Sandálky se zpevněnou patou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára 1
Echt Kelišová 8907 příspěvků 10.05.18 10:36
Sandálky se zpevněnou patou

Chtěla bych koupit sandálky se zpevněnou patou - velkou velikost cca 33 - 35 (každá značka sedí jinak). Poradíte značku, která má hezké holcici sandálky a zároveň nejsou předražené? U nás v okolí je to bída. Většinou nemají žádné. V jedné obuvi mají bohužel jen o číslo menší a na větší se ceka třeba 3 týdny (nejsem si jistá, že by sedely, ale byly hezké). V druhé obuvi kupodivu jedny mít budou, mají objednano. Objednavate z internetu nebo radši zkoušíte? Vyjde to přes internet levněji? Pokud tady v okolí seženu, tak si nemůžu vybírat.

Reakce:
azalia
Kecalka 323 příspěvků 10.05.18 10:43

Objednávala jsem teď dcerám sandálky Protetika. Mají pevnou patu a chráněné prsty. Cena se pohybuje cca kolem 800,– Je to hodně, ale co se dá dělat. Děti mi vyrostly na sandálkách od Santé. Ale ty už v téhle velikosti nedělají s páskem přes prsty, což jsem chtěla.
Jinak objednávám přes internet. Pokud se netrefím, není problém vyměnit.

Sára 1
Echt Kelišová 8907 příspěvků 10.05.18 10:58

@azalia Protetiku jsme zkoušeli, ale byly malé. Objednání trvá dlouho. Kde objednávat? Kolik pak stojí poštovné?

azalia
Kecalka 323 příspěvků 10.05.18 11:07

Tak já je objednávala na *** Poštovné bylo zdarma. Ale mají je v různých internetových obchodech. Zadej si je do vyhedávače a vyber obchod, který Ti bude vyhovovat. Ceny, poštovné i doba dodání se liší, to má každý obchod jinak.

edit admin - odstraněn odkaz

Aliik
Echt Kelišová 8346 příspěvků 10.05.18 11:08

Keen Moxie jsou úžasný ;) Má je dcera ve 34ce. Ale nejsou kožené, v těch mi výběr ve větších číslech přijde nulový. Kromě toho má kožené baleríny, těch je naopak výběr velký a na léto jsou ideální ;)

Sára 1
Echt Kelišová 8907 příspěvků 10.05.18 11:12

@Aliik Ty ale nemají zpevněnou patu. Nebo se pletu?

Aliik
Echt Kelišová 8346 příspěvků 10.05.18 12:08

@Sára 1 Uzavřenou ano, pevnou tak napůl (už to není takový tvrďák jako kotníkové kožené sandále pro menší děti) ;)
 https://www.keenfootwear.cz/moxie-sandal-jr

Sára 1
Echt Kelišová 8907 příspěvků 10.05.18 17:52

@Aliik Já právě chci se zpevněnou patou. Nejen uzavřenou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >