Reakce po očkování nebo viröza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sami19
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 12:39
Reakce po ockovani nebo viroza???

Zdravím maminky…prosím o radu…Mám tři děti, ale ještě jsem se s reakci po ockovani nesetkala. Dcera 19mes.byla minule pondělí naockovana priorixem.Dr mi řekla, že se po 7-12dnech může projevit reakce(teplota, klasické nachlazeni).Od ct noci má malá teplotu 38,2 a srazim ji max na 37,5 po 2hod opět stoupne. Včera se přidala i rýma a kašel. Mě to teda moc jako reakce nepřipadá. Malou úplně natahuje…Dnes mi dr řekla po tel, že jí mám dávat max. nurofen a zodqc.Ale ona úplně chrci..Máte s tím někdo taky zkušenost? Děkuji za info.. :)

Reakce:

tajnaorient
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 03.03.17 12:53

@Sami19 taky jsme měli takovou reakci, horečky, rýma kašel :roll:

Sami19
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 12:55

Za jak dlouho Vas to preslo a dávala jste něco na ten kašel?

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2458 příspěvků 20 inzerátů 03.03.17 13:06

@Sami19 někdo může mít takovou reakci s rýmou a kašlem. Teploty srážejte klasicky, ale pokud nemá víc jak 38,5 tak bych nesrážela, tělíčko se s tím popere a na kašel pokud nechcete dávat prospan nebo podobné sirupy, tak si udělejte sirup z cibule a medu…a na rýmu mořskou vodu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >