Roupy před KET nebo ET

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 20:04
Roupy před KET nebo ET

Ahoj holky, toto téma tady zatím není, tak se zeptám, zda nebudete vědět. V pondělí ráno mám plánovaný KET, nakazila jsem se ale od dcery roupy :think: vermox mám doma, myslíte, že ho můžu vzít? Nebude to mít nějaký vliv? Od včerejška se laduju česnekem :? A co když se KET povede, nemůžou se roupy dostat k plodu? Díky moc

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2345 příspěvků 05.10.18 20:43

Že by se roup dostal z tlustýho střeva do dělohy, jo… 8o

Vermox bych si normálně vzala, pokud nejsou léky pro KET/ET v kontraindikaci.

Uživatel je onlineOplatečka
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 05.10.18 21:18

Schvalně jsem mrkla a zjistila jsem že roupy v noci migrují do okolí a u žen jsou rizikové tím že kladou vajíčka do vagíny a způsobují záněty , v neléčeném stavu až infekce reprodukčních orgánů :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 21:40

@Nowuka2 Ahoj, beru pouze utrogestan, tak nevím právě jestli ho můžu vzít, jestli to nemá vliv na delohu, ach jo :?

@Oplatečka Ahoj , to vím, já měla roupy u prvního syna , zhruba kolem 20tydne , vermox jsem nevzala , asi do 14 dnů se neobjevily :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 22:58

Prosím tě nešil a rozhodně si neber vernox. Při IVF bych nebrala vůbec nic. Roupy mám prakticky neustále, odolávají u mě jakékoliv léčbě a přes to mám za sebou úspěšný ket a posléze i přirozené těhotenství. Naopak se uvádí a výzkumy tomu odpovídají, že vyhubením vnitřních parazitů se náš imunitní systém, který nemá s čím bojovat, musí zaměstnávat jinak. Pak vznikají alergie a přehnané imunitní reakce třeba na embryo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >