Reklama

Reakce po očkování nebo viröza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sami19
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 12:39
Reakce po ockovani nebo viroza???

Zdravím maminky…prosím o radu…Mám tři děti, ale ještě jsem se s reakci po ockovani nesetkala. Dcera 19mes.byla minule pondělí naockovana priorixem.Dr mi řekla, že se po 7-12dnech může projevit reakce(teplota, klasické nachlazeni).Od ct noci má malá teplotu 38,2 a srazim ji max na 37,5 po 2hod opět stoupne. Včera se přidala i rýma a kašel. Mě to teda moc jako reakce nepřipadá. Malou úplně natahuje…Dnes mi dr řekla po tel, že jí mám dávat max. nurofen a zodqc.Ale ona úplně chrci..Máte s tím někdo taky zkušenost? Děkuji za info.. :)

Reklama

Reakce:

tajnaorient
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 03.03.17 12:53

@Sami19 taky jsme měli takovou reakci, horečky, rýma kašel :roll:

Sami19
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 12:55

Za jak dlouho Vas to preslo a dávala jste něco na ten kašel?

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2443 příspěvků 20 inzerátů 03.03.17 13:06

@Sami19 někdo může mít takovou reakci s rýmou a kašlem. Teploty srážejte klasicky, ale pokud nemá víc jak 38,5 tak bych nesrážela, tělíčko se s tím popere a na kašel pokud nechcete dávat prospan nebo podobné sirupy, tak si udělejte sirup z cibule a medu…a na rýmu mořskou vodu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama