Co s sebou do horského penzionu pro batole?

118
18.12.11 03:41

Prosim o radu!!!! Co s sebou v horsky penzion pro batole?

Prosim o radu!!!!
Na Vanoce a Silvestra jedem do Krkonosi, horsky penzion, co mam s sebou vzit pro 20 mes. batole a na co davat pozor?
Prvni zimni dovolena pro Alexka, a ja nemam zkusenosti s horsimi penziony.
Rezervoval manzel, jen vim, ze bude postilka a polupenze…a vlastni zarizeni v pokoji…

Dekuju moooooooc!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
118
18.12.11 03:41

Prosim o radu!!!! Co s sebou v horsky penzion pro batole?

Prosim o radu!!!!
Na Vanoce a Silvestra jedem do Krkonosi, horsky penzion, co mam s sebou vzit pro 20 mes. batole a na co davat pozor?
Prvni zimni dovolena pro Alexka, a ja nemam zkusenosti s horsimi penziony.
Rezervoval manzel, jen vim, ze bude postilka a polupenze…a vlastni zarizeni v pokoji…

Dekuju moooooooc!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.12.11 03:41

Prosim o radu!!!! Co s sebou v horsky penzion pro batole?

Prosim o radu!!!!
Na Vanoce a Silvestra jedem do Krkonosi, horsky penzion, co mam s sebou vzit pro 20 mes. batole a na co davat pozor?
Prvni zimni dovolena pro Alexka, a ja nemam zkusenosti s horsimi penziony.
Rezervoval manzel, jen vim, ze bude postilka a polupenze…a vlastni zarizeni v pokoji…

Dekuju moooooooc!!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.12.11 05:43

Prominte za mnozstvi tematu, pocitac blbne. :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.12.11 05:44

Prominte za mnozstvi tematu, pocitac blbne :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.12.11 05:45

Prominte za mnozstvi tematu, pocitac blbne :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1556
18.12.11 07:21

Svobodka,a chceš vědět ohledně jídla, oblečení, hygieny? Je toho hodně na vypsání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.12.11 07:51
chaala píše:
Svobodka,a chceš vědět ohledně jídla, oblečení, hygieny? Je toho hodně na vypsání.

Jidlo vemu s sebou, hygiena - mam krem na vitr a mraz, tak asi obleceni, mozna nejaky hracky… Vubec nemam zkusenosti, sane asi brzo ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4476
18.12.11 07:56

Ohrivacku detskych lahvi a rychlovarnou konvici, kde se da taky v prip nouze ohrivat a hlavne varit caj. Urcite nezapomenout na odsavacku hlenu. Na noc teplejsi pyzamko a davala bych mu pod to pyzamko jeste tenke bodycko. Slunecni bryle s gumickou okolo hlavy. Kuklu, aby byla tvaricka ditka co nejvic hranena pred mrazem. Kosmetiku s UV filtrem. Pro malinke taky nejaky ten krem do mrazu, ale tady jsem zatim nevypatrala zadny s UV filtrem… no asi bych pouzila dospelacky, pokud by moc svitilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4476
18.12.11 07:58
Svobodka píše:
chaala píše:
Svobodka,a chceš vědět ohledně jídla, oblečení, hygieny? Je toho hodně na vypsání.
Jidlo vemu s sebou, hygiena - mam krem na vitr a mraz, tak asi obleceni, mozna nejaky hracky… Vubec nemam zkusenosti, sane asi brzo ne?

Naopak, pro 20 mes. batole bych sanky teda urcite vzala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1556
18.12.11 08:23

Sáňky bych taky vzala, určitě užijete. My bereme bob, má taková vyvýšená záda, takže se tam dceři dobře sedí. Beru dětem i pár hraček na pokoj, aby si tam mohly hrát, knížku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.12.11 09:08
chaala píše:
Sáňky bych taky vzala, určitě užijete. My bereme bob, má taková vyvýšená záda, takže se tam dceři dobře sedí. Beru dětem i pár hraček na pokoj, aby si tam mohly hrát, knížku.

A jak ten Bob vypada?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
118
18.12.11 09:10
74paja píše:
Ohrivacku detskych lahvi a rychlovarnou konvici, kde se da taky v prip nouze ohrivat a hlavne varit caj. Urcite nezapomenout na odsavacku hlenu. Na noc teplejsi pyzamko a davala bych mu pod to pyzamko jeste tenke bodycko. Slunecni bryle s gumickou okolo hlavy. Kuklu, aby byla tvaricka ditka co nejvic hranena pred mrazem. Kosmetiku s UV filtrem. Pro malinke taky nejaky ten krem do mrazu, ale tady jsem zatim nevypatrala zadny s UV filtrem… no asi bych pouzila dospelacky, pokud by moc svitilo.

Dekuju! Mam nejakey +30 s letnej dovoleny :) ten pude, nebo nejakey special na hory? :?:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14500
18.12.11 09:11

My máme tyto boby, jsou fajn. Ale v mraze sedí dítě „na zemi“ (dávám něco pod zadek), na hory bych vzala i sáňky. Můžete na nich jezdit spolu.

http://www.hastrmanek.cz/…luxe-skladem!-(lopata-na-snih-zdarma)-1/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21730
18.12.11 09:25

zjisti si, jestli je na hotelu herna pro děti a nebo bazén. dost horských hotelů má vlastní malé bazény a nebo možnost jít v okolí do většího hotelu. takže pak s sebou i plavky a potřeby do vody. je to příjemná změna ze zimních radovánek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin