Reklama

Sám doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nervik
Povídálka 15 příspěvků 16.12.08 20:55
Sám doma

Zdravím všechny maminky,
ještě před pěti dny jsem si myslel, že se vás tu budu ptát jak to MÁME s manželkou doma všechno zvládnout: novorozeně, skoro pětiletého autistu a malou školačku. Teď se ale všechno změnilo a já se vás musím zeptat jak to MÁM všechno zvládnout sám? Odešla od nás totiž manželka, ozvaly s její toulavé boty z mládí a dnes to dospělo k vrcholu.
Dnes jsem šel poprvé do práce od manželčina návratu z porodnice. Dělám dvanáctky, takže od šesti ráno do šesti odpoledne. Doma všechno spalo, tak jsem odcházel celkem v klidu. Den probíhal dobře, až ve čtyři hodiny odpoledne telefon ze stacionáře, kam chodí Tomášek, kdy že si pro něj přijedu. Že prej jim to ráno hlásila manželka. Tak utíkám ven, zapnout mobil, že zavolám manželce co se děje. Mobil má hluchej, ovšem přichází zpráva: „Vyzvedni dnes děti, doma máš dopis.“ No nechápu nic a jedu vyzvednout Tomáška a taky Adélku z družiny. Tomášek celou cestu bulí, Ada je taky divná.
Přijeli jsme domů, jdeme k bytu. V tom vyběhne sousedka, v náručí naši Lucinku :! a žene se ke mě. „Tady ji máte, vaše žena mi ji tu nechala, že vám ji mám dát. Je nahamaná a přebalená. Nashle.“ Prásk dveřma a já zas nevím nic. Přesouváme se domů, převlékám děti a oči hledají po bytě ten v sms zmiňovaný dopis. Našel jsem. Žena v něm psala, že už s náma nemůže být, že musí pryč. Že si bere naše úspory, já si jistě nějak poradím. Bla bla bla. Byl to dopis na deset řádků. Nic o tom kam jde, co bude dál. Jen že odchází a na sociálce podepíše papíry, že o děti nemá zájem. Svět mi v tu chvilku zčernal.
Obvolal jsem všechny známé, tchýni, kamarády. Nikdo nic neví. Tchýně přijela za půl hodiny, přečetla si dopis, pomohla mi s dětma, Adiny úkoly, zabavit Tomáška, obstarat Lucinku. Mezitím zkouším manželčin mobil, pořád nic. Společně koupeme děti a před deseti minutama konečně všichni usnuli. Tchýně šla domů, kdyby něco, mám zavolat.
A já tu teď sedím a nevím co mám dělat. Vůbec nevím. Mám jít na policii, že se mi ztratila žena? Co s dětma, zítra mám jít do práce. A jak jim to říct, Adélka se večer po mamince ptala. Tomášek žije ve svém světě, ale taková změna s ním jistě taky zamává. A co Lucinka? Asi už vím, proč ji žena ani nezačala kojit a hned na:,–(ila UM.

Nevím kde se stala chyba. Ráno půjdu na sociálku, asi i na tu policii, když bude mít žena hluchej mobil.

Předem díky za vaše nápady, jak dál. Spát určitě dnes nebudu, tak sem občas kouknu. Díky Honza

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

malika
Kecalka 394 příspěvků 16.12.08 21:10

Tak jestli je to pravda, tak je to docela hustý..... asi bych se o ni bála, je hodně krátce po porodu, tak jestli se jí hormony nesplašily…Určitě bych zavolala na policii ještě teď.

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 16.12.08 21:32

No to snad neni ani pravda.Ja myslim,ze muj manzel,by neumel se ani prihlasit na tento web a uz vubec ne pod mym jmenem. Od zkusenosti s Vanesskou neverim.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.08 21:40

Jen mě překvapuje u CHLAPA - první příspěvek a k tomu ty překrásné metříky :roll: Ale jestli je to vše pravda…tak nezáviděníhodná situace :?

malika
Kecalka 394 příspěvků 16.12.08 21:46
Loudalka píše:
No to snad neni ani pravda.Ja myslim,ze muj manzel,by neumel se ani prihlasit na tento web a uz vubec ne pod mym jmenem. Od zkusenosti s Vanesskou neverim.

