Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Dobrý den,
Nemáte prosím někdo zkušenosti z proktologie Motol? Zajímalo by mě hlavně zda vám pomohli a jaké jsou vaše zkušenosti.
Bohužel já tam jdu s fissurou konečníku, tak pokud i s tímto konkrétně máte zkušenosti, budu jen ráda za vaše rady.
Předem děkuji
S Motolem konkrétně zkušenosti nemám, výbornou s proktologií Nemocnice Na Františku
Chodíme tam s dítětem, ale neměli jsme takový velký problém, aby museli dělat nějaký chirurgický zákrok. Takže v tomto úplně nemůžu sdílet zkušenost. Nicméně jsme spokojení, akorát je potřeba se víc ptát. Občas se nám poštěstilo mít tam i pana primáře. Jezdí tam lidi z celé republiky, podle toho taky vypadá čekací doba na termín.
Anonym. Intimní info o dítěti.
Milá paní já mám velké zkušenosti s proktologii v motolské nemocnici, jako dítě jsem se narodila s Hischprungovou chorobou a nejlepší specialista má tyto nemoce je pan profesor Richard Škàba který mě operoval a do 18.let jsem k němu jezdila na preventivní prohlidky a kontrolní vyšetření a jsem v pořádku. Můžu vřele dopurucit a ještě k tomu je slusnej a hodnej. ![]()