Ráda bych se seznámila s nějakou maminkou ze Strakonic

Napsat příspěvek
Velikost písma:
192
18.1.15 21:01

@LadyLada Přímo ne bydlím kousek od Strakonic, ale jezdím tam každý týden. Maminek je tam spousta, ale už se tak nějak znají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4624
18.1.15 21:02

@mouri23 A tam jsi nová nebo domorodec?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
192
18.1.15 21:11

@LadyLada Přistěhovalec a ještě k tomu z daleka. Aspoň že jsou tady ty Strakonice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4624
18.1.15 21:18

@mouri23 A jak staré dítko/dítka máš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10486
19.1.15 09:51

@mouri23 pošlu ti pozvánku do soukromé skupiny :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
11.7.16 20:05

Ahojky, taky bych se ráda seznámila ;-)… Je mi 26 a mám dvouleťandu doma :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1234
22.1.18 14:37

Hledam kamaradku

Najde se ve Strakonicich - nejlepe kolem Jezarek - maminka kolem ctyricitky a ditkem kolem 2 let, ktere chybi kamaradka (i kdyby treba jen na psani)?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.18 17:26
@Anonymní píše:
Abych to ještě doplnila, nejsem typ, co by si stěžoval, ale u kafe se toho povídá spousta, že… Taky bych ráda, kdybychom se navštěvovaly, třeba si i navzájem v případě potřeby pohlídaly dítka, apod.
Prostě opravdové kamarádství bez lží a přetvářek, upřímné… :hug:

ahoj jmenuju se alča ráda bych se stebou seznámila

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.18 07:32
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem se omlouvám, že anonymně, ale hledám kamarádku ze Strakonic.
Hlavně takovou, která ze sebe nedělá „hvězdu“, nepomlouvá, nesoudí - ani podle vzhledu, ani podle peněz, prostě OPRAVDOVOU kamarádku. Zatím jsem vždy narazila na takové, které pomlouvaly a byly to potvory, doslova mi házely klacky pod nohy.
Píši anonymně, protože na tom nejsem finančně moc dobře a taky jsem dost „při těle“.
Najde se mezi vámi někdo, kdo je opravdu upřímný, nezávidí (ani není vůbec co) a dokáže přijmout člověka takového, jaký je? Kdo poradí, pomůže, komu se člověk může svěřit, aniž by to všude „roznesl“ nebo použil proti němu?:,(

ahoj jmenuji se alča a hledám tu zda se najde kamarádka na pokec, kafčo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.18 10:10
@Elephantka píše:
Najde se ve Strakonicich - nejlepe kolem Jezarek - maminka kolem ctyricitky a ditkem kolem 2 let, ktere chybi kamaradka (i kdyby treba jen na psani)?

ahoj jmenuju se alča mám dvě děti ale nejsem přímo za strakonic

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
28.8.18 11:56

@alča mamka @Elephantka Ahoj holky, mohla bych se také seznámit? Já 38, dcera 6 let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.19 15:31

Ahoj, je tu nějaká maminka kolem 25 let ( klidně i starší)? Mám dvě dcery 2 roky a 5 let. Nikoho tu neznám.

  • Citovat
  • Upravit
647
2.7.19 23:30
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu nějaká maminka kolem 25 let ( klidně i starší)? Mám dvě dcery 2 roky a 5 let. Nikoho tu neznám.

Ahoj ja 23 syn 2,5 roku. Klidne napis do zprav :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová