Rouhám se...

Anonymní
30.4.17 12:07

Rouhám se...

Vlastně ani nevím proč mám potřebu sem psát, asi se vypsat, protože v okolí se fakt nemám koule někomu svěřit… Nemůžu překousnout, jak se má naše mimino jmenovat. Manžel přišel s návrhem, ten jsem zamítla že to fakt ne, on mně můj taky. Dala jsem dalších asi 6 různých jmen, Ela, Simona, Julie, Týna, Leona… Nic, prostě ne, buď tu svoji hrůzu nebo Veroniku. Ok, na Veroniku jsem říkala že to není taková hrůza, že proti tomu původnímu je to aspoň trochu ucházející. Ale čím víc se blíží termín, tím víc to jméno nemůžu přežít. Jasně že je pro mě nejdůležitější zdraví, ale sakra, mně to nejde přes hubu. Až jsem se přistihla, jak si říkám, že kdyby se tomu drobkovi něco stalo, příště už bysme to jméno dát nemohli :zed: jsem fakt na facku, brečím tu jak malá a prostě to nedávám. Mimčo jsme chtěli a chceme oba, ale s tím jménem se fakt nemůžu smířit… Už mě i napadlo mu říct že to snad není jeho a udělat si to po svým :zed: prostě nevím nevím nevím :pocitac: Strašně se za ty pocity stydím a nikdy bych neřekla co za krávu se ze mě vyklube. Potřebovala jsem se z toho aspoň vypsat, i když teda čekám sodu. I jsem si říkala že prostě jméno nedáme žádné a pokud se na něm do zákonné lhůty nedohodneme, půjde to asi k soudu nebo nevím. Dvě jména taky dát nechce, jedno to jeho a jako druhý to mnou vybraný, první dítě má taky jenom jedno. Ach jo :pocitac: Máme dlouhý příjmení a jméno chci krátký, ne žádnou 4 slabičnou šílenost :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18088
30.4.17 12:10

A jaký je to jméno?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.4.17 12:11
@ka2ka píše:
A jaký je to jméno?

Moje Lucie, jeho Eleonora.

• Nahlásit
  • Citovat
3397
30.4.17 12:12
@Anonymní píše:
Vlastně ani nevím proč mám potřebu sem psát, asi se vypsat, protože v okolí se fakt nemám koule někomu svěřit… Nemůžu překousnout, jak se má naše mimino jmenovat. Manžel přišel s návrhem, ten jsem zamítla že to fakt ne, on mně můj taky. Dala jsem dalších asi 6 různých jmen, Ela, Simona, Julie, Týna, Leona… Nic, prostě ne, buď tu svoji hrůzu nebo Veroniku. Ok, na Veroniku jsem říkala že to není taková hrůza, že proti tomu původnímu je to aspoň trochu ucházející. Ale čím víc se blíží termín, tím víc to jméno nemůžu přežít. Jasně že je pro mě nejdůležitější zdraví, ale sakra, mně to nejde přes hubu. Až jsem se přistihla, jak si říkám, že kdyby se tomu drobkovi něco stalo, příště už bysme to jméno dát nemohli :zed: jsem fakt na facku, brečím tu jak malá a prostě to nedávám. Mimčo jsme chtěli a chceme oba, ale s tím jménem se fakt nemůžu smířit… Už mě i napadlo mu říct že to snad není jeho a udělat si to po svým :zed: prostě nevím nevím nevím :pocitac: Strašně se za ty pocity stydím a nikdy bych neřekla co za krávu se ze mě vyklube. Potřebovala jsem se z toho aspoň vypsat, i když teda čekám sodu. I jsem si říkala že prostě jméno nedáme žádné a pokud se na něm do zákonné lhůty nedohodneme, půjde to asi k soudu nebo nevím. Dvě jména taky dát nechce, jedno to jeho a jako druhý to mnou vybraný, první dítě má taky jenom jedno. Ach jo :pocitac: Máme dlouhý příjmení a jméno chci krátký, ne žádnou 4 slabičnou šílenost :pocitac:

co je to za jméno?

my jsme se u prvního nemohli dohodnout, tak každý udělal seznam (dlouhý) jmen co se nám líbila :lol: čekali jsme, kde se to protne, bohužel nikde :zed:

každý vybral tři jména ze seznamu druhého a hledali jsme alespoň nějakou podobnost :nevim: naštěstí jsme našli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18088
30.4.17 12:12
@Anonymní píše:

eleonora není vůbec strašný můžeš jí říkat všelijak je to krásně variabilní jméno čekala jsem horší katastrofu a proč nedáte teda obě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.4.17 12:13

A co Elena? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
30.4.17 12:14

Asi ti to moc nepomůže, ale má ctyrslabicne jméno i příjmení a žádné komplikace mi to nezpůsobuje. ;)
Tak jdi brečet za chlapem, ať ví, že jsi z toho tak hotová. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
@Anonymní píše:

Ze zkusenosti vim ze se pak oslovuje Lenka, Ela.. To by nebylo tak hrozne? Kazdopadne bych si s manzelem rozumne promluvila a rekla mu jak te to trapi. Snad mate co do toho mluvit oba, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
@Anonymní píše:

a co Nora? Elena? Něco co tobě by tolik nevadilo a bylo podobné tomu jeho?