Reakce po očkování nebo viröza?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sami19
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 12:39
Reakce po ockovani nebo viroza???

Zdravím maminky…prosím o radu…Mám tři děti, ale ještě jsem se s reakci po ockovani nesetkala. Dcera 19mes.byla minule pondělí naockovana priorixem.Dr mi řekla, že se po 7-12dnech může projevit reakce(teplota, klasické nachlazeni).Od ct noci má malá teplotu 38,2 a srazim ji max na 37,5 po 2hod opět stoupne. Včera se přidala i rýma a kašel. Mě to teda moc jako reakce nepřipadá. Malou úplně natahuje…Dnes mi dr řekla po tel, že jí mám dávat max. nurofen a zodqc.Ale ona úplně chrci..Máte s tím někdo taky zkušenost? Děkuji za info.. :)

Reakce:
tajnaorient
Zasloužilá kecalka 657 příspěvků 03.03.17 12:53

@Sami19 taky jsme měli takovou reakci, horečky, rýma kašel :roll:

Sami19
Nováček 2 příspěvky 03.03.17 12:55

Za jak dlouho Vas to preslo a dávala jste něco na ten kašel?

lucie.edgar
Ukecaná baba ;) 2463 příspěvků 23 inzerátů 03.03.17 13:06

@Sami19 někdo může mít takovou reakci s rýmou a kašlem. Teploty srážejte klasicky, ale pokud nemá víc jak 38,5 tak bych nesrážela, tělíčko se s tím popere a na kašel pokud nechcete dávat prospan nebo podobné sirupy, tak si udělejte sirup z cibule a medu…a na rýmu mořskou vodu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >