Proč mi menstruace nepřišla? Co mám dělat?

Anonymní
10.4.21 14:24

Proč mi menstruace nepřišla??? Co mám dělat?

Dobrý den, je mi 14 let. Měla jsem už asi 8-9 cyklů. Většinou to bylo 21-27 dní jednou 36. Teď je 30 den cyklu a stále nic.. to 36 dní cyklu bylo v říjnu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
254
10.4.21 14:28

Proč to neřešis s mamkou? :nevim: Jsi jeste mlada, menstruaci máš chvili, bude trvat, nez bude pravidelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
10.4.21 14:59

Nic nedělej, u mladých dívek trvá než se to,,usadí" (ale ono se to stane i dospělé ženě), může ti i vynechat uplně. Až kdyby prošel další očekávaný termín a nic, tak se svěř mamince.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 15:02
@alun-ka píše:
Nic nedělej, u mladých dívek trvá než se to,,usadí" (ale ono se to stane i dospělé ženě), může ti i vynechat uplně. Až kdyby prošel další očekávaný termín a nic, tak se svěř mamince.

Ok. Počkám měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
7471
10.4.21 15:16

U mladých dívek je běžné, že mají menstruaci nepravidelnou, ono to trvá, než se cyklus ustálí. Hromada žen nemá cykly na den pravidelné po celý život. Zatím nepanikař. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
10.4.21 15:26
@Petule030 píše:
U mladých dívek je běžné, že mají menstruaci nepravidelnou, ono to trvá, než se cyklus ustálí. Hromada žen nemá cykly na den pravidelné po celý život. Zatím nepanikař. ;)

Ano počkám ještě alespoň měsíc. Už se mi jednou stalo že přišla až 36 den. Menstruuji cca 7-8 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
10.4.21 16:33

Nemáš mámu, kamarádku, nějakou tetu, Babičku? Máš na internetu přístup jen na tuhle jednu diskusi?
Nebo jsi ten co tu věcné zakládá menstruační témata?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 12:13

Dnes jsem menstrauci dostala. :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie