Prsa po ukončení kojení

Anonymní
1.7.21 07:44

Prsa po ukončení kojení

Ahoj je mi 24 let a kojila jsem mimčo 2 měsíce.. a má otázka zni jak vypadaly vaše prsa ko ukončení kojení? Já mám prsa spíše menší a po tech 2 měsících vypadají silene :( zmenšily se ale hlavně jsou takové prázdné, skarede :( už to jsou 4 měsíce co nekojim.. myslíte ze se to ještě muže zpravit?? Na plastiku nemám :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.7.21 07:55

Já jsem kojila stejně tak dlouho, prsa sice áčka nebo menší B, ale pevná. Po kojení jsem 6 let (dítě ve 21 letech) a prsa děs. Zbyla mi jen prázdná kůže, jsou navíc lehce povislá a zůstaly mi akorát tmavší větší bradavky :roll: Teď jsem znovu těhotná a pak jdu na plastiku. (Poctivě si na ní už roky odkládám :mrgreen: ) Ale my to máme v rodině, mámě po nás, dětech, taky nic moc nezbylo.

• Citovat
  • Nahlásit
3511
1.7.21 07:57

Mně zůstaly stejný, akorát větší, nekojím už čtyři roky. Uvidime co s tim udělá druhý dítě :mrgreen: myslim že je to z velké části daný tvým tělem, genetikou… A málokomu zůstanou prsa uplně stejný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
1.7.21 07:57

Šíleně. Spraví to dobra plastická klinika :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 07:59

Jestli se to spraví, nevím, ale prý to není ani tak kojením, prsa se vyplandají už v těhotenství. Já mám teď prsa jak před těhotenstvím, bojím se, že až dokojím, nezbude mi nic :cert:. Moje sestry jsou jak přistávací dráhy a to měly pěkná prsa. Hodlám si pak koupit triko od nas*anamama :mrgreen: Ale manžel říká, že to spravíme dalším těhotenstvím. :lol: Já osobně zvažuji, že si po dětech nechám udělát genetiku na rakovinu prsu, takže o osudu mých prsou se rozhodnu pak.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.7.21 08:00
@Anonymní píše:
Já jsem kojila stejně tak dlouho, prsa sice áčka nebo menší B, ale pevná. Po kojení jsem 6 let (dítě ve 21 letech) a prsa děs. Zbyla mi jen prázdná kůže, jsou navíc lehce povislá a zůstaly mi akorát tmavší větší bradavky :roll: Teď jsem znovu těhotná a pak jdu na plastiku. (Poctivě si na ní už roky odkládám :mrgreen: ) Ale my to máme v rodině, mámě po nás, dětech, taky nic moc nezbylo.

Ajeje tak to abych si zacla taky odkládat na plastiku :) nebo napsala jeziskovi :?

• Citovat
  • Nahlásit
64457
1.7.21 08:15

Mám 3 dítě a opět se to upravilo.. Jen teď potřetí jsem zhubla moc, takže to trvalo cca půl roku po ukončení kojení. Ale mám prsa zpět :think: jako ani, nevypadají jako ve 20, ale na 3 děti slušný materiál :mrgreen: takže hlavně klid, dej tělu čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
361
1.7.21 08:17

Já mám malá prsa, odkojila jsem dvě děti každé tak cca jen 3mesice…a a teď tam nemám skoro nic :zed: pomalu se s tím smiruju

Příspěvek upraven 01.07.21 v 08:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
1.7.21 08:17

Já sice ještě nekojim (to mě teprv čeká za pár týdnů) ale měla sem velká prsa (E-F ) už před otěhotněním, je mi jasny že pak budou pěkně vytahany, obzvlášť když na sobě nesnesu podprsenku dýl jak pár hodin..takže počítám do budoucna s plastikou, vzhledem k velikosti a problémům se zády mi ji ale (doufám) aspoň částečně uhradí pojistovna

Příspěvek upraven 01.07.21 v 08:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8697
1.7.21 08:27

Mám menší béčka, kojila jsem 3 děti dohromady přes 4,5 roku a prsa mám úplně stejné, jako předtím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
1.7.21 08:27

Hele já je měla trochu povisly, ale ještě v normě, a kamarád mi poradil přestat nosit podprsenku a ejhle zafungovalo a vážně se ta prsa zpevnila. Ale ne během par měsíců, ale kdybych porovnala s podprsenkou a bez ni po dejme tomu dvou letech, tak o dost lepší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2040
1.7.21 08:30

Mne prsa po odkojeni 3 dětí tak nějak zmizela neznámo kam :mrgreen: už před dětmi jsem měla prsa velmi malá, ale aspoň pevná, plná, myslím, že fakt pěkná. V těhotenství a lri kojení jsem vždy měla větší a po ukončení kojení se to vrátilo zpět. Až po posledním těhotenství je to hrůza. Prsa ještě menší, takže vlastně skoro žádná, a navíc úplně prázdná, tak nějak to je jen kůže asi. No nádhera prostě.. na plastiku nepůjdu, tak se s tím smiřuju a už jsme našla i pozitivum, nemusím nosit podprsenku, neb nemám prsa do ní :mrgreen: a při své celkové velikosti můžu nakupovat i v dětským, teď mám třeba dětské kalhotky a plavky, planuju i letní šaty, protože dospělé jsem zatím nesehnala, ty se dělají na prsa.. :mrgreen: :mrgreen: neplaste s plastikama, to je nesmysl, naučte se to brát s humorem, zdrave sebevědomí a spokojenost vyzarujici žena je mnohem atraktivnější, než velký prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
1.7.21 08:40

@Midaku já to beru spíš z toho důvodu věcných bolesti zad a krční páteře a taky nepohodlí z těch gigaprsou. Je to fakt váha a sehnat nějaký pěkný šaty taky neni nic lehkého (nic mi pořádně nesedí všude to leze a přetejka :lol: ) V létě se musím mazat krémem na opruzeniny :?
Uvidím jaký to bude po kojení..kdyby zmizely vůbec se zlobit nebudu :D…můj chlap je spíš na zadky než na prsa takže sem v tomhle v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
993
1.7.21 08:41

Já jsem kojila rok a půl, prsa byla po ukončení kojení prázdná, do půl roku se spravila sama. I jsem pár kg přibrala, tak to bylo i tím. Neboj, ony se dají dohromady. :palec: Po kojení jsou vždycky prázdná a splihlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2470
1.7.21 08:51

No já po kojení jdu na silikony… Teď už mám prsa velký tak pak si dokážu představit jak budou vypadat 🥵

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat