Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Prosim o radu!!!!
Na Vanoce a Silvestra jedem do Krkonosi, horsky penzion, co mam s sebou vzit pro 20 mes. batole a na co davat pozor?
Prvni zimni dovolena pro Alexka, a ja nemam zkusenosti s horsimi penziony.
Rezervoval manzel, jen vim, ze bude postilka a polupenze…a vlastni zarizeni v pokoji…
Dekuju moooooooc!!!!
Prosim o radu!!!!
Na Vanoce a Silvestra jedem do Krkonosi, horsky penzion, co mam s sebou vzit pro 20 mes. batole a na co davat pozor?
Prvni zimni dovolena pro Alexka, a ja nemam zkusenosti s horsimi penziony.
Rezervoval manzel, jen vim, ze bude postilka a polupenze…a vlastni zarizeni v pokoji…
Dekuju moooooooc!!!!
Prosim o radu!!!!
Na Vanoce a Silvestra jedem do Krkonosi, horsky penzion, co mam s sebou vzit pro 20 mes. batole a na co davat pozor?
Prvni zimni dovolena pro Alexka, a ja nemam zkusenosti s horsimi penziony.
Rezervoval manzel, jen vim, ze bude postilka a polupenze…a vlastni zarizeni v pokoji…
Dekuju moooooooc!!!!
Svobodka,a chceš vědět ohledně jídla, oblečení, hygieny? Je toho hodně na vypsání.
chaala píše:
Svobodka,a chceš vědět ohledně jídla, oblečení, hygieny? Je toho hodně na vypsání.
Jidlo vemu s sebou, hygiena - mam krem na vitr a mraz, tak asi obleceni, mozna nejaky hracky… Vubec nemam zkusenosti, sane asi brzo ne?
Ohrivacku detskych lahvi a rychlovarnou konvici, kde se da taky v prip nouze ohrivat a hlavne varit caj. Urcite nezapomenout na odsavacku hlenu. Na noc teplejsi pyzamko a davala bych mu pod to pyzamko jeste tenke bodycko. Slunecni bryle s gumickou okolo hlavy. Kuklu, aby byla tvaricka ditka co nejvic hranena pred mrazem. Kosmetiku s UV filtrem. Pro malinke taky nejaky ten krem do mrazu, ale tady jsem zatim nevypatrala zadny s UV filtrem… no asi bych pouzila dospelacky, pokud by moc svitilo.
Svobodka píše:chaala píše:Jidlo vemu s sebou, hygiena - mam krem na vitr a mraz, tak asi obleceni, mozna nejaky hracky… Vubec nemam zkusenosti, sane asi brzo ne?
Svobodka,a chceš vědět ohledně jídla, oblečení, hygieny? Je toho hodně na vypsání.
Naopak, pro 20 mes. batole bych sanky teda urcite vzala.
Sáňky bych taky vzala, určitě užijete. My bereme bob, má taková vyvýšená záda, takže se tam dceři dobře sedí. Beru dětem i pár hraček na pokoj, aby si tam mohly hrát, knížku.
chaala píše:
Sáňky bych taky vzala, určitě užijete. My bereme bob, má taková vyvýšená záda, takže se tam dceři dobře sedí. Beru dětem i pár hraček na pokoj, aby si tam mohly hrát, knížku.
A jak ten Bob vypada?
74paja píše:
Ohrivacku detskych lahvi a rychlovarnou konvici, kde se da taky v prip nouze ohrivat a hlavne varit caj. Urcite nezapomenout na odsavacku hlenu. Na noc teplejsi pyzamko a davala bych mu pod to pyzamko jeste tenke bodycko. Slunecni bryle s gumickou okolo hlavy. Kuklu, aby byla tvaricka ditka co nejvic hranena pred mrazem. Kosmetiku s UV filtrem. Pro malinke taky nejaky ten krem do mrazu, ale tady jsem zatim nevypatrala zadny s UV filtrem… no asi bych pouzila dospelacky, pokud by moc svitilo.
Dekuju! Mam nejakey +30 s letnej dovoleny
ten pude, nebo nejakey special na hory? ![]()
My máme tyto boby, jsou fajn. Ale v mraze sedí dítě „na zemi“ (dávám něco pod zadek), na hory bych vzala i sáňky. Můžete na nich jezdit spolu.
http://www.hastrmanek.cz/…luxe-skladem!-(lopata-na-snih-zdarma)-1/
zjisti si, jestli je na hotelu herna pro děti a nebo bazén. dost horských hotelů má vlastní malé bazény a nebo možnost jít v okolí do většího hotelu. takže pak s sebou i plavky a potřeby do vody. je to příjemná změna ze zimních radovánek.