Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@selia to ano, jen jsem napsala svojí zkušenost. Tak u nás byl sporťák do 2 let, v kočárku být odmítá a golfky ráda tlačí. Používám na nákup a na výlety. Marita nám zabrala půl auta
.
@Ginuš když má ty golfky na tlačení a když už nemůže, tak si do nich nachvilku sedne, tak se jí nic nestane, na to jsou
. Jen to prostě není ideál pro dítě, co se vozí furt a každý den v tom třeba hodinu nebo i víc spí.
@selia to jo. Nikdy jsem tohle neřešila a popravdě by mě taky nenapadlo, že jsou tam horší záda. Zas vím o trochu víc
.
Tak asi se mu golfky nelíbí. Já tohle nezažila a to jsem kluka v golfkach vozila od nějakých 4 možná 5 měsíců. Sporťák jsem téměř nepoužila.