Sama na wellness víkend?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 24.10.14 17:51
sama na welnes víkend???

Ahoj holky,
nejak me ubíjí ten mateřský život, jsem u navená z toho jak mi omarodí první díte ve školce pak týden na to druhé pak manžel a nakonec já abych se zvládla o všechny postarat :roll:.Mezitím si odskočím s jednou do nemocnice a týden si tam poležím jen protože malá čurá asi 150× denne…postraší me s cukrovkou s špatnou funkcí ledvin a pod…a když už se vrátím domu (že je to psychické) jde na dva dny do školky a už zas pritáhne nákou lahůdku a my jedem zase dokola :,( :,( už vážne nemužu…do toho se samozřejme hroutím i já protože přitom všem si nemužu při viroze ani na minutu lehnout…a jsem už uplne na dne…
Takže bych potrebovala nekam vyadnout, ale sama na víkend (jela bych i s kámoškou, ale ta bude chtít pařit a proste se do noci bavit a já zase jen spát nechat se masírovat a vířit nekde ve vířivce ) a na takový poklid se mnou nikdo nepojede) tudíž bych chtěla jet sama, ale ptám se není to trapnýý??? byla jste nekterá takto sama a kde? jak to probíhá? dekuji za rady..částečne jsem se potrebovala i vykecat..dekuji tem co dočetly do konce :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Moni25
Generální žvanilka 20509 příspěvků 24.10.14 17:53

@gina76 byla jsem sama v resortu Sv. Kateřiny, paráda.. nikdo se divně nekoukal, i když na večeři jsem vždy v restauraci odpovídala že nikdo další nebude :mrgreen:
a za mě to byla paráda..
jak to probíhá? nevím co přesně Tě zajímá, jak by to mělo probíhat..
jinak jen zmíním že konkrétně tento resort je hooodně drahej a i když jsem si to užila a služby na 1000% super, prostředí nádherný, tak možná bych se spokojila i s něčím levnějším :pankac:
a druhá věc že po příjezdu jsem za dva dny s nervama byla tam kde před odjezdem, ale jako relax to byl, to musím nechat.. ;)
kdyžtak se na cokoliv ptej :kytka:

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 24.10.14 17:57

@Moni25 jo byla jsi fakt sama? resort se podívám…no me spíš jde o to jestli te ubytují na jednlužku nebo jak to funguje? a ty večeře jít sama :roll: z toho mám trošku depku? tak na peníze nechci koukat když to nebude teda 10ka za noc :mrgreen:..kde to jeeeee ;)

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 24.10.14 18:04

Už jsem to zkoukla, je to hezký ale ode mne 185 km..trošku daleko chtěla bych něco tak do tech 100 km max ode mne…ale samozřejme uvítám jakýkoliv tipy,,,aby pak clovek blbe nekoukal kam tro přijel :mrgreen:

atominnka
Generální žvanilka 21991 příspěvků 24.10.14 18:07

Trapný to není, dala bych nevim co za to, abych někam mohla sama ;) na wellness se chystám jen co přestanu kojit, nebyla jhsem sama nikde 4roky (pokud nepočítám tak 6× odpoledne na koních, ale to už jsou 2roky)

Busy Bee
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 24.10.14 18:08

A co se kouknout na nějaké takové nabídky - to je dělané vyloženě pro jednoho - http://www.wellnessvikend.eu/…msky-vikend/

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 24.10.14 18:09

Já bych jela hned :dance: Ty večeře o samotě jsou trochu nepříjemné, ale třeba tam narazíš na jinou samotnou osůbku a přisedneš si.

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.14 18:09

@gina76 Proc divny? Rozhodne lepsi na vikend vypadnout do uplne jineho prostredi, vyspat se a zrelaxovana se vratit k rodine, nez si hrat na Xenu, ktera vsechno zvlada levou zadni, a pak se zhroutit.
Spokojena mama-spokojene dite.

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 24.10.14 18:09

@atominnka Taky pekný :)já teda mužu asi snad už ted kdykolivjen co malý dobere ATB tak vyletím jako střela..muž se bojí že už se nevrátím :roll:

helička
Kecalka 165 příspěvků 24.10.14 18:15

Taky jsem byla sama ve Svaté Kateřině a jela bych hned znova. Mně to nevadilo, byla jsem rozhodnutá od začátku, že jestli někam vypadnu od dětí tak jedině sama, nechtěla jsem se nikomu přizpůsobovat s programem.
Ani u večeře jsem si divně nepřipadala, vždycky jsem si sedla trochu stranou, zády do místnosti abych nemusela koukat na ostatní :-)
Jen je trochu nevýhodné, že pro jednotlivce se to holt prodraží, pokoj stojí víc.
Jdi do toho a užij si to :-)

Fjodorka
Extra třída :D 11327 příspěvků 24.10.14 18:15

@gina76 Ježiš proč trapný :mrgreen: Já bych jela mnohem radši sama, než s nějakou ženskou, která by určitě chtěla celý víkend prožvanit, to není žádný relax, to je moje noční můra. Jeď! :palec:

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 24.10.14 18:16

@Chocoloco jo to máš naprostou pravdu..už se tak trochu stalo,..muj kamarád psych..mi duverne řekl at na pár dní vypadnu a nebo že skončím u nej v léčebně..že jsm na dobrý ceste :roll:

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 24.10.14 18:17

@Akivasha přesne tech večeří se trošku bojím :)

Moni25
Generální žvanilka 20509 příspěvků 24.10.14 18:19
@gina76 píše:
@Moni25 jo byla jsi fakt sama? resort se podívám…no me spíš jde o to jestli te ubytují na jednlužku nebo jak to funguje? a ty večeře jít sama :roll: z toho mám trošku depku? tak na peníze nechci koukat když to nebude teda 10ka za noc :mrgreen:..kde to jeeeee ;)

hele já jsem z Prahy, takže to taky nebylo nejblíž ale neřešila jsem :oops:
jo fakt sama :lol: teď na konci září.. jinak jsem měla dvojlůžkový pokoj s oddělenými postelemi a povlečená byla jen jedna.. já se toho nebála, chtěla jsem sama, navíc kdo s Tebou na tak drahé místo pojede že :P vzala jsem si knížky a ani nebyly třeba, všude jsou časáky.. takže u těch večeří jsem si často četla.. dokonce jsem si i vínko dala :pankac: jako za mě se není čeho bát.. ;) a večer jsem byla tak stahaná, že jsem hned usnula, ani mi nebylo smutno :P

gina76
Ukecaná baba ;) 1337 příspěvků 24.10.14 18:19

@Fjodorka presne když jsem to říkala kámošce tak mi rekla že pojedem na moravu do vinýho sklípku :? tak na to jsem tak zvedavá…a ta další že bychom nekoho aspoň ulovily :zed: proste nemám normál kámošku :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >