Quinny Zapp a vše o něm

Máte zkušenost s Quinny Zapp?

Přidejte zkušenost s Quinny Zapp
Napsat příspěvek
Velikost písma:
tecka
14.10.10 14:33

holky mě se na tom novém Zapp Xtra nejvíc líbí ten kšilt, ten je super! :palec: Taky bych ho na svého Zappíka hned brala :-D

  • Citovat
  • Upravit
tecka
14.10.10 14:34

a výběr fusaku Lodger schvaluju :potlesk: , je super i na větší děti, my jsme s ním maximálně spokojení :wink:

  • Citovat
  • Upravit
3950
14.10.10 19:49

tak přemyšlím že by se mi vyplatilo koupit starší zapp a koupit jen nádstavbu xtra našle jsem inzerat že prodavaji jen podvozek ale nemají uvedenou cenu tak nevim novy zapp vyjde na 6 tisic cca nadstavba na 2500 hm co myslíte

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5697
14.10.10 20:05

nemolko nechceš zappíka ode mě? jsem z Ov a mám letošní kolekci, pak si koupíš nástavbu až bude v prodeji a celý tě vyjde o dost levněji ;-) kdyžtak písni… celý s úplně novým potahem prodávám za 2500, podvozek je málo ježděný a můžeme si ho předat v Ostravě…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
836
14.10.10 20:13

Tedy to je rychlost :-D .Taky radím koupit staré kolečka a novou nástavbu :-) .Tak to budu dělat i já.Tedy já mám kolečka svoje :-) .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
14.10.10 20:32

Zuzi toho Lodgera Ti taky schvaluju - už ho teda nebudu ani fotit. Budeš spokojená a až nebude potřeba v pohodě ho ještě „střelíme“ :-D
Posílám pár slíbených fotek
1. Zappík s vložkou od Lodgera

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
14.10.10 20:35

2. Nánožník - když bude óóóbr fučice :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
14.10.10 20:36

3.nánožník - ještě zepředu :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
14.10.10 20:39

4. Nánožník - když už nebude velká fučice :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
14.10.10 20:42

5.Nánožník - jde do půlky rozepnout, úplně to stačí na vyndání prcka ven a i když ho rozepnete pořád drží tvar :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19
14.10.10 20:43

Poslední fotečka :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3950
14.10.10 21:17
zuzanasinova píše:
nemolko nechceš zappíka ode mě? jsem z Ov a mám letošní kolekci, pak si koupíš nástavbu až bude v prodeji a celý tě vyjde o dost levněji ;-) kdyžtak písni… celý s úplně novým potahem prodávám za 2500, podvozek je málo ježděný a můžeme si ho předat v Ostravě…

popřemyšlim tak to je tvuj inzerat že na bazoši a si z Poruby vid podle směrovačky manžel se samo moc netvaři že jo klepe si na čelo ale on si nedava s4 do mini thalie krok sun krok na milimetry 2500 a ten vrsek se prodat zvlášt neda?že by byli jen kolečka škoda že neni v jine barvě mam holku ten ružovo fialovy je šupa

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3950
14.10.10 22:05

a da se koupit jen jiny potah třeba jelikož bych pravě odskoušela do leta jestli vuubec bude třeba tu nadstavbu xtra třeba ne hi a modrej potah to je problem chtela sem něco holčičiho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5697
15.10.10 08:51

nemolko ten potah není modrý ale zelený… prodat ho samozřejmě můžeš to záleží na tobě, já to ale dělit nechci, prodávám celý kočárek. Potahy se zvlášť prodávají, ty použité tak 600Kč cca.
jsem z Poruby, jestli nechceš, tak jen dej vědět, nic nenutím ;-) jen bys to měla bez poštovného a s fungl novým potahem - mám ještě jednu paní, co o něm uvažuje, tak abych věděla, jestli jí ho mám nabízet díky.
E-ndy díky moc za fotky, to vypadá fakt super! Paní Danča se mi ještě neozvala, zřejmě toho má moc… tak uvidíme… dneska si jedu pro Lodgera a už se nemůžu dočkat… jestli si dobře pamatuju, tak ho máš původně na zappa a na Xtra sedí takhle pěkně jo? takže nemusím dodávat nové míry paní Daně, když je to stejné že ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
836
15.10.10 09:08

Nemolko… :-) Já budu prodávat černý :-) .Kupovaný letos na jaře.Kdyby jsi měla zájem,tak písni a já ti pošlu fota :-) .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala