problémy se žaludkem po porodu

Edi
152
22.1.06 00:30

problémy se žaludkem po porodu

Ahoj, mám 10ti měsíční mimi, pořád kojím a zlobí mě žaludek. Začalo to po porodu, teď jsem ve stadiu, že nesmím nic jen trochu nezdravého, jinak mě bolí břicho, nafoukne se jako v 3 měsíci těhotenství, mám zimnici, je mi na zvracení (občas i zvracím), říhám … prostě děs, klepu se a jsem naprosto nepoužitelná.
Ráda bych se zeptala, jestli tím některá mamina taky trpí, jestli je to fakt způsobený tím porodem a kojením, a jestli se to zlepší třeba po ukončení kojení … :-(
(Sice jsem přes těhotenství nabrala 20 kg, ale už mám zase 52 kg, takže obezitou to není.)
Už jsem byla i u doktorky (kameny nemám), předepsala mi prášky na měsíc - myslím „helicid“, ale teď je to už zas to samý, snad i horší …
Holky, prosím, napište, jestli máte některá něco podobného, jak to léčíte (nějaká homeo, značky čaje, atd…)
Snad nebudu muset jíst do konce života jen zeleninu apod.. , já tak ráda uzený, smažáka a tatarku … :-(
Edita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
22.1.06 09:05

a nemůže to být žlučník?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.1.06 09:47

Edi nechci te strasit, ale vypada to spis na zlucnik. Mne zacal zlobit jeste v sestinedeli a gradoval tak, ze jsem ve ctyrech mesicich uplne ukoncila castecne kojeni (dokrmovala jsem) a v peti mesicich jsem supajdila na laparoskopicke vyndani. Pobyla jsem si 3 dny na Homolce a od te doby mam tuk tuk klid.
Doktor mi vysvetloval, ze jsem pomerne mala a to bohuzel jsem - 160 cm a mela jsem pomerne velke ditko (porodni vaha 4 kg) a jak se mi zvetsovalo brisko, tak deloha utlacuje a posunuje vnitrni organy a prave v pripade zlucniku ho zmackne, zacne se v nem tvorit pisek a kaminky a ty pak prave ucpavaji zlucove cesty a vyvolavaji zlucnikove zachvaty.
Holky doktorky kdyztak mne opravte.
Takze nevahej - skoc na interni a nech se vysetrit vcetne krve a sona a pokud ti budou „hrozit“ operaci tak nevahej a bez - laparoskopie fakt nic neni a 3 dny doma tatik zvladnul na 1 s *. Ted mam na pupikem asi 3 cm tenkou jizvicku, pak dve cca centimetrove v okoli zlucniku a pod prsama cca 2 centimetrovou, ale bohuzel keloidni jizvicku. Nastesti na miste, ktere je odhalene prakticky jen v dvoudilnych plavkach, ktere stejne nosim minimalne…
Tak hodne stesti a zdravi!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.1.06 09:47

jo opet neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
137
22.1.06 09:51

Ahoj Edito,
tak tohle porodem určitě nebude a po kojení to zcela určitě taky nepřestane. Domluv se se svojí dr. a určitě podstup nějaké odborné vyšetření, nejlépe endoskopii nebo alespon UTZ.
Moc dobře vím, jak dokáže žaludek potrápit, prošla jsem si tím loni, když byly malé 4 měsíce.
Máš přece miminko a musíš být fit. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
374
22.1.06 10:29

žaludek

Ahojky ,taky bych se víc přikláněla k tomu žlučníku .Já po prvním porodu taky běhala s bolestmi žaludku ,trochu jiného rázu než popisuješ nejdřív jsem dostala Malox ten vůbec nezabral pak mě poslali na endoskopii a tam bylo vše v pořádku ,neboj se toho vyšetření nic to není.Je to sice nepříjemný ale je to hned hotový oproti porodu NIC.Pak jsem měla teploty ,bolesti spíše k pravé straně pod hrudní koš ,tak mi udělali utz a taky nic závěr byl podrážděnej žlučník ze zátěže .Takže šupky k doktorovi znovu .Aspon se ti uleví a zase si budeš moci pochutnat na něčem dobrým .Majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Edi
152
22.1.06 12:14

Ahojda,
moc děkuju za odpovědi, je pravda že nevím, jestli to je žaludek nebo žlučník - před tím jsem žádné problémy nikdy neměla …
Takže to vypadá, že v týdnu zas vyrazím k doktorce .. spíš jsem se těšila, že napíšete, že po ukončení kojení se to zase srovná :-))
Ještě jednou děkuju
Edita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1810
30.1.06 22:34

Ahojte, kojila jsem přes rok a půl a taky se mi nějak porouchalo trávení. Holky, a jaké jsou příznaky žlučníku? Pobolívá mě na pravé straně pod žebrem, kolikrát i v boku a taky blízko pupku. A nebo jsem hypouš :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama