Přípravky na hubnutí

Anonymní
19.2.20 17:51

Přípravky na hubnuti

Ahoj mám velkou prosbu po porodu jsem dost přibrala a prostě jsem se vyzrala na 108 kg a už nevím jak to dát dolů snažím se ale nejde to nevim pečivo a tak už jsem přemýšlela o nějakém produktu na hubnutí ale neznám nic…poradte doporucte budu ráda za všechny rady…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2405
19.2.20 17:59

Vyhozený peníze. Nech si od vyživovyho poradce sestavit jidelnicek a cvicebni plán.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
19.2.20 18:00

Nepřemýšlej o produktu na hubnutí, přemýšlej o změně životního stylu. Jedině ten je účinný. Správně (rozhodně NE málo) jíst, správně se hýbat, dobře spát, být v pohodě atd. Prášky ti (možná) pomůžou zhubnout, ale až je dobereš tak co? JOJO efekt jako kráva! Stejně jako jakákoliv časově omezená dieta. Začni se mít ráda :kytka:
Zkus si pročíst stránky Michal Josef Tóth , je tam i kalkulačka pro výpočet bazálního metabolismu, pak se registruj na kalorických tabulkách a poctivě zapisuj. Pokud se k tomu začneš i hýbat, tak to půjde dolů. Doporučuji i skupinu Fitness Motivation CZ na facebooku.
A nezapomeň, že je lepší hubnout pomalu delší dobu, ale bez JOJO efektu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
19.2.20 18:05

:roll: kdy už lidé pochopí, že žádný zázračný prášek jim vysněnou postavu, zdraví a kondici nezajistí. Kromě toho, že jsi vysadila pečivo, jsi zatím změnila co? Jak vypadá tvůj jídelníček, denní režim, pohyb máš? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.2.20 18:06

Vyzivovou poradkyní jsem navštívila zhruba jsem na určitou váhu a přes tu jsem se nemohla za boha dostat mít tak jsem ztratila motivaci a bylo to v… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1534
19.2.20 18:11

Pripravky na hubnuti jsou k nicemu a vůbec je k hubnuti nepotrebujes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1874
19.2.20 18:19

Nechat si sestavit jidelnicek, sportovat, nepit sladke hnusy, vytrvat a vysr** se na nejaky doplnky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 19:36

Najdi si sport, který tě bude bavit.
Zkus omezit příjem jednoduchých cukrů
( sladkosti, sladké limonády, bílé pečivo atd.)
Naopak komplexní sacharidy jsou vhodné protože tě zasytí ( např. tmavé těstoviny, hnědá rýže, tmavý chléb, ovesné vločky, čočka, fazole atd.)
Sacharidy fungují jako rychlý zdroj energie, jsou proto velmi důležité.

Všeho ale s mírou. Tmavé těstoviny jsou sice zdravé, ale to neznamená, že jich můžeš sníst 10 kg denně.

Nezapomeň taky na proteiny, vitamíny, minerály a hodně pij obyč. vodu.

Zkus zařadit změny postupně, ne najednou.
Mlsej sladkosti spíš dopoledne a třeba jen 2-3× týdně a pij jen vodu a neslazené čaje. Pokud sladíš kávu, omez cukr, který do ní dáváš. Místo dvou bílých rohlíků k snídani sněz
jen jeden, přidej si raději ovoce. Nezapomeň na hodně zeleniny.
Prostě, zkoušej po malých krůčcích.
Kdyby jsi chtěla změnit jídelníček ze dne na den, hrozilo by, že u něj dlouhodobě nevydržíš.

Moje kamarádka brala nějaké prášky na podporu hubnutí a skončila na JIP.
Neber žádné rádoby zázračné tabletky, protože nejen, že nefungují, ale mohou ti i ublížit.

Kila jsi přece nenabrala za měsíc, takže nemůžeš čekat, že během měsíce zhubneš 20 kg. Chce to čas, trpělivost a pevnou vůli.

Držím palce, aby jsi získala svou vysněnou postavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.20 10:07

Doplňky na hubnutí sice vysněnou postavu nezaručí ale jsou takové, co nastartují metabolismus a pokud obsahují to správné složení přírodních látek tak jsou alespoň skvělým pomocníkem. Samozřejmě správné stravování a nějaký ten pohyb musí být :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama