Proktologie Motol

24.1.21 18:36

Proktologie Motol - vaše zkušenosti

Dobrý den,
Nemáte prosím někdo zkušenosti z proktologie Motol? Zajímalo by mě hlavně zda vám pomohli a jaké jsou vaše zkušenosti.
Bohužel já tam jdu s fissurou konečníku, tak pokud i s tímto konkrétně máte zkušenosti, budu jen ráda za vaše rady.
Předem děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9022
24.1.21 19:36

S Motolem konkrétně zkušenosti nemám, výbornou s proktologií Nemocnice Na Františku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.21 23:51

Chodíme tam s dítětem, ale neměli jsme takový velký problém, aby museli dělat nějaký chirurgický zákrok. Takže v tomto úplně nemůžu sdílet zkušenost. Nicméně jsme spokojení, akorát je potřeba se víc ptát. Občas se nám poštěstilo mít tam i pana primáře. Jezdí tam lidi z celé republiky, podle toho taky vypadá čekací doba na termín.
Anonym. Intimní info o dítěti.

  • Citovat
  • Upravit
25.7.24 05:35

Milá paní já mám velké zkušenosti s proktologii v motolské nemocnici, jako dítě jsem se narodila s Hischprungovou chorobou a nejlepší specialista má tyto nemoce je pan profesor Richard Škàba který mě operoval a do 18.let jsem k němu jezdila na preventivní prohlidky a kontrolní vyšetření a jsem v pořádku. Můžu vřele dopurucit a ještě k tomu je slusnej a hodnej. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.