sporťák pro dlouhánky

2923
21.1.06 17:35

sporťák pro dlouhánky

MInulý rok jsme koupili sportovní kočárek, jsme s ním spokojeni. Bohužel naše dítko je po nás „dlouhé“, tudíž čarování s nánožníkem, tak aby se tam syn vešel, je poněkud nepříjemnou součástí vycházek. Prostě každodenní boj.Uvažujeme, že bychom pořídili jiný kočár, do kterého by nebylo problémem dítě „zazimovat“.Nemáte, prosím, někdo tip? V obchodě jsme to loni zkrátka neodhadli…

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1076
21.1.06 17:49

Ahojky Veru,

kamarádka má kočárek Trend Line, myslím že je to česká výroba: http://www.trend-line.cz/…og/index.php . Má ložnou plochu skoro metr! Je úžasně lehkej, přehazovací rukojeť, celkem nízko posazená sedačka. Nebyl ani drahej. Nevím kde ho kupovali, ale moc se mi líbilo, že si do sporťáku lehl můj tehdy 2,5letý syn a ještě tam měl spoustu místa.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
21.1.06 17:56

Ještě jsem zapomněla dodat, že má typ Rider.

Hezký večer přeje Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
21.1.06 19:58

Ahoj,

ze stejných důvodů, jako psala KatkaN, jsem si Trend koupila loni i já…a s čistým svědomím doporučuji NEKUPOVAT!!! Jsou velmi kazové, tady u nás v Mostě jich jezdí spousty a opravdu to asi není kvalitní značka :cry: Mně osobně kočárek zatáči doprava od první jízdy (na tohle téma tu už taky byla diskuze-zatáčení kočárku), přehazovací rukojeť je laicky řečeno „fórová“ a o kolečkách se nezmiňuji- píchly jsme během 7měsíců jeho užívání všechna!! kolečka, jedno dokonce i podruhé, ale už bylo lepené, takže se to dalo čekat.
Ta velikost je fakt super, i materiál mi přijde dobrý, ale ty technické parametry tedy nic moc :( Kamarádka má typ bez přehazovací rukojeti- jí jen zatáčel doleva (byly jsme prima dvojka :) ) a píchli „jen“ 2× …

Takže asi tak. A ť si vybereš lépe než já!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2923
24.1.06 12:40

Díky za dosavadní odpovědi, doufala jsem, že se těch tipů sejde víc. Je mi jasné, že dítě třeba skoro tříleté bude asi velké na každý kočár s nánožníkem, ale jedenapůlleté, byť větší… měla jsem teda jiné představy.Každopádně budu ráda, když někdo ještě nějaký tip připojí…

Veru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
24.1.06 13:11

Ahoj, JIříček je hodně veliké dítě, taky jsme měli problém s kočárkem. Nakonec jsme coby sporťák koupili Hauck Road Runner, která má na délku 97 cm a sedací plocha je dokonce 37 cm. Je to teda trojkolka. Byla jsem s ním moc spokojená, ale moc jsme ho neužili, protože Jířa brzo odmítl do kočárku sednout a tím jsme skončili :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
414
24.1.06 13:12

jo ještě k tomu - Jiříček měl na roce a půl 89 cm a 14 kg, takže na běžný kočárek docela moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.1.06 13:56

Ahoj,
minulý týden jsme koupili nový sporťák. Je to AT 4 od Peg Pérega. Je pravda, že je dražší, ale vybrali jsme tenhle kočárek hlavně proto, že naše mimčo patří taky mezi dlouhány a v tomhle kočáru se téměř ztratí. Pohodlně se tam vejde i za rok. Ale nakolik se v praxi osvědčí můžu říct až časem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama