Půl roku kojení a bolest prsa

176
16.3.21 19:50

Půl roku kojení, bolest prsa

Zdravím :kytka:

Kojím půl roku, vše šlapalo jako na dratkach a najednou mě začalo bolet prso, spíš bradavka. Bolí u kojení (především začátek a konec) i mimo, když třeba o prs zavadim při oblékání, zvedání miminka a tak.

Co se změnilo: příkrmy (kombinujeme lžičku a BLW), malá má k prikrmum lahvičku s vodou, má dva zuby (ale nekouse, při sání má přes ně jazyk).
Napadá mě ještě nějaká kvasinka.

Ale proč doprčic jen jedno? Ne tedy, že bych chtěla obě bolavá, nicméně prostě tapu.
Máte některá nápad, čím by to mohlo být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63030
16.3.21 20:46

@Violetina kvasinky.. Bolí to jako svina :think: stane se.. Prostě se tam dostala breberka. Nekouslo tě mrne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
16.3.21 21:38

@martina.se
Toho jsem se bála. Mám doma neocide, když měla malá moucnivku, pomůže jako první pomoc? A furt mi vrtá hlavou, že jen jedno… Je fakt, že mě kousla (jednou jedinkrát), ale už si nepamatuji, do kterého :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
16.3.21 22:07

@Violetina mě se při kojení vždy udělá ekzém :nevim: Normálně na něj vůbec netrpím i když jsem alergik. U prvního dítěte se projevil dost pozdě, u druhého dřív a teď u třetího hodně brzy po začátku kojení. Nechci kvůli tomu kojení ukončovat, tak tiše trpím (mám mastičku, takže utrpení není tak hrozné) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63030
17.3.21 06:04

@Violetina zkus, nic tím nezkazís :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
17.3.21 12:25

@luci.no
A jak jsi zjistila, že je to exem? Jsem celiak, tak jestli pátrat i tímhle směrem… @martina.se
Mažu a větrám, zdá se to o kapičku lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
17.3.21 13:08

@Violetina mela jsem podezreni, svedilo to a nic protikvasinkoveho nepomahalo. Se 3. ditetem jsem sla na kozni a tam mi to dr potvrdila. Obcas to je lepsi, obcas horsi, ale da se to prezit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63030
18.3.21 06:58
@Violetina píše:
@luci.no
A jak jsi zjistila, že je to exem? Jsem celiak, tak jestli pátrat i tímhle směrem… @martina.se
Mažu a větrám, zdá se to o kapičku lepší.

Tak snad to bude brzy ok :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
18.3.21 11:54

@martina.se

Jo, děkuji, vypadá to, že jsem na dobré cestě. Rozhodla jsem se ty potvory vyhladovet, tak jsem nasadila nesladkou dietu (a pořád mě honí mlsna :roll:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63030
18.3.21 12:11

@Violetina jo, jednoduché to není.. Ale jak se ti uleví, tak super :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu