Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@LadyLada Přímo ne bydlím kousek od Strakonic, ale jezdím tam každý týden. Maminek je tam spousta, ale už se tak nějak znají.
@LadyLada Přistěhovalec a ještě k tomu z daleka. Aspoň že jsou tady ty Strakonice.
Ahojky, taky bych se ráda seznámila
… Je mi 26 a mám dvouleťandu doma ![]()
Najde se ve Strakonicich - nejlepe kolem Jezarek - maminka kolem ctyricitky a ditkem kolem 2 let, ktere chybi kamaradka (i kdyby treba jen na psani)?
@Anonymní píše:
Abych to ještě doplnila, nejsem typ, co by si stěžoval, ale u kafe se toho povídá spousta, že… Taky bych ráda, kdybychom se navštěvovaly, třeba si i navzájem v případě potřeby pohlídaly dítka, apod.
Prostě opravdové kamarádství bez lží a přetvářek, upřímné…
ahoj jmenuju se alča ráda bych se stebou seznámila
@Anonymní píše:
Ahoj holky, předem se omlouvám, že anonymně, ale hledám kamarádku ze Strakonic.
Hlavně takovou, která ze sebe nedělá „hvězdu“, nepomlouvá, nesoudí - ani podle vzhledu, ani podle peněz, prostě OPRAVDOVOU kamarádku. Zatím jsem vždy narazila na takové, které pomlouvaly a byly to potvory, doslova mi házely klacky pod nohy.
Píši anonymně, protože na tom nejsem finančně moc dobře a taky jsem dost „při těle“.
Najde se mezi vámi někdo, kdo je opravdu upřímný, nezávidí (ani není vůbec co) a dokáže přijmout člověka takového, jaký je? Kdo poradí, pomůže, komu se člověk může svěřit, aniž by to všude „roznesl“ nebo použil proti němu?
ahoj jmenuji se alča a hledám tu zda se najde kamarádka na pokec, kafčo
@Elephantka píše:
Najde se ve Strakonicich - nejlepe kolem Jezarek - maminka kolem ctyricitky a ditkem kolem 2 let, ktere chybi kamaradka (i kdyby treba jen na psani)?
ahoj jmenuju se alča mám dvě děti ale nejsem přímo za strakonic
@alča mamka @Elephantka Ahoj holky, mohla bych se také seznámit? Já 38, dcera 6 let.
Ahoj, je tu nějaká maminka kolem 25 let ( klidně i starší)? Mám dvě dcery 2 roky a 5 let. Nikoho tu neznám.
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu nějaká maminka kolem 25 let ( klidně i starší)? Mám dvě dcery 2 roky a 5 let. Nikoho tu neznám.
Ahoj ja 23 syn 2,5 roku. Klidne napis do zprav ![]()