Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Udelej susenky, jen toho oleje musis dat trochu min, nez by bylo masla…
@Fifi2 děkuji za recept, ale teď už jsem úplně v koncích, došla mi jedla soda (kterou dávám místo prdopeče)
tak mám nejspíš po srandě. U nás na vesnici už je kram zavřený a do velkého se mi úplně nechce..
nebo to můžu nahradit vyšleháním vajec? ![]()
@Kopretinka.981 no já osobně si myslim, že ten ocet ze sodou, to dela nadýchané. Takže bych nedala ani ocet v tom případě. Jestli už tam je, tak snad nepůjde cítit
Když je tam kyprici prášek tak z toho něco vzejde
vajíčko by nemuselo nic zkazit. Nechci blbe poradit
já to dělala jako korpus pod dort, tak ani nevím jak to chutná
držím palce ![]()
@Kopretinka.981 já se omlouvám, teď mi došlo místo prdopece
no ty vejce vidím, jako jedinou zachranu.
@Fifi2 zatím takhle, uvidíme co z toho vzejde
jde to do trouby. Navrchu trochu nastrouhané mandle. ![]()
@Kopretinka.981 vypadá to krásne
mňam.
pak napište jestli to vyšlo ![]()