Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ja tez nechapu 12 tydnu dodaci lhuta? Jestli z ciny tak proc proboha nekdo ma nutkani objednavat z ciny s takovym rizikem ze treba ani balicek neobdrzi v celkovem vysledku mu nakonec to jeho obchodovani z ciny vyjde draz nez kdyby to koupil zde…
@Taminka píše:
tak snad muze napsat svuj nazor ne? diskuze - diskutovat!
a ja se pridavam ze nechapu jak si nekdo neco objedna, kdyz dodaci lhuta je 12 tydnu
No kdyz ji to vytaci ![]()
@RyBANA píše:
Jde o Čínu, o nic jiného. Děvčata se zapisují do balíků, který se pak objedná a protože je poštovné zdarma, jde to po všech čertech i víc jak 3 měsíce. Někdy se zadaří a dojde to za týden, někdy vůbec…a takRozhodně bych si tu věc raději objednala sama.
Hm, co clovek nevymysli ![]()
@aspagi většinou to vyjde líp než nákup u nás…to oblečení i doplňky stojí fakt polovinu co tady u vietnamců a jisté kousky vypadají fakt dobře. Na druhou stranu nikdy nevíš…jedna stejná věc (dle fotky) z různých skladů může vypadat jinak, jednou kvalita dobrá, jednou na hovno. Ale když víš u koho objednat, ověřený prodejce, ověřený sklad - tak se to vyplatí. Já když objednávala, tak se mi stalo jen jednou, že zboží šlo víc jak dva měsíce. Jinak jsem měla vše do dvou týdnů u sebe.
Ja zastavam nazor ze nejsem tak bohata abych kupovala levny veci ![]()
@darkblack
taky jsem u ní nějakou dobu byla, ale spokojená jsem nebyla. Vyustilo to v docela nepříjemnou hádku přes zprávy a pak jsem odešla. Teda spíš mě vyhodila, ale šla bych i tak ![]()
@pusina1 píše:
No kdyz ji to vytaci
Mně to nevytáčí, to ani náhodou, jen to nechápu ![]()