterého měsíce vhodné potraviny má maminka zpracované tady:

https://www.modrykonik.cz/…maci-kzvx2r/

Ale nejsou to knihy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.20 11:13

@Veru1987 Jé, moc děkuji za tipy. :) Vlastně ani nevadí, že to není knížka, klidně to může být i něco na internetu, když to bude hezky ucelené. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.20 11:17

@Veru1987 Ty recepty od maminky na koníkovi vypadají fajn, to moc děkuji za doporučení. :) Akorát mě teda na první pohled bouchlo do očí, že paní zavedla bílek v 8. měsíci, co jsem tak všude četla, tak by se měl jíst až po prvním roce. :nevim: Ale každopádně jinak tam má nápady dobré a pro inspiraci je to určitě super a různé suroviny si každý pak už zavede podle vlastního uvážení. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
2.6.20 11:23

@růžovámalina tak bílek jsem teda zaváděla taky až po roce, to už si ani neuvědomují že to tak měla uvedeno. Kolem toho 8-10m jsme začala se žloutkem. Já to hodně řešila teda. Ale už nevím přesně jak jsem co dávala, dcera bude mít čtyři roky za tři týdny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13535
10.6.20 14:17

@růžovámalina Ahoj, mrkni se do skupinky vaříme pro kojence a batolata , tam najdeš spoustu receptů ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama