Reklama

Rodičovský příspěvek jinak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:08
Rodičovský příspěvek jinak

Zdravím ostatní maminky. Nevíte, jestli si lze zažádat o RP jinde než je místo TP? Třeba, když mám bydliště na Praze 9, ale trvale nyní žiji v Kutné Hoře, mohu žádost vyřítit v Kutné Hoře na úřadu? Nebo lze podat žádost třeba přes datovou schránku? Mám malé a dosti uplakané miminko, se kterým to cestování není zrovna snadné, takže kdyby to šlo jinak/jinde vyřešit, bylo by to super. Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

kacaba379
Ukecaná baba ;) 2076 příspěvků 03.09.18 17:13

Mám za to, že můžeš požádat na kterémkoliv úřadu práce v rámci kraje.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 03.09.18 17:16

Posílala jsem žádost o rodičák před 2,5 lety přes datovku a předpokládám, že to stále jde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:20
No, pokud

@kacaba379 by to tak bylo, tak je to super, protože ten úřad mám asi tak 20minut. Ta Praha je pro mě nyní pekelná.

selia
Ukecaná baba ;) 1941 příspěvků 9 inzerátů 03.09.18 17:43

V jde to i normalni postou, takze pres datovku urcite.

Danda24
Kecalka 339 příspěvků 03.09.18 17:48
@Anonymní píše:
Zdravím ostatní maminky. Nevíte, jestli si lze zažádat o RP jinde než je místo TP? Třeba, když mám bydliště na Praze 9, ale trvale nyní žiji v Kutné Hoře, mohu žádost vyřítit v Kutné Hoře na úřadu? Nebo lze podat žádost třeba přes datovou schránku? Mám malé a dosti uplakané miminko, se kterým to cestování není zrovna snadné, takže kdyby to šlo jinak/jinde vyřešit, bylo by to super. Děkuji za rady

Urcite to jde, mam TP v jinem okrese a slo to bez problemu… Zadala jsem si v 07/17.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama