Roční dítě pláče v golfovém kočárku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
42775
24.4.18 21:10

@selia to ano, jen jsem napsala svojí zkušenost. Tak u nás byl sporťák do 2 let, v kočárku být odmítá a golfky ráda tlačí. Používám na nákup a na výlety. Marita nám zabrala půl auta :roll:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2155
24.4.18 21:13

@Ginuš když má ty golfky na tlačení a když už nemůže, tak si do nich nachvilku sedne, tak se jí nic nestane, na to jsou :D. Jen to prostě není ideál pro dítě, co se vozí furt a každý den v tom třeba hodinu nebo i víc spí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42775
24.4.18 21:16

@selia to jo. Nikdy jsem tohle neřešila a popravdě by mě taky nenapadlo, že jsou tam horší záda. Zas vím o trochu víc :).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
25.4.18 02:31

Tak asi se mu golfky nelíbí. Já tohle nezažila a to jsem kluka v golfkach vozila od nějakých 4 možná 5 měsíců. Sporťák jsem téměř nepoužila.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala