Reklama

Sandálky se zpevněnou patou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8725 příspěvků 10.05.18 10:36
Sandálky se zpevněnou patou

Chtěla bych koupit sandálky se zpevněnou patou - velkou velikost cca 33 - 35 (každá značka sedí jinak). Poradíte značku, která má hezké holcici sandálky a zároveň nejsou předražené? U nás v okolí je to bída. Většinou nemají žádné. V jedné obuvi mají bohužel jen o číslo menší a na větší se ceka třeba 3 týdny (nejsem si jistá, že by sedely, ale byly hezké). V druhé obuvi kupodivu jedny mít budou, mají objednano. Objednavate z internetu nebo radši zkoušíte? Vyjde to přes internet levněji? Pokud tady v okolí seženu, tak si nemůžu vybírat.

Reklama

Reakce:

azalia
Kecalka 299 příspěvků 10.05.18 10:43

Objednávala jsem teď dcerám sandálky Protetika. Mají pevnou patu a chráněné prsty. Cena se pohybuje cca kolem 800,– Je to hodně, ale co se dá dělat. Děti mi vyrostly na sandálkách od Santé. Ale ty už v téhle velikosti nedělají s páskem přes prsty, což jsem chtěla.
Jinak objednávám přes internet. Pokud se netrefím, není problém vyměnit.

Sára 1
Echt Kelišová 8725 příspěvků 10.05.18 10:58

@azalia Protetiku jsme zkoušeli, ale byly malé. Objednání trvá dlouho. Kde objednávat? Kolik pak stojí poštovné?

azalia
Kecalka 299 příspěvků 10.05.18 11:07

Tak já je objednávala na *** Poštovné bylo zdarma. Ale mají je v různých internetových obchodech. Zadej si je do vyhedávače a vyber obchod, který Ti bude vyhovovat. Ceny, poštovné i doba dodání se liší, to má každý obchod jinak.

edit admin - odstraněn odkaz

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8268 příspěvků 10.05.18 11:08

Keen Moxie jsou úžasný ;) Má je dcera ve 34ce. Ale nejsou kožené, v těch mi výběr ve větších číslech přijde nulový. Kromě toho má kožené baleríny, těch je naopak výběr velký a na léto jsou ideální ;)

Sára 1
Echt Kelišová 8725 příspěvků 10.05.18 11:12

@Aliik Ty ale nemají zpevněnou patu. Nebo se pletu?

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8268 příspěvků 10.05.18 12:08

@Sára 1 Uzavřenou ano, pevnou tak napůl (už to není takový tvrďák jako kotníkové kožené sandále pro menší děti) ;)
 https://www.keenfootwear.cz/moxie-sandal-jr

Sára 1
Echt Kelišová 8725 příspěvků 10.05.18 17:52

@Aliik Já právě chci se zpevněnou patou. Nejen uzavřenou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >