Reklama

Šampon na normální vlasy - doporučte :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monísek12
Kecalka 163 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 13:38
Šampon na normální vlasy - doporučte :-)

Ahoj emimiňačky,

potřebovala bych poradit s výběrem kvalitního šamponu na normální vlasy. Nepotřebuji šampon ala zázračná péče, pečující oleje, 8v1, na poškozené vlasy, atd. - čím víc obsahuje šampon různých,,sere­petiček", tím víc mi to vlasy zatěžuje :( Mám vlasy spíš jemné (po porodu mi navíc vlasy dost padají) a myji si je 2× týdně. Doporučte, prosím, nějaký dobrý (Vámi odzkoušený) šampon. ;)

Díky, M.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 30.12.16 13:40

Nejlepší jsou pánké šampony za 25,– z DM… :D

Tarjei
Závislačka 3796 příspěvků 30.12.16 13:41

Od Herbavery Kofeinový šampon. Jakýmkoliv jiným si musím mýt vlasy obden. TAdy s tím to stačí jednou za 4 dny. A 550 ml lahvička stojí jen ke 40 kč.
Jinak mám jemné vlasy a lupenku, tudíž suchou kůži, a tenhle šampon mi maximálně vyhovuje…mívaj v Coopu, PeMi..

Danitschka
Závislačka 2824 příspěvků 30.12.16 13:42

Doporučuji šampuky z Lush, jsou přírodní a takřka bez chemie. Koukni na Lush. cz-cena se může zdát vyšší, ale vydrží opravdu dlouho.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 13:51

Dobrý je od Yves Rocher na jemné vlasy.

Monísek12
Kecalka 163 příspěvků 1 inzerát 30.12.16 13:51

@Danitschka Ahoj, dívala jsem na stránky Lush :) Mohla bys Ty osobně některý ten šampuk doporučit? Nepotřebuji nijak zvlášť pečující - nemám poškozené vlasy. Spíš nějaký, který nebude zatěžovat vlasy - aby se leskly, byly hebké a nemastily se :think:

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 30.12.16 13:54

Já používám Yves Rocher a jsem spokojená. Taky mam šampon jen na normální vlasy. Lush je skvělý, ale po sampuku jsem je nemohla rozcesat :-/ jinak na Lush nedám dopustit

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 13:54

@Sněžení Ale které pánské? :)

Moise
Hvězda diskuse 35419 příspěvků 30.12.16 13:58

@Monísek12 alternativa k Lushi jsou tuhé šampony ve formě mýdel. Používám je na dcerku, jsou bez jakékoliv chemie. www.mydloteka.cz, mají víc druhů. Jen chvíli trvá, než se vlasy odprostí od té „chemie“, zbaví se silikonů atd., chce to používat delší dobu, než se dostaví výsledek… jinak z klasických šamponů jsem slyšela kupodivu hodně chvály na Dove

tasa
Echt Kelišová 8977 příspěvků 30.12.16 13:58

Obyc. levny koprivovy

Danitschka
Závislačka 2824 příspěvků 30.12.16 14:00

@Monísek12
Obe s dcerkou pouzivame soak and float-mame ekzem a tento je opravdu hodne setrny i na denni myti. Ja a muz jeste stridame s karma komba, protoze miluju tu vuni. A taky je super. Obcas si koupim i curly, protoze mam kudrnate vlasy a po nem se mi lepe zehli.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 14:03

@Moise Jak se myjou vlasy mydlovym šamponem?

Moise
Hvězda diskuse 35419 příspěvků 30.12.16 14:12

@Taao normálně, namočíš hlavu, párkrát přejedeš tou kostkou, ono to pění. Nebo napěníš napřed v ruce, jak chceš. Spotřeba minimální. Já tím meju obě děti už několik měsíců a mám pořád jednu kostku

Sněžení
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 30.12.16 14:23
@Taao píše:
@Sněžení Ale které pánské? :)

ty jejich privatno značky balea, baleo nebo tak něco. Je to normální voda s tenzidy a surfaktanty… prostě méně koncentrované savo. :mrgreen:

Bohulinka
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 43 inzerátů 30.12.16 14:43

Mńo, mne zkušenost naučila, že je to prostě o ceně. Opravdu nejhorší zkušenost mám z Baleou či kopřivovým šamponem. Leta jsem používala Niveu, přišlo mi normální, že vlasy vypadají skvěle tak ty dva dny max. a pak je myji znovu. Loni na vánoce jsem dostala kvalitní francouzský šampón a jen jsem zírala. Prostě víc muziky je za víc peněz. Hledala jsem pak alternativu, která se dá zakoupit u nás. Používám od léta šampon a kodicioner od Alciny. Typ Royale. A spokojená jsem maximálně. Balení stojí sice kolem 400 Kč, ale je to 250ml, takže bych řekla, že vydrží tak na půl až 3/4 roku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama