Rychlá buchta s jedním vejcem olejem a bez mléka?

11197
5.9.19 17:55

Nahraď mliko vodou… Takže bábovka, perník, cokoliv…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26583
5.9.19 18:36

Udelej susenky, jen toho oleje musis dat trochu min, nez by bylo masla…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.9.19 18:47
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 19:17

@Fifi2 děkuji za recept, ale teď už jsem úplně v koncích, došla mi jedla soda (kterou dávám místo prdopeče) :zed: tak mám nejspíš po srandě. U nás na vesnici už je kram zavřený a do velkého se mi úplně nechce.. :lol: nebo to můžu nahradit vyšleháním vajec? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.9.19 19:43

@Kopretinka.981 no já osobně si myslim, že ten ocet ze sodou, to dela nadýchané. Takže bych nedala ani ocet v tom případě. Jestli už tam je, tak snad nepůjde cítit :) Když je tam kyprici prášek tak z toho něco vzejde :) vajíčko by nemuselo nic zkazit. Nechci blbe poradit :D :think: já to dělala jako korpus pod dort, tak ani nevím jak to chutná :think: držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.9.19 19:52

@Kopretinka.981 já se omlouvám, teď mi došlo místo prdopece :oops: no ty vejce vidím, jako jedinou zachranu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 20:10

@Fifi2 zatím takhle, uvidíme co z toho vzejde :nevim: :nevim: jde to do trouby. Navrchu trochu nastrouhané mandle. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
539
5.9.19 22:11

@Kopretinka.981 vypadá to krásne :palec: mňam. :potlesk: :dance: pak napište jestli to vyšlo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2089
6.9.19 15:18

@Kopretinka.981 tak co povedlo se? Chutnalo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová