Roztřepené, zničené nehty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kofolkal
Kecalka 107 příspěvků 12.01.17 10:34
roztřepené, zničené nehty

Ahoj holky, prosím o radu. Už dříve jsem měla problém s tím, že se mi trochu třepily nehty. Teď jsem v 35tt a nehty mám katastrofální, lámou se mi, třepí, mám je ostřihané uplně na max a stejně to skoro pokračuje dál. Nějaký tip na cokoliv - co by mi mohlo pomoct? Děkuju :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.01.17 10:42

@kofolkal :mrgreen: gelové nehty :mrgreen: vážně? zinek.. a pestřejší strava ;)

kofolkal
Kecalka 107 příspěvků 12.01.17 11:00

@martina.se :D hahaha, gelovky mě odpadávají taky :D Zinek - dobrá. Jinak pestřejší stravu docela mám, i hodně zeleniny atd. Tak max ty tabletky či co by mi mohlo pomoct. Děkuji :palec:

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 12.01.17 11:01

@kofolkal mám ten samý problém. Třepí se mi a lámou, i když je mám max. zastřižené, použití laku na lámání, zpevnění nehtů mi nikdy nepomohlo. Taky mě to štve, ale zvykla jsem si na to.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 12.01.17 11:01

Dobře udělané nehty by neměly odpadávat. Mohou se dříve odchlipovat, pokud nehet hodně „dýchá“, ale odpadávat?

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 12.01.17 11:03

Nějakou dobu nelakovat a neodlakovávat a tak tři měsíce užívat přípravky, kde je selen, zinek a křemík.

Pokud se zaměřujete na to, abyste jedla hodně zdravě, tak je naopak možnost, že nemáte třeba dost tuků. Pak to chce přidat tuky a suplementovat chvíli vitamíny rozpustné v tucích A, E, D a K.

a teda jestli jste těhotná/kojíte, tak ještě suplementovat i vápník a hořčík.

kofolkal
Kecalka 107 příspěvků 12.01.17 11:07

@JanaKr Mě se na to moc zvykat nechce, uvidím, zda s tím půjde něco dělat :)

JanaKr
Kecalka 331 příspěvků 12.01.17 11:08

@kofolkal kdybys na něco přišla, poděl se :lol:.

cecetka
Kelišová 7363 příspěvků 12.01.17 11:11

Par let zpatky jsem s tim mela taky problem. Byl mi doporucen vyzivny krem na nehty (znacku uz bohuzel nevim). Zabralo to, ale uz si nepamatuji po jake dobe.

kofolkal
Kecalka 107 příspěvků 12.01.17 11:49

@JanaKr Dobře :)

kofolkal
Kecalka 107 příspěvků 12.01.17 11:51

@Ou Děkuji. Myslím, že stravu mám pestrou, jak tuky, tak vše ostatní atd. Takže zkusím vápník, což už jsem někde vygooglila taky. A zkusím úplně nelakovat, teď používám jen bezbarvý zpevňovač, ale zkusím to teda uplně bez něj.

kofolkal
Kecalka 107 příspěvků 12.01.17 11:51

@Paralenka červená No mě se opravdu odchlipovaly až některé vyloženě odpadly.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 12.01.17 12:31
@kofolkal píše:
@Paralenka červená No mě se opravdu odchlipovaly až některé vyloženě odpadly.

Tak to mohlo být i materiálem, prací… Obecně by se to dít nemělo.
Nicméně umělé nehty stejně neodstraní příčinu :(

Ou
Kelišová 5170 příspěvků 12.01.17 15:29

@kofolkal jako mě zcela jednoznačně žere nehty odlakovač, ať už acetonový, nebo bezacetonový.

Jinak je potřeba vydržet, protože ty nehty podpořené doplňky teprve začnou růst dole u nehtového lůžka a bude to několik týdnů trvat, než dorostou nahoru.

kofolkal
Kecalka 107 příspěvků 15.01.17 22:10

Tak jsem přidala ode dneška nějaké vitamíny, hlavně vápník, tak jsem zvědavá, nehty jsem odlakovala a koupila jsem si teda zpevňovač, tak se uvidí. Za chvíli bych měla ty nehty do půli lůžka, jestli je to vůbec možné.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >