Pronatal Repro - České Budějovice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1983
1.3.13 21:03

@Irinka0210 jojo, to je dobrý nápad.. přesně nevím, jak se to dělá, ale jedna holka z jiný diskuze musela založit novou diskuzi - uzavřenou a pak nám všem poslala pozvánky.. bohužel to, co bylo napsáno v tý původní diskuzi tam zůstalo, založila se vlastně nová.. tak nějak to tuším bylo.. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3419
1.3.13 22:07

Jestli budete zakládat uzamčenou, tak bych taky ráda :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4692
1.3.13 22:33

OK tak já, pokud souhlasíte, založím skupinu a budem psát do uzamčené, OK :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1331
2.3.13 13:43

@Irinka0210 založ tedy skupinku a zkus nás tam nějak pozvat nebo jak se to dělá.

Btw. holky, vidíte na té fotce něco navíc nebo ne? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3472
2.3.13 13:47

@Deeh
duch :dance: já bych řekla, že tam je :hug: určitě tam je :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1331
2.3.13 13:56

@Marťuše tak trošku se mi klepou ruce… jestli je to vůbec možný… Ono už mě zhruba třetí den bolí celkem břicho takže furt čekám, kdy se to rozjede a zatím nic… a dva dny už jen uplně slabounké špinění, ale tak 4-5 dny zpět to bylo dost velký špinění i s krví, tak jak to mívám často před MS. Tohle je test Pepino 10 dělaný teď po obědě a zhruba po 5 minutách a oni tam píší, že po 5 minutách už může být test neplatný, ale teď po půl hodině už je ta čárka dost zřetelná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4692
2.3.13 14:01

@Deeh No sakra že to tam je :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :hug: :hug: :hug: :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4692
2.3.13 14:02

Tak holky jdu na tu skupinku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4692
2.3.13 14:25

Holky poslala jsem vám pozvánky do skupiny, tak to prosím potvrďte, pokud jsme na někoho zapomněla, moc se omlouvám a pošletemi prosím žádost :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1002
2.3.13 17:06

@Deeh taky vidím ducha a dost zřetelnýho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1002
2.3.13 17:06

@Irinka0210 haló já chci taky k vám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sonator
2.3.13 17:20

Ahoj holky muzu se k vam taky pridat? Taky chodim do pronatalu a v dubnu me ceka ket.

  • Citovat
  • Upravit
4692
2.3.13 17:41

@mikolaska Pozvánku jsem posílala, nepřišla Ti?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1983
2.3.13 19:35

@Marťuše je to táááámmm… :potlesk: :potlesk: :pankac: :pankac: :pankac: gratuluju.. a držím palce.. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3472
3.3.13 15:58

@Irinka0210 já také nemám pozvánku :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.