Reklama

Sbíráte venku bobany po dětech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 02.05.10 21:25
sbíráte venku bobany po dětech?

Dlouho jsem se zdráhala, zda se vůbec zeptat :oops:
Poslední dobou trpím na nějaké depky (no, nic moc se nedaří) a tak abych přišla na jiné myšlenky v noci, když mě prďolka budí, tak vzpomínám, co mě na emiminu rozesmálo. Naposled to byl trénink bez plenek, kde holčička několikrát „lakovala“ maminku slovem bobek a nakonec bobek stejně skončil v kalhotech. A z toho mě vyvstala otázka, jestli když dítě kaká venku, tak bobek seberete.
Já se omlouvám za hrozný dotaz, ale nedá mi to :mavam:

Reklama

Reakce:

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 02.05.10 21:27

:lol: :lol: dobrá diskuse.
Pro tyto účely mám v batohu obvykle několik igelitových pytlíků, a protože holky venku kakají hojně a rády :lol: , tak je podložím pytlíkem a pak celý obsah hygienicky a beze zbytku vyhodím do koše.

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 02.05.10 21:30

Je to blbe prirovnani, ale jako u psa. Taky jsem hovinka sbirala a budu i u ditete. Myslim, ze naslaple h… je jedno ci je, porad je to blbe.
V IKEA maji bezvadny pytliky na psi exkrementy, cerne, pevne, akorat na jednu porci. A pak sup s tim do kose. Tot moje predstava o budoucnosti :-)
 http://www.ikea.com/…cts/40109423

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 02.05.10 21:34

Právě, že to přirovnání mi taky přišlo divné, ale myšlenka stejná. Jen že jsem ještě maminku sbírající bobeček neviděla :think:

Makino, to jste dobré, že se trefíte :potlesk:

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 02.05.10 21:37

Kaki, on se dá roztáhnou tak na 20×20 a to snad ani nejde se netrefit. Navíc tráva zůstane sterilně čistá.
Mmch, vzhlem k tématu máš trefný nick. :-D

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 02.05.10 21:37

Prirovnani dobry, ale pes to pusti kdekoliv a do krovi pro to nepolezete ani u psa. Dite taky vetsinou nenechate kakat tam, kde je to frekventovany. V lopuchach bych to teda nesbirala. :wink:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 02.05.10 21:38

KAkiko, ja jsem zvykla z naseho retrievra (uz ho nemame), ale on mel ty h. poradny, skoro jako lidsky, takze me to nevadi, strcis ruku do pytliku, vezmes a pytlik otocis…kdyz mrzne a z h.. se kouri, to je nadhera :roll: pardon, za naturalisticky popis, jsem se nechala unest. A mikrotenak se kolikrat protrhl, tyhle IKEA sacky jsou skvele, mame jeste nejakou zasobu, tak urcite vyuzijeme…ale shrnuto, jsem pro sbirani.

IMI, a co ve meste? uprostred namesti? Mala kdyz kaka, tak kaka ted, za 10 vterin…chudaci kolemjdouci, uz se tesim na vesele prihody az mala zacne konecne oznamovat, ze by rada cosi..

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 02.05.10 21:40

Jj, sbírala jsem :)

Měla jsem kliku, že to bylo snad jen dvakrát-třikrát… V lese jsme teda zahrabavávali, sbírání jsem řešila jen ve městě.
A další věc, máme pejsky, takže pytlíky na bobky po kapsách jsou samozřejmost.

L.

nozu
Extra třída :D 11576 příspěvků 02.05.10 21:40

tak tahle diskuse mě zaujala :-)
pokud už kakáme venku, tak sbírám. myslím, že přirovnání ke psům je sice trošku drsnější, ale úplně přesné. fakt nesnáším, když po lidech a jejich miláčcích zůstává na ulici nepořádek (a je jedno jestli papírky nebo exkrementy) a nedělám to ani já.
jen pro zasmání, klárka je už touhle mojí výchovou tak postižená, že má tendence sbírat odpadky na ulici a vyhazovat je do košů :-) takže tohle zase brzdím a jenom si povídáme o tom, že se to nedělá…

Kakika
Extra třída :D 14884 příspěvků 02.05.10 21:41
MadGirlNancy píše:
KAkiko, ja jsem zvykla z naseho retrievra (uz ho nemame), ale on mel ty h. poradny, skoro jako lidsky, takze me to nevadi, strcis ruku do pytliku, vezmes a pytlik otocis…kdyz mrzne a z h.. se kouri, to je nadhera :roll: pardon, za naturalisticky popis, jsem se nechala unest. A mikrotenak se kolikrat protrhl, tyhle IKEA sacky jsou skvele, mame jeste nejakou zasobu, tak urcite vyuzijeme…ale shrnuto, jsem pro sbirani.

My máme dva ovčáky, takže to samé :lol: Ale ti venku káleli zcela pravidelně, přeci si nezadělají zahradu, že?
Makino, s nickem jsi mě dostala, to mi ani nedošlo :lol: , původně to s kakáním nesouvisí, ale když jsi to napsala, tak i tak se to dá přeložit :mrgreen:

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 02.05.10 22:39

Hm, to me nenapadlo, veprostred namesti. je teda pravda ze kdyz deti nemaj jo prujem, tak vimpriblizne cas, kdy budou kadit +- hodina. Dokonce to zacinam vychytavat i u mladsiho. Do vychazek se mi jeste netrefil ani jeden :wink:

Jana206
Nadpozemská drbna 26376 příspěvků 03.05.10 09:46

Adámkovi se občas stalo,že se mu chtělo kakat v městském parku.
Ano,posbírala jsem do sáčku a vyhodila.

Ve městě naštěstí máme dostupné záchody,tak v případě potřeby chodíme tam.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >