Půlroční miminko najednou méně pije

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
413
7.7.22 10:08

Pulrocni najendou mene pije

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli ste nekdo taky zazil mala ma pul roku dneska 11den co zlobi silene s pitim vypile maximalne na davku kdyz se zadari 80ml ale spis tech 60ml krmim na doporuceni dr casto nekdy vo hodku nekdy dve tri proste jak si veme nabizim porad. Zaclo to ze ji udajne nasli v pusince puchyrky co zmizeli za jeden den
Vubec tomu neverim ze najednou se neco vyleci za den kdz se to nicim nemaze.
V tu dobu sme zkuncili na kapackach protoze prestala pit uplne. Pak se rozpila ale jen do ty davky 80ml vic ani tuk v noci treba da 140ml ale to malokdy
Prumerne mi pila od 110-150ml na davku
Ona tu davku za 24h da ze vypije od 700-800ml 24h ale krmeni je proste kolikrat co hodinu
A ja uz zscinam byt zoufala. Dneska sem byla na kontrole a pokud se nezlepsi tak pristi patek pujdeme do motole ze ji zavedou pry kameru aby se podivali dovnitr vse probiha v narkoze mam stoho strach. Napada me neexistuje naky bojkot um? Vim bojkot kojeni ale je um? Popripade setkala ste se ze vam najednou mimco pilo taklen mene a pak se zas rozpilo?
Ja uz nevim vo delat aby se rozpila zkusila sem delsi interval a vypije proste stejne jako kdybych dala drive.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
991
7.7.22 10:14

Něco jinýho určitě pije ne? Vodu, šťávy, čaje. Já jen že jsem z příspěvků pochopila, že by byla jen na UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.7.22 10:21

@Atisia nepije kdyz nabidnu lokne jednou jinak ssvicky kouse st caj stava voda cokoliv jiny tekutiny mi nechce jen um
Obcas se povede ze ji mackam savicku kdxz to kouse tak pije ale jinak nic jinyhi nez um nechce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1974
7.7.22 10:23

A příkrmy (maso, zeleninu, přesnídávku) ji? Jak je to dlouho co měla ty puchýřky? Jestli je to těch 11 dní tak když se ničím nelecily může jí to tam ještě zlobit :nevim:
Mě malá takhle stávkovala když ji rostly zuby..příkrmy nechtěla vůbec a mléko jsem ji musela dávat hodně vlažné (při pokojové teplotě) aby to nedráždilo ty bolavé dasně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
7.7.22 10:31

A zmrzlý ovoce do síťky? To u nás frčí(zuby)
Vodu do přesnídávky, ritsi příkrmy, šťávy z ovoce, polívky. :nevim: nebo hrnek obyčejná sklenička to jste nezkoušeli? Nabo řídkéj mlíko. Kamarádce chtěla dcera pít jenom um.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.7.22 10:31

@Vladusxx prikrm mi sni jen cca 100g k obedu masozel ale ne vzdy tolik sni
Ovocny presnidavky ovoce a vse ostatni nechce ale to nechtela jako zdrava uz nejspis ji to nechutna ci mi rikala dr
Nabizim ale kdz nechce nenutim

No 11 dni je to co zacla min pit tak sme sli k dr minuli ctvrtek a ta rekla ze ma zarudli krk a hned ten vecer sme byly hospitalizivany ze byla lehce dehydratovana na kapacku a tam mi prekli ze ma puchyrky v krku a hned druhy den nemela podle nich nic
Takze dennpred mela jen cerveny a pak hned puchyre prijde mi to k neuvereni kdz mi primar tvrdil jak tohle trva 12dni nez se vyhoji prave.
Prave ze sme byly rano na kontrole a dr mi rika ze ma vse krasne vyhojene.
Ona mala je v pohode vse dobry jen proste to piti
No stema zubama me taky prave napadlo jenze nema ani natekli dasne nic co by tomu nasvedcovalo prave
Taky zkousim ruzne teploty vetsinou delam taky vlaznejsi ape zkousim i teplejsi a vezme jakoukoliv teplotu a proste vypije do tech 80 a to je vse
Dneska mi pine po 60ml
V noci vypila 120 pak 90 rano 70 a ted 2× 60
Mela v 10 to vypila 60 a pak sem nabidla za deset min a dopila tech 60
Se fskt bijim aby ji neco nezlobilo v tom krku zaludku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.7.22 10:34

@Atisia oboce sem davala do dudliku bavi ji jen chvili a zahazuje
Davam hodne zchlazeny kousatko a to hodne zuzla zak me fakt napada ze ji boli dasne
Ale nic nenasvedcuje

Mliko ridsi dat nemuzu potrebuju at nabere dr rikala ze to delat nemam
Prikrmy obcas lehce ridnu vodou
Ale malocko aby se najedla
Kdz sotva sni tech 100g
Zitra udelam polivku ale ona proste tem prikrmum moc nedava
Presnidavky a tak mi nechce
Nevim proc to nechce co se tyce ovoce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
7.7.22 10:39
@30simca píše:
@Vladusxx prikrm mi sni jen cca 100g k obedu masozel ale ne vzdy tolik sni
Ovocny presnidavky ovoce a vse ostatni nechce ale to nechtela jako zdrava uz nejspis ji to nechutna ci mi rikala dr
Nabizim ale kdz nechce nenutimNo 11 dni je to co zacla min pit tak sme sli k dr minuli ctvrtek a ta rekla ze ma zarudli krk a hned ten vecer sme byly hospitalizivany ze byla lehce dehydratovana na kapacku a tam mi prekli ze ma puchyrky v krku a hned druhy den nemela podle nich nic
Takze dennpred mela jen cerveny a pak hned puchyre prijde mi to k neuvereni kdz mi primar tvrdil jak tohle trva 12dni nez se vyhoji prave.
Prave ze sme byly rano na kontrole a dr mi rika ze ma vse krasne vyhojene.
Ona mala je v pohode vse dobry jen proste to piti
No stema zubama me taky prave napadlo jenze nema ani natekli dasne nic co by tomu nasvedcovalo prave
Taky zkousim ruzne teploty vetsinou delam taky vlaznejsi ape zkousim i teplejsi a vezme jakoukoliv teplotu a proste vypije do tech 80 a to je vse
Dneska mi pine po 60ml
V noci vypila 120 pak 90 rano 70 a ted 2× 60
Mela v 10 to vypila 60 a pak sem nabidla za deset min a dopila tech 60
Se fskt bijim aby ji neco nezlobilo v tom krku zaludku

To je kolik 300?a něco? Za 24 hodin? No jestli ano 340 za den vody počítáno od půl pátý ráno do 11 mi dá taky. :nevim: někdo ani to ne. Příkrmy jak kdy někdy celou skleničku někdy pár lžiček. Mlíko jako takový 5-6× denně. Taky ne vždy. Osobně bych nabízela často. Ať si třeba jenom cucne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
7.7.22 10:41
@30simca píše:
@Atisia oboce sem davala do dudliku bavi ji jen chvili a zahazuje
Davam hodne zchlazeny kousatko a to hodne zuzla zak me fakt napada ze ji boli dasne
Ale nic nenasvedcujeMliko ridsi dat nemuzu potrebuju at nabere dr rikala ze to delat nemam
Prikrmy obcas lehce ridnu vodou
Ale malocko aby se najedla
Kdz sotva sni tech 100g
Zitra udelam polivku ale ona proste tem prikrmum moc nedava
Presnidavky a tak mi nechce
Nevim proc to nechce co se tyce ovoce

Tak je jí půl roku oni nemusí nutně sníst všechno. Dřeň nám taky ulevila v teple. A úplně studený obědy. Např kupovaný skleničky teplý nechce vůbec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.7.22 10:42

@Atisia to co sem ti ted napsala je piti dneska ne 24h
Ona ua 24h da cca 700ml nekdy 800 ale po tech malych davkach 60ml_80ml co hodinu nekdy za dyl ale vzdy vypije proste taklen malo

Vodu da max 40ml za den
Mliko nabizim co hodinu kdz pije taklen malo nekdy nabidnu do pul hodky jesrli se dopije
Vodu nabizim po cely den kdykoliv ona si necucne ale ona jen kouse savicku a ja ji to tam mackam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.7.22 10:43

@Atisia ja taky davam sklenicky a ty zas mi chce hodne teply ona je nechtela vzbec delala sem vlazny a zkusila sem fakt tepli a ji.
Me nejde ted o prikrmy ale kdz se nerozpije z um tak nas ceka to vysetreni v motole a ja uz mevim co se deje ze proste pije taklen ty maly davky co hodinu aoe nekdy nechce taklen castejs tak ma za dve tri hodky a to vypije stejne malo ikdyz ma delsi rozestup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41461
7.7.22 10:47

Nelíbilo se ti, co ti psali tady?
https://www.emimino.cz/…ditw-467853/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
7.7.22 10:49

Zkusila bych skleničku. Když už zkoušet tak všechno. My minule vyzkoušeli i petku, :think: dala by to. Já jsem ale trochu srab. Ze začátku nám taky vodu jenom tak solichala. Pak zjistila že ji to stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.7.22 10:50

@vokishka tak si to precti poradne tady uz pisu co se deje tam sem poradne nevedela oco jde
A ty si nakejs spravce ze budes rohodovat otom kolik muzu napsat prispevku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413
7.7.22 10:51

@Atisia dostala uu z panaku nechtela kuckala se
To uz mi radili
Me spis to um se pozrebuje rozpit
Ona pije ale taklen malicko a nevim proc

• Citovat
  • Zmínit