Pronatal Repro - České Budějovice

Napsat příspěvek
Velikost písma:
526
2.2.14 18:53

@nigrinka Moc gratuluji k holčičkám! :potlesk: Já si ve čtvrtek jdu pro injekce a potom jen čekat na MS a začínáme. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
22.2.14 14:02

@Čajová.panenka Ahojky,můžu se zeptat, to se taky dá chodit do Prahy do Pronatalu a vzorky a krev v Budějovicích. A platí se něco? Já chodím do Artu v Budějovicích a chtěla bych změnu a nevím kam jít. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
22.2.14 20:09

@Katharina V ČB jdeš na krev, spermio..ale potom na OPU a ET se musí do Prahy. Ceník má Pronatal na stránkách.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
23.2.14 09:47

@Lucík 88 děkuju, takže by měli být dvě návštěvy v Praze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
23.2.14 09:59

Chtěla bych se zepta v Pronatalu se teda všechno platí, krev a…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
23.2.14 10:04

@Katharina Dvě návštěvy Prahy určitě ano. První co jsem v Pronatalu v ČB platila byla teď pera na stimulaci, jinak zatím vůbec nic. Krev, spermio, UZ.. hradí pojišťovna, jen na větší zákroky se musí do Prahy. Klidně se ptej na cokoliv. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
23.2.14 10:06

@Lucík 88 děkuju a kolik jsi dala za pera? A chodila jsi do Artu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
23.2.14 10:08

@Katharina Já rovnou začínala v Pronatalu na doporučení mojí doktorky. Teď mě čeká první IVF, dnes jsem 4 den stimulace a zatím jsem za tři pera doplácela cca 3700,–. Proč chceš odejít z ARTu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
23.2.14 11:54

Přemýšlím o tom. Já platila za pero 4700,–

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
23.2.14 17:01

@Katharina A kolik jsi měla per? Já jdu teď v úterý na UZ a nejspíš dostanu ještě další pera.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
23.2.14 17:28

@Lucík 88 já měla jen jedno pero a tam jsem měla 900 jednotek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
23.2.14 21:07

@Katharina Tak to jsi neměla moc. Já mám v každým peru 450j

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
23.2.14 21:14

@Lucík 88 fíha 8o. Tak ti držím palečky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
526
24.2.14 22:31

@Katharina Moc děkuji, teď se mi to začalo komplikovat. Jsem nachlazená a tím vzniká problém s předoperačním vyšetřením. :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1018
25.2.14 08:46

@Lucík 88 Tak to držím palečky, at jsi co nejdřív zdravá. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.