???? nechápu, co je tak těžkýho přihlásit se na emimino ??

kadlina
Neúnavná pisatelka 17206 příspěvků 16.12.08 22:05
malika píše:
Loudalka píše:

To máš pravdu, ale v takovéhle situaci si taky neumím představit, že řeším metříky, ale třeba se pletu, taky jsem už podezíravá.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.08 22:07

Ahoj, já bych taky měla strach jestli nemá nějakou poporodní depresi. Jinak to snad není možný, že by takhle nechtěla svoje děti.

Hvezdicka
Kecalka 290 příspěvků 16.12.08 22:08

Není to jednoduchá situace. Je možné, že má manželka poporodní depresi a situaci nezvládla. Zkus napsat odkud jsi, třeba se tu najde poblíž někdo, kdo by Ti pomohl.

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 16.12.08 22:11

Ahoj, taky se přikláním k tomu, že by mohla manželka trpět na poporodní deprese…jinak si neumím vysvětlit, že by opustila děti… Určitě bych ráno zašla na policii a sociálku… Životní siutaci nezávídím, drž se :wink:

Mmia
Kecalka 396 příspěvků 16.12.08 22:22

Uff, hned ráno bych zavolala od práce, že si beru volno, děti jsou nejdůležitější a teď tě potřebují. Dál asi tu policii, taky si myslim, že bude mít žena asi nějaký problém po porodu, jinak si nedovedu představit, že by opustila novorozence.

Loudalka
Kelišová 5648 příspěvků 16.12.08 22:40
kadlina píše:
malika píše:
Loudalka píše:
To máš pravdu, ale v takovéhle situaci si taky neumím představit, že řeším metříky, ale třeba se pletu, taky jsem už podezíravá.

Přesně tak! Ani me neprekvapilo to prihlaseni.Spis jsem se spatne vyjadrila.Za 1.) chlap by se nikdy neptal zenskych,ale zavolal by kamaradovi nebo by to resil sam a za 2.) kdyz jsem prihlaseny nove,tak neumim delat metriky :wink: a nebo se tim nezaobiram,kdyz mam velkou starost.

malika
Kecalka 394 příspěvků 16.12.08 22:57

Zaregistroval se před pěti dny, udělal si metříky. Nevidím na tom nic podezřelýho. Už mě nebaví, jak se tady každá vážnější diskuze stočí k tomu, že je to podvodník. To je riziko internetu!!! Nikdo Vás přeci nenutí přispívat na takovou diskuzi, když mu nevěříte. Někomu může být zle a chce se někde svěřit.

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 16.12.08 23:13

HONZO-ty bys měl svou ženu znát nejlíp…Pokud pises, ze se ozvaly toulave boty z mladi-je to zvlastni.....­..Vzdyt mate miminecko a k tomu je zenska duse poutana jako k NICEMU JINEMU......Pokud muzu radit-NEVYMYSLEJ A NEOMLOUVEJ TO CIMKOLI,VEM TELEFON A VOLEJ POLICII A TO HNED!!!!Normalni to NENI pak by sis mohl jeste vycitat,ze jsi zene pomoci MOHL.-A NEUDELAL JSI TO…
MOC SI PREJU,AT JSI JEN PŘELUD.....PROTOZE POKUD NE..... :? :( :cry: :cry: :cry:

Brum
Závislačka 4270 příspěvků 16.12.08 23:37

Pokud je to pravda, tak rozhodně na policii. Myslím že to může být poporodní deprese a ta není sranda. Držím pěsti. A v práci si vem volno a vysvětli jim situaci.

Eliška
Extra třída :D 11810 příspěvků 16.12.08 23:39
Brum píše:
Jak to že NERVIK odpovídá jako MALIKA?????? Buď jsem přepracovaná nebo nechápu. Poradila bych, ale zavání mě to děláním si srandy z tohoto serveru. :evil: :evil:

proč myslíš, Brum?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >