Příznaky úspěšného IVF

23.10.19 13:33

Příznaky úspěšného IVF

Dobrý den, všechny zkušené ženy,
nerada otravuji, ale jsem netrpělivá a velmi “nezkušená” s asis. reprodukcí. Podstoupila jsem první IVF s min. stimulací, transfer 2 vajíček, prodloužená kultivace (transfer 6 den po odebrání vajíček). Dnes jsem 4 den po transferu. Ležím doma, jediné co, bolí mě v podbřišku. To čekání a nejistota je šílené. Snažím se myslet optimisticky, ale přepadnout mě i slabé chvíle a obavy. Je mi skoro 42 let, doposud bezdětná. Jak vysokou mám pravděpodobnost úspěchu? Je šance i na dvojčata? Děkuji za rady. Hezké dny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1349
23.10.19 13:44

@Cekatelka-nervozni
Ahojky, taky jsem 4 den po transferu a prvni IVF :D
Podbrisek me boli taky…jako na ms, ale to je pry normalni…hromada hormonu, OPU, proste vsechno :)

Samozrejme, ze cim vyssi vek, tak ta pravdepodobnost klesa, ale neni nulova :srdce: a na dvojcatka sance je :D
Kamaradka byla ve 40 letech a ma dvojcatka :D

Nejdulezitejsi je se nestresovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4628
23.10.19 13:44

Nerada Ti to říkám, ale to se nedá odhadnout :nevim: Některá centra uvádí úspěšnost kolem 36%, ale spoustě holek do vyjde na poprvé a spoustě ne ani na popáté. Každopádně kašli na příznaky, do krevního testu skoro jistě žádné nebudou. Pobolívání jako před MS je normální. Šance na dvojčata samozřejmě je, ale myslím, že není nijak obrovská (tím si nejsem jistá, dvě embrya jsem neměla). Zkus se něčím zaměstnat a zbytečně se nepozorovat, i když je to těžké, no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2870
23.10.19 13:57

Mam za sebou dve ivf, je mi teda ale o deset let min.. Predem se neda odhadnou fakt nic. Pri prvnim ivf ET (jedno embryo) - necitila jsem temer nic, jako bolesti, nevolnosti - nevyslo. Prvni KET (dve embrya) opet bez priznaku - nevyslo. Druhy KET (dve embrya) bolesti v podbrisku - vyslo. Mam z toho jedno dite :). Druhe ivf ET odlozeno, prvni KET (jedno embryo) - vubec zadne priznaky - prekvapive vyslo. A zatim je z toho prosperujici tehotenstvi ;) Doufam, ze je to trochu srozumitelné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 18:42

@Cekatelka-nervozni myslím ze je už teda hezky úspěch ta stimulace a budu držet moc palce aby to byl úspěch i dal. Jediná rada teď v této fázi je se něčím zaměstnat a nemyslet na to tolik. Ve skupině kde jsme s holkama většinou už po testech po IVF, tak jestli nás něco spojuje, tak to, ze nám, kterým to vyšlo, tak ještě teď cca 20dni po transferu příznaky téměř žádné… takže tím bych se nestresovala, poznat to předem je za mě téměř nemožné :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.10.19 22:38

Ahoj mám za sebou už víc Ivf a šance je na dvojčata velká…mi vložili dvě a jsou dvě..už jim bylo 5 let, Bylo mi 41 let při našem posledním pokuse. Přeji aby to klaplo. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 09:26

@lenkarehankova Ahojky Leni, moc ti děkuji za tvoji zprávu :srdce:. A za podporu v naději :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama