Pro přirozené blondýnky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aljaka
Povídálka 38 příspěvků 27.10.14 20:54
Pro přirozené blondýnky

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jak pečujete o své pravé blond vlasy? Já mám dlouhé, příjde mi hodně blond, spousta lidí se mě ptá, co používám za barvu, ani kadeřnice nepoznají, že nejsou barvené. Po těhotenství mi vlivem hormónu zůstal narezlý pruh vlasu(jak vlasy během těhotenství rostly a byly pod vlivem hormónů) Teď mám vlasy takové všelijaké, nejde to nosit rozpuštěné- však to znáte- velmi jemné, všude to lítá…
Chci se zeptat, jak o svou zlatou hřívu pečujete, nějaké tipy a triky na zlepšení?
Vím, že hodně dělá strava, tu snad mám vyváženou. Ale jakou kosmetiku? Heřmánek? Atd?
Poraďte

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 21:01

Pry je dobre udelat si zesvetlujici zabal z panaku vodky a stavy z citronu.

Koza-Dereza
Kecalka 320 příspěvků 27.10.14 21:01

Ahoj, no já si čas od času seženu injekce bepanthene, na vlasy mají zázračný vliv.. Jinak jak nemám v oblibě drogerii DM, kdysi jsem dostala šampon i kondicioner té jejich značky Balea Glossy Blond a velmi mi vyhovuje.. Dále používám balsam s arganovým olejem značka Mil Mil Professional.. Vlasy mám přírodní, foto v profilu..

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 21:02

Používám nějaký vyživující šampon, kondicionér, pak šampon pro blond vlasy a ocet na vlasy jo a pak ještě keratin. + se snažím zdravě a aspoň trochu vyváženě jíst.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 21:02
@Chocoloco píše:
Pry je dobre udelat si zesvetlujici zabal z panaku vodky a stavy z citronu.

A jít s tím na sluníčko…
Ale alkohol šíleně vysušuje vlasy, které pak mají mnohem větší sklony k lámání.

aljaka
Povídálka 38 příspěvků 27.10.14 21:04

Já kdysi dělala heřmánkový, nebo kopřivový výluh a nějak jsem od toho upustila. Je pravda, že kondicionér, ani balzámy a masky nepoužívám, což je asi chyba.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 21:05

@Deniane Mil mil je super. Mám s kokosem. Jen je na mě trochu řidší.
A ještě Gestil Wonder - býčí koule.
A klasika - olivový olej na konečky.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 21:05

Jinak super je rada pro blondyny od John Frieda-Sheer blonde.

@Elilen píše:
A jít s tím na sluníčko…
Ale alkohol šíleně vysušuje vlasy, které pak mají mnohem větší sklony k lámání.

Tak to urcite, ale nebude to vetsi drijak nez kyslicnik dvanactka. Jednou dvakrat do roka to nebarvenym vlasum nic katastrofalniho neudela.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 21:08

Jinak hermanek dlouhodobe hodne vysusuje, olivovy olej take neni nic moc. Lepsi je kokosak na zabaly ci do konecku a jojobovy olej.Ten je vynikajici, byt celkem drahy.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 21:09
@Chocoloco píše:
Jinak super je rada pro blondyny od John Frieda-Sheer blonde.Tak to urcite, ale nebude to vetsi drijak nez kyslicnik dvanactka. Jednou dvakrat do roka to nebarvenym vlasum nic katastrofalniho neudela.
:mrgreen: To určitě. :lol: O John Frieda jsem četla mockrát, ale bojím se. :D
Vyhovuje mi šampon a kondicionér od Baley. Hnědý obal a obsahuje nějaký olej.
Koza-Dereza
Kecalka 320 příspěvků 27.10.14 21:10

@Elilen Pravda, je trošku řidký.. O tom byčí koule jsem už slyšela, a olivový olej - klasika, nic nezkazící :)..

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 21:12
@Elilen píše: :mrgreen: To určitě. :lol: O John Frieda jsem četla mockrát, ale bojím se. :D
Vyhovuje mi šampon a kondicionér od Baley. Hnědý obal a obsahuje nějaký olej.

To se neboj, je hodne vyzivny a zaroven jsou vlasy takove lehke a prozarene.Fakt vyborny.
Jo a vyborna byla i Balea More blond.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 21:13

Olivák si dávám už pri mytí. Umeju vlasy šamponem, smyju, nanesu kondicionér, na to lžíci oliváku s trochou kondicionéru, nechám působit a umeju. Ale dělám to tak 2× do měsíce.

Kokosák mi vlasy vysušoval.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 21:16

@Deniane Gestil vyzkoušej. Já už ho používám dva roky. Ani bych nespočitala spotřebu balení. Ale přijde mi, že už přestává trochu působit. Asi bych si měla dát přestávku.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 27.10.14 21:18
@Chocoloco píše:
To se neboj, je hodne vyzivny a zaroven jsou vlasy takove lehke a prozarene.Fakt vyborny.
Jo a vyborna byla i Balea More blond.

Mně ta žlutá Balea moc nevoněla. Ale vyzkoušim jí. Když jí chválíš. :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >