Rýma a neustále zvýšená teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucije28
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 05.07.11 10:47
Rýma a neustále zvýšená teplota

ahoj, prosím o radu zkušenější … :palec: Již je to osmý den, co má malá rýmu (podotýkám bílou) a zvýšenou teplotu. Tak první 3 dny měla kolem 37,6 po odečtu a pak 37,2 - 37,3 .. Je to v různou denní dobu, není to jen večer. Jde mi o to, jestli jí mám ve čtvrtek brát k doktorce, kde může chytnou jiné nemoci :nevim:
Rýmy jí nemůžu zbavit, 5 dní jsem kapala Nasivin, používám Physiomer a teď i Quixx (nebo jak se to píše) ..
Může to být třeba i k zubům ? Zatím žádné nemá, slintá, strká si prstíčky do pusinky …
Bojím se, abych něco nezanedbala. Moje mudr. neordinuje, musím zajít za jinou mudr. … tak váhám..
Co byste udělaly na mém místě, vy ?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jalka
Povídálka 19 příspěvků 05.07.11 11:20

odsáváš? nám dr. řekla, že rýma se může držet až 3 týdny..nám polevila asi po 14 dnech..jen jsme odsávali a občas kápli vincentku..

lucije28
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 05.07.11 11:43

Odsávám a odsávám :zed: :zed: :zed:, ale mne jde o tu teplotu…

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 05.07.11 21:21

Moje dcera měla takhle teplotu asi 10dní, byly jí cca 3měsíce, víc jak 37,7 po odečtu neměla. Rýmu měla taky, kapala jsem Libenar(je to jen fyziologický roztok) a když bylo třeba, tak jsem odsávala. Zmizelo to samo, ani dr pořádně nevěděl z čeho to je. Nehrotila jsem to, když bylo pěkně a měla tak do těch 37,4, šla jsem s ní i ven.
Ale může to být i k zubům…

Linika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.12 18:35
Určitě zajdi

Moje dcera taky měla úplně to stejné co tvoje . Určitě sní zajdi k doktorce . ;) ..Dali ji antibiotika asi 14 dní a za další 14 dní už byla v pořádku :)

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 19.03.12 20:46

Ahoj, dcera měla teplotu měsíc cca 37,6-37,9°C, pak byl pár dnů klid a pak opět teplota i s rýmou a za pár dnů vykouknul první zoubek :D V poradně u doktorky jsem se na to ptala, doktorka ji prohlédla, nic závažného nenašla, tak nám jen doporučila kapičky Nasivin.

LindaH
Stálice 79 příspěvků 25.03.12 21:46

Náš 6měsíční syn má navlas stejné příznaky, znovu se mu vrátila rýma a teploty a dnes mu vylezl zoubek. Tak že by to bylo tím zoubkem? Tak to by mě nenapadlo. :think: Teploty ano,ale ta rýma mě překvapila.

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 05.08.14 14:03

Ahoj, dcerka (starší) má od včerejška vodnatou rýmu, večer se přidala teplota - 37,3°. Vylezla až na 37,9°. Do rána opadla a různě klesá a stoupá, pohybuje se mezi 37,2°- 37,7°. Dcerka by chtěla moc na zahradu, zatím ji držím doma, ale říkala jsem si, jestli bych ji odpoledne mohla vzít na zahradu na písek. Žádné lítání, v klidu si s ní pohrát. Jinak, kromě té rýmy, vypadá naprosto v pohodě. Co myslíte? :think:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 05.08.14 14:05

@Genovesa, no… co myslím… že má zůstat doma, protože je nemocná.

Nemocné dítě (nebo konkrétněji, „dítě s teplotou“) ven nepatří, tady nějak nevidím, o čem debatovat. :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 05.08.14 14:07

@BohunkaP OK.Muž mě nahlodával, ale já si myslím to samé. Nějak to doma přežijem.

majka 4
Echt Kelišová 8389 příspěvků 05.08.14 14:10

@Genovesa zuby už má asi všechny co? Dle mého pokaď nemá horečku tak vklidu na zahradu ven může. Neměla by na přímé slunce.
Zvýšená teplota není ještě nic hrozného. Horečka (nad 38) je něco jiného.

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 05.08.14 14:15

@Genovesa Pokud máte zahradu u domu tak bych jí na chvilku na ven vzala, tak vysoká teplota to není. Vzala bych jí do stínu třeba na půl hodinky ať si pohraje a pak zase domů. Může jí to venku dost unavit a může jí ta teplota stoupnout, nic víc.

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 05.08.14 14:17

@majka 4 Nad 38 neměla, navíc měřím čelovým bezdotykáčem, trochu nadměřuje. Vím to, protože mám ještě Thermoval Rapid flex (vyhrál kdysi jakýsi test) a tím v podpaží naměřím tak o 0,5°míň. Ale tak asi dneska zůstanem doma, teď spinká.

Genovesa
Extra třída :D 11235 příspěvků 05.08.14 14:18

@natyber Bydlíme v rd, pískoviště je hned u terasy. Je tu pod mrakem.

majka 4
Echt Kelišová 8389 příspěvků 05.08.14 14:25

@Genovesa mám taky tento a všimla jsem toho samého. Takže pokud bude hodně protivná tak bych jí ven vzala. U nás se říká, že pokaď je to nemoc tak jen ať se rozjede. A naše mudra říká, že rýmu musí ztratit tam kde ji našla :lol: Musí si pěstovat imunitu a pokaď máte zahradu, kde mužete ihned dom, pak za mě určitě ven. Je ideální počasí. :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >