Rušení nočního klidu v paneláku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 11.08.18 22:01
Rušení nočního klidu v paneláku

Dobrý večer, máme strašně hlučné sousedy. Vždy se jich sejde tak 10 v bytě 1+1 a pouštějí nahlas hudbu, zpívají, řvou… A to klidně až do 3 do rána. Někdy to bývá i mimo víkend. Teď se tu zrovna nedá existovat. Navíc kouří i na společné chodbě. 3× letos jsem volala PČR. Přijeli a dali jim kázání. Na 10 minut je klid a pak to začne znovu. Soused se mi vysmál a teď to dělá naschvál. Vidí, že se vracím domů a schválně to zesílí. Jak se mám bránit? :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3465 příspěvků 11.08.18 22:03

Řešit na schůzi SVJ.

infinity01
Povídálka 19 příspěvků 11.08.18 22:05

Nam nepomohlo nic. Ani po dobrém, ani po zlem. Vydrzeli jsme to 2 roky a raději jsme postavili dům. Radim to same, prodat, odstehovat se…

Příspěvek upraven 11.08.18 v 22:07

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 11.08.18 22:07

Schůze nic nevyřešila. Jedná se o menšinu.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 11.08.18 22:09

A to jste jediní komu to vadí? Co ostatní sousedi?

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 11.08.18 22:11
@Aillet píše:
A to jste jediní komu to vadí? Co ostatní sousedi?

Tady se každej bojí. I já. Jedni sousedí se už odstěhovali.

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 11.08.18 22:13
@infinity01 píše:
Nam nepomohlo nic. Ani po dobrém, ani po zlem. Vydrzeli jsme to 2 roky a raději jsme postavili dům. Radim to same, prodat, odstehovat se…Příspěvek upraven 11.08.18 v 22:07

My tady bydlíme 30 let, oni 2 roky. Bydlím tu od narození. Tak se mi nechce utíkat. Chci to nějak vyřešit ale nic nepomáhá. :,(

infinity01
Povídálka 19 příspěvků 11.08.18 22:17

Nas to nevyspani dohnalo k vyčerpaní a pak jsme si uvedomili, ze uz nam jde o zdraví a to je to nejcennější. U nas se to uklidnilo treba az okolo šesté rano. :zed:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 444 příspěvků 11.08.18 22:18

Co se menšiny týče, tak bych se raději odstěhovala než si je znepřátelit. :) Každopádně policii volat kdykoliv začne bordel. Ani o víkendech nejste povinná poslouchat takový hluk celou noc. ;) Pokud by snad nepřijeli, to se stát může - tak volat zas a znovu. I když odjedou a začnou zase vyvádět, tak je opět přivolat. A ještě lépe, kdyby policii volalo víc sousedů. Jenže to taky může všechno zhoršit a už nebude problém jen hluk. No, osobně bych se stěhovala pokud by šlo pouze o pronájem. Pokud je byt v osobním vlastnictví, tak řešit soudně. Nebo taky s majitelem bytu či družstvem, nevím jak to máte ale zkrátka s někým, kdo je kompetentní k tomu, je vykopnout.

infinity01
Povídálka 19 příspěvků 11.08.18 22:21

My tam bydleli 11 let, zrekonstruovali jsme uplne všechno a nelitujeme. Take se nenašel nikdo, kdo by si stěžoval. Dite jsme meli jenom my…

PetyMimi
Stálice 97 příspěvků 11.08.18 22:22
@AnnaNuvoletta07 píše:
Co se menšiny týče, tak bych se raději odstěhovala než si je znepřátelit. :) Každopádně policii volat kdykoliv začne bordel. Ani o víkendech nejste povinná poslouchat takový hluk celou noc. ;) Pokud by snad nepřijeli, to se stát může - tak volat zas a znovu. I když odjedou a začnou zase vyvádět, tak je opět přivolat. A ještě lépe, kdyby policii volalo víc sousedů. Jenže to taky může všechno zhoršit a už nebude problém jen hluk. No, osobně bych se stěhovala pokud by šlo pouze o pronájem. Pokud je byt v osobním vlastnictví, tak řešit soudně. Nebo taky s majitelem bytu či družstvem, nevím jak to máte ale zkrátka s někým, kdo je kompetentní k tomu, je vykopnout.

Právě že jsme i se sousedkou kontaktovaly majitelku bytu a žádná odezva. :think:

Ester13
Kelišová 5827 příspěvků 11.08.18 22:25

Hele, taky jsem menšina, teda jiná… Nesnáším rasistické kecy, ale tady je to o něčem jiném. Určitě by šli oni (to těžko), nebo já. To jistě.

denivrch
Povídálka 23 příspěvků 11.08.18 22:25

Je mi vas lito, tohle je peklo, vždycky jsem mela hruzu, aby se k nam nenastehovali takovi najemnici. Co s tim, to je snadne, odstěhovat se. Jedine reseni, skutecne nic jiného nezabira. Volat policii je k nicemu, kontaktovat majitelku je k nicemu.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 11.08.18 22:28

Souhlasím s @AnnaNuvoletta07
Ještě zkusit zavolat hygienickou stanici kvůli hluku. Nebo se odstěhovat, než se z toho zbláznit :think:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 444 příspěvků 11.08.18 22:29
@PetyMimi píše:
Právě že jsme i se sousedkou kontaktovaly majitelku bytu a žádná odezva. :think:

Tak neustále volat policii a později je zkusit požádat, aby majitelku kontaktovali oni. Na to by snad mohla reagovat. Když tam budou mít 2× týdně výjezd, tak by možná byli ochotní jednat a snažit se situaci vyřešit, aby to měli z krku. :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura píše o magii: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >