Reklama

Roupy před KET nebo ET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 20:04
Roupy před KET nebo ET

Ahoj holky, toto téma tady zatím není, tak se zeptám, zda nebudete vědět. V pondělí ráno mám plánovaný KET, nakazila jsem se ale od dcery roupy :think: vermox mám doma, myslíte, že ho můžu vzít? Nebude to mít nějaký vliv? Od včerejška se laduju česnekem :? A co když se KET povede, nemůžou se roupy dostat k plodu? Díky moc

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2301 příspěvků 05.10.18 20:43

Že by se roup dostal z tlustýho střeva do dělohy, jo… 8o

Vermox bych si normálně vzala, pokud nejsou léky pro KET/ET v kontraindikaci.

Uživatel je onlineOplatečka
Ukecaná baba ;) 1038 příspěvků 05.10.18 21:18

Schvalně jsem mrkla a zjistila jsem že roupy v noci migrují do okolí a u žen jsou rizikové tím že kladou vajíčka do vagíny a způsobují záněty , v neléčeném stavu až infekce reprodukčních orgánů :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:40

@Nowuka2 Ahoj, beru pouze utrogestan, tak nevím právě jestli ho můžu vzít, jestli to nemá vliv na delohu, ach jo :?

@Oplatečka Ahoj , to vím, já měla roupy u prvního syna , zhruba kolem 20tydne , vermox jsem nevzala , asi do 14 dnů se neobjevily :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:58

Prosím tě nešil a rozhodně si neber vernox. Při IVF bych nebrala vůbec nic. Roupy mám prakticky neustále, odolávají u mě jakékoliv léčbě a přes to mám za sebou úspěšný ket a posléze i přirozené těhotenství. Naopak se uvádí a výzkumy tomu odpovídají, že vyhubením vnitřních parazitů se náš imunitní systém, který nemá s čím bojovat, musí zaměstnávat jinak. Pak vznikají alergie a přehnané imunitní reakce třeba na embryo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >