Přírodní kosmetika, nic mi neříká

KecalkaLuB
30.12.20 10:16

Přírodní kosmetika,nic mi neříká

Dobrý den, ještě se chci zeptat zde na jedno téma a to prirodni kosmetika, ale trošku jinak.Je tu někdo, komu to nic neříká? Bohužel mám vyzkoušené hodně produktů z přírodní kosmetiky, ale vůně, účinek nic moc, proto jsem se rozhodla zůstat u klasických přípravcích, je tu někdo na tom podobně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9756
30.12.20 10:19

Já pár produktů zkoušela a jako alergik a ekzematik musím říct, že mě nic z toho nenadchlo a když, tak jen krátkodobě. Pak si asi tělo zvyklo a účinek nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
30.12.20 10:21

Mám velmi citlivou pleť se sklonem k přesušení a ekzému. Naprostá většina „přírodní kosmetiky“ mi způsobuje podráždění, alergické reakce. Proto používám už léta výhradně dermokosmetiku Bioderma a Avena z lékáren.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 10:23

@Aduš8 A jakou používáte kosmetiku teď? Já mám citlivou pleť, vše mě stípalo, obličej červenej, začala jsem používat Niveu, i klasickou modrou krabičku a je po problémů :-)

• Citovat
  • Nahlásit
4148
30.12.20 10:24

Jak co. Ráda občas používám přírodní čisté oleje - arganový a jojobový na vlasy i pleť. Od Hádka např. miluju opalovací olej. Ale jinak na ty přírodní produkty nejsem a ani je téměř nezkouším. Mám své osvědčené značky a nehodlám na sobě moc experimentovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19247
30.12.20 10:24

Jo, mám to stejně. Přírodní kosmetika je fajn, ale nefunguje, takže já používám klasickou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 10:25

Sice jsem dle kamarádky ničitel planety, když nepoužívám přírodní kosmetiku, ale nebudu si přece patlat na tělo a obličej něco, co mi vadí :think: a ze jsem toho vyzkoušela, bohužel efekt žádný a sem tam ty vůně mi taky nesedli

• Citovat
  • Nahlásit
2921
30.12.20 10:25

Používám přírodní kosmetiku Weleda, vyhovuje mi, ale někdy si říkám jestli s chemii bych nebojovala s vraskami více. Někdo říká ze když se používá chemie tak pleť dřív uvadne a pak už na ni nic nezabírá. Co si o tom myslíte? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KecalkaLuB
30.12.20 10:26

@terien Tak to jsem ráda, ze nejsem jediná, protože si připadám jak blb, že se nesnázím dělat něco lepšího pro sebe i planetu :think: ale jako fakt mi to přišlo jen horší jak lepší

• Citovat
  • Nahlásit
9756
30.12.20 10:27

@KecalkaLuB ja používám Biodermu Atoderm, jsem s ní naprosto spokojená. A na čištění obličeje jen mycí gel Cien z Lidlu. Na jaře a přes léto většinou kupuji Niveu na citlivou pleť s SPF 15.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2690
30.12.20 10:28

Z přírodní kosmetiky používám jen pár produktů, řekněme třeba tři pravidelně.
Jinak mám jiné favority.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1811
30.12.20 10:28
@zudina píše:
Používám přírodní kosmetiku Weleda, vyhovuje mi, ale někdy si říkám jestli s chemii bych nebojovala s vraskami více. Někdo říká ze když se používá chemie tak pleť dřív uvadne a pak už na ni nic nezabírá. Co si o tom myslíte? :think:

Tak zrovna weleda asi není špatná. Určitě má i řady pro zralejsi pleť, až to bude třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9756
30.12.20 10:29

@zudina ja myslím, že v tom hraje roli genetika a stav pokožky. Obecně suchá kůže rychleji stárne a tvoří se vrásky. Účinek daného krému na sobě pociťuji jen při jeho používání, jakmile přestanu, účinek zmizí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4148
30.12.20 10:30
@zudina píše:
Používám přírodní kosmetiku Weleda, vyhovuje mi, ale někdy si říkám jestli s chemii bych nebojovala s vraskami více. Někdo říká ze když se používá chemie tak pleť dřív uvadne a pak už na ni nic nezabírá. Co si o tom myslíte? :think:

Já si myslím, že stárnout je přirozené a sem tam vráska, ještě neučinilo žádnou ženu ošklivou. A taky myslím, že drahé kvalitní krémy jo, ale to co dáváme do těla hraje snad ještě důležitější roli. Kolagen, vitamíny, rybí tuk a zdravá životospráva. Ještě jsem například nikdy neviděla starší ženu kuřačku s hezkou pletí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
30.12.20 10:30

U prirodni kosmetiky se musi dodrzet cyklus osmadvaceti dni, nez uvidite ucinek. A je prirozene ze plet, ktera prochazi obmenou, muze reagovat. Osobne mam zkusenost treba s Havlikovou apotekou a je vyborna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat