Rossmann - doporučte

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
852
22.1.13 15:23

My dáváme různý kašičky, Sunarky, Hami a teď jsme zkusili tu Humanu - mají ji právě v Rossmannovi a u nás je dokonce vyprodávají, takže čtvrt kila vyjde na 36 kč, což je supr. A jsou moc dobrý, zdaleka ne tak sladký jako Sunarka nebo Hami. Malýmu i víc chutnají. Nestlé jsme měli taky, ale ta nám moc nejela a přišlo mi, že jak se udělala, tak za chvilku na to zřidla (většinou ještě, než jsme ji stihli sníst). A babydream jsme zatím nezkoušeli, ale třeba taky vyzkoušíme. Nejvíc nám jede vanilková a banánová příchuť. Máme i hodně jahodový, ale do ní mu většinou něco ještě přimíchám (sehnali jsme jahodovou Sunarku 1+1 zdarma, taky v rossmannovi) :-)))

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
78
27.1.13 23:37

Mam kuponky na slevu 10% do rossmana v Brne, plati do konce brezna, pokud nektera vyuzijete, venuji, napiste mi do posty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15811
7.5.14 20:01

Holky, máte zkušenost s jejich opalovacími krémy/spreji? Jedná se mi hlavně o dětskou padesátku. Předem díky za odpovědi :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30634
7.5.14 20:07

@pvmr Detskou 50 mam a problem zadny nebyl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22809
7.5.14 20:16

@pvmr já tam pracuji už skoro 7let a všechny výrobky jsou super(privatka),mas na mysli sun ozon..miluji sprchovy gel po opalování s aloe vera za 30,–,ochranný sprej na vlasy s UV 50,– a opakovací kremy /oleje / spreje taky super.. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5394
7.5.14 20:24

Jsem spokojená ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15811
7.5.14 20:47

@Hobitka @lucynka25 me jde o to jestli nezanechava skvrny na obleceni? mela jsem totiz minuly rok z dm a trika na ktere jsem nedopatrenim strikla jsem musela vyhodit :(
@lucynka25 ja ten krem po opalovani koupila minule, za ty penize :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22809
7.5.14 20:52

@pvmr ty jo tak to nevím hele, já se mazu většinou jen u more, nebo na koupaku..jinak ani ne :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3774
7.5.14 20:59

Já mám privátní výrobky z Rossmanna taky ráda…používám i jejich prášek DOMOL, již avizovaný vlhčený toaletní papír, kuchyňské utěrky, kapesníky apod.
V Ostravě teď je opět do konce června kuponová slevy 10 %…minule byla tuším do konce března.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15811
7.5.14 21:06

@lucynka25 ja deti mazu treba nez jdeme na plaz a stane se mi ze prsknu trochu na tilko :oops: no a po tom z dm zustal nevypratelny flek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22809
7.5.14 21:42

@pvmr tak s tím teda neporadim, já se mazu az na plazi a nebo jdu v plavkách a vyzkoušet ted nemůžu, jsem v očekávání na materske :mrgreen: snad někdo poradí.. :nevim: doma mám zbytek z loňska, ale tentokrát jsem brala transparentní sprej a mám tu ty sprchace, jinak nic…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15811
8.5.14 06:09

@lucynka25 kazdopadne diky za reakce a preju abys mela bezproblemovy porod :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8975
5.8.15 17:06

Obnovuji, chystám se podívat do Rossmanna, tak prosím doporučte co kupujete vy, kromě věcí pro děti?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3774
5.8.15 17:33

@trckaludmila22 My kapesníky, kuchyňské utěrky, „uchošťoury“, slipové vložky, čistič odpadů, tablety do myčky (teď jsem ale najela na úplně obyčejný prášek z Penny a super :mrgreen: )…si teď samozřejmě na nic dalšího nemůžu vzpomenout :mrgreen:…ha, sáčky do odpadového koše (žluté s ušima ;) ).
Měla jsem i jejich prášek na barevné prádlo a připadal mi dobrý.

Příspěvek upraven 05.08.15 v 23:03

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6243
5.8.15 19:06

Tahaci kapesniky allouette, ale mozna uz je přestali prodavat :nevim: @trckaludmila22

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák