Růžové prohlášení ve zkušební době

Anonymní
10.10.19 09:28

ruzove prohlášení ve zkušební době

Dobrý den, je to týden co jsem v novém zaměstnání. Do tedka mi zaměstnavatel nedal podepsat růžové prohlášení, chci odejít. Vzhledem k tomu, ze jsem ve zkušební době mužů odejít ihned. Bojím se, ale, ze pokud odejdu neda mi podepsat nic. Musím ho mít podepsané i když nastoupim do nové práce? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1990
10.10.19 09:35

Ma na to 30 dni od nastupu do zamestnani.

Pokud jej tady nepodepisete, tak jej podepisete v novem zamestnani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 09:43

@Cenarius Chapu tedy dobre, ze stačí mít podepsané 1 za měsíc, ať už jsem třeba ve 3 zmestnani?

• Nahlásit
  • Citovat
68988
10.10.19 09:44

Nemusíš ho mit podepsané, ale budeš si muset udelat sama daňové přiznání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9139
10.10.19 09:48
@Anonymní píše:
@Cenarius Chapu tedy dobre, ze stačí mít podepsané 1 za měsíc, ať už jsem třeba ve 3 zmestnani?

Tak hlavně ho v každém měsíci smíš mít podepsané jen u jednoho zaměstnavatele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 10:05

@ivašot. Děkuji mockrát všem :)

• Nahlásit
  • Citovat
345
10.10.19 10:12
@Anonymní píše:
@ivašot. Děkuji mockrát všem :)

a pokud by si to tento měsíc nestihla podepsat ani u jednoho zaměstnavatele, tak si to můžeš dodanit v ročním zúčtování ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1990
10.10.19 10:16
@Anonymní píše:

No podepisuje se jedno na pracovni pomer. Pak uz to bezi a jen se do nej prubezne dopisuji zmeny apod. A kdyz budes ve 3 zamestnsnich zaroven, tak jej smis mit podepsano jen v jednom. A pokud nebudes mit vubec, tak si to muzes vyresit vsechno naraz za rok v danovym priznani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68988
10.10.19 10:16
@baru-ska píše:
a pokud by si to tento měsíc nestihla podepsat ani u jednoho zaměstnavatele, tak si to můžeš dodanit v ročním zúčtování ;)

V ročním zuctovani fakt ne, kdyz bude mit povinnost podat danove priznani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9139
10.10.19 10:17
@j.a.n.i1 píše:
V ročním zuctovani fakt ne, kdyz bude mit povinnost podat danove priznani.

Tak pokud je jen zaměstnaná a nemá souběh zaměstnání, tak nemusí podávat daňové přiznání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68988
10.10.19 10:18
@ivašot. píše:
Tak pokud je jen zaměstnaná a nemá souběh zaměstnání, tak nemusí podávat daňové přiznání.

Ale pouze v případě, ze ma ve vsech zaměstnáních podepsané prohlášení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
10.10.19 11:22

Hlavně když nepodepises, budou ti jako mě strhávat řádně cely daně :lol: a zpět je dostaneš až v daňovém přiznání v dalším roce.
Mě tohle zapomněli dát podepsat a sama jsem se musela připomenout, když mi na výplatě přišlo o 3tis méně :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5701
10.10.19 11:44
@ivašot. píše:

To není pravda. Pokud se jedná o HPP a není podepsáno prohlášení, pak je sražená zálohová daň a podle zákona o daních z příjmů, pokud se sráží zálohová daň a není podepsáno prohlášení, je povinnost podat daňové přiznání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5701
10.10.19 11:46

Tak podpis na prohlášení je starost zaměstnance, nikoli zaměstnavatele. Pokud mi ho zaměstnavatel k podpisu nedá, tak si tiskopis vyzvednu na FÚ a nebo stáhnu z netu a jen ho mzdovce vyplněný odevzdám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama