S ročním nemocným ven?

8598
1.7.13 10:12

S ročním nemocným ven

Ahoj holky, nevím si nějak rady, jak se rozhodnpout. Malej je nachlazenej, zelená rýma, zvýšená teplota ( 37,3 - 38,6 večer) přes den jen lehce zvýšenou. Dle doktorky je to viroza, nic vážného…jde mi o to, budeme dneska 3 den doma a tam je prostě NÁDHERNĚ! Celý min týden jsme měli zkažený kvůli počasí a utekli jsme z dovolené a teďka tohle. Je nezodpovědné vzít ho třeba na hodinku na písek, nebo bych s ním raději měla být doma? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25276
1.7.13 10:13

Na písek bych určitě nebrala. Max. v kočárku na klidnou procházku, ale mimino by muselo ležet nebo sedět a odpočívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8598
1.7.13 10:15

@Aspera tak jsem si to právě myslela, že je to nerozum :-)Jenže máme hřiště pod oknem, je mi ho líto, že nemůže si pohrát, vemu ho prostě na hodinku aspoň do kočárku…samotné mi z toho taky už šibe :-) Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25276
1.7.13 10:18

@Kalla1412 podle mě malej z toho ještě až takový rozum nemá a pár dní bez písku klidně přežije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
1.7.13 10:19

Myslim, ze je jedno jestli sedi doma nebo v kocare…

Vzdycky me hrozne bavi, jak se doporucuje u deti klid na luzku :-D

• Citovat
  • Nahlásit
25276
1.7.13 10:22

@chatwenna já si myslím, že v tom kočáře je ve větším klidu než doma, kde bude furt v pohybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
medvidek
1.7.13 10:31

@Kalla1412 hoj človíčku, klíďo jděte na prochajdu, vedro venku neni(u nas teda ne),takze malyho neprehrejes a pobyt na cerstvem vzduchu vam prospeje obema :-). Uzijte sh to ;-).

• Citovat
  • Nahlásit
8598
1.7.13 10:32

@medvidek :hug: děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5469
1.7.13 10:47

Na písek nebo na hřiště bych ho nebrala - tedy tam, kde se shromažďují jiné děti. Přišlo by mi nezodpovědné nakazit virózou někoho dalšího - kór na počátku prázdnin, kdy se dovolené blíží. Raději bych byla ohleduplná k ostatním. Ale na procházku v kočárku bych ho vzala, třeba i na ten písek (kdyby tam zrovna nikdo nebyl). Užijte si pěkný den :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
1.7.13 10:58

Myslím, že jemu by to neublížilo, ale mohly by to chytit jiné děti, já bych ho klidně vzala na prochajdu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24511
1.7.13 10:59

@Apaji souhlasím. Na pískoviště určitě né, za prvé tam bude dělat blbiny a uřítí se, za druhé je to neohleduplné k ostatním dětem.
Takže za mě, pokud nemáte zahradu (třeba i u nějaké babičky např.), tak jen do kočárku. Venek ho určitě nezabije, ale nelítat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AnonymLucka
1.7.13 11:00

Pokud se dítko cítí ok, tak proč nejít ven. Ale ne mezi ostatní děti. Dceřiny virózy vůbec neřeším, ať se s tím tělo samo popere. A lehká fyzická aktivita může pomoci.

• Citovat
  • Nahlásit
8598
1.7.13 11:10

No holky, asi dneska nikam, protože malej se naspal do 39,1 po odečtu :idea: :! nechce chovat, moc pláče, chce hajat v postýlce, dala jsem mu nurofen a nechávám ho v klidu :roll: Mě klepne, chudák kluk…za týden jedeme na 14 dní pryč, tak se snad to tý doby zotaví, abysme mohli vyrazit a ne ztrávit prázdiny doma :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13148
1.7.13 11:13
@Apaji píše:
Na písek nebo na hřiště bych ho nebrala - tedy tam, kde se shromažďují jiné děti. Přišlo by mi nezodpovědné nakazit virózou někoho dalšího - kór na počátku prázdnin, kdy se dovolené blíží. Raději bych byla ohleduplná k ostatním. Ale na procházku v kočárku bych ho vzala, třeba i na ten písek (kdyby tam zrovna nikdo nebyl). Užijte si pěkný den :mavam:

Naprosto souhlasím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2692
1.7.13 11:47

Mě doktorka vždy říká..ven až když bude dítě 1 den zcela bez teplot..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat