Šediny v 36 s grácií?

12113
19.6.10 11:06

šediny v 36 s grácií?

Ahoj,
asi jsem v dnešní době výjimka, ale nikdy jsem nepřišla na chuť barvení vlasů :nevim: Mám takovou špinavě blond barvu, kdysi jsem bývala blondýna, po dětech mi vlasy celkem ztmavly.
Rok dva mi začínají nad čelem prokvétat, zatím je to pár bílých vlasů. Jsem dost přírodně laděná, a ač to zní asi dost podivně, tak mně osobně to vůbec nevadí. Přijdu si jako já sama, ne jako převlečená já.
Zmínila jsem to před manželem, on sám tyhle věci v podstatě nikdy nekomentuje a dozvěděla jsem se, že šediny mu sexy nepřijdou. Ovšem neřekl mi na férovku, že by mu to vadilo - tak jak to je - u mně. Je hodně tolerantní v těchto věcech.

Tak teď nevím - být „svá“, nebo s tím „něco“ dělat kvůli muži? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
19.6.10 11:17

si do toho nech později až to bude třeba víc vidět, udělat jen melíry … ty to zamaskujou. Kolegyně (pravda je jí 50) má světle hnědé, prokvetlé a ten melír to skvěle zamaskuje a moc jí to sluší.

Jinak záleží na tobě … jstli se cítíš dobře nebo ne, a myslím že i kvůli chlapoi to občas za to stojí ;).

• Nahlásit
  • Citovat
3990
19.6.10 11:26

Já jsem trochu jiného ražení, šediny maskuju a barvím se (je mi taky 36 :wink: ), ale napadá mě, že v mladistvém sexy účesu by nemusely vůbec vadit, pokud ti je barvení proti mysli. Pokud jsi přírodně laděná (styl oblékaní, nelíčení atd.), barvené vlasy nebo melír by se k tobě asi ani nehodily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
19.6.10 11:34

Ahojky, já asi nejsem příliš přírodní typ :wink: spíš takový sportovní a šediny kryju melírem… (je mi 37)
Myslím, že když půjdeš k šikovné kadeřnici a řekneš, že chceš nenápadné melíry, tak ti vytvoří jakoby sluncem vyšisované pramínky, které budou vypadat přirozeně… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
19.6.10 12:18

Me je teda 30, ale kvetu taky, me deti misto zubu vzaly asi pigment :roll: Ja se teda barvim, jsem spis sportovni typ. Ale taky myslim, ze dobre udelanej melir zacinajici sediny zakreje a bude vypadat prirozene. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12113
19.6.10 12:47

Koukám, že v tom přijímání „stáří“ jsem asi fakt výjimka, mně to prostě nevadí. Vždycky se mi taky moc líbily starší paní s šedivým mikádem nebo úplně nakrátko a našedivo. Do toho teda ale myslím mám ještě nějakých pár let :wink:

Už jsem to občas nakousla s kadeřnicí, chodím k ní už léta a zná mě dobře. Podle ní to v mé „myší“ barvě moc vidět není (já to tedy vidím), a pokud by s tím ona něco dělala, tak by dala přeliv, že je šetrnější. Mám už léta sestřih takovéhleho typu (obrázek uprostřed)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
IMI
2766
19.6.10 12:54

Tak jako ve 30-ti to fakt neberu :lol: A ono je fakt, ze clovek na sobe vidi vic, nez na nem videj ostatni. Ono je to taky o tom, ze mam cca od 15-ti let cervenou barvu a zmena na sedivou je pro me dost „radikalni“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12113
19.6.10 13:05

Víš co, možná ten melír zkusím :think: uvidím, jak se budu cítit.
Možná mě taky odrazuje, že moje kamarádka, stejně mladá :wink: , nosí v dlouhých vlasech melír, aniž by měla nějaké šediny, a má ho asi udělaný trochu nešťastně, právě to vypadá, jako by šedivá byla (a není).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
19.6.10 13:44

ahoj
tak ja protoze mam vlasy tmave a sediny uz vice nez 6let tak vlasy barvim,ale pokud mas vlasy svetle tak si je kdyztak nechej prosvetlit melirem,vypada to skvele.
Sediny na zene mi sexy nepripadaji,u muzu je to neco jineho :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
19.6.10 14:12

Ahojky, se šedinama už taky pár let bojuju - je mi 31 8-) zatím teda barvím, ale o melíru uvažuju čím dál víc - barva mi totiž na šedivých vlasech vydrží max 3 umytí a to ať použiju jakoukoli :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35126
19.6.10 15:26

me napadlo, ale to asi neni take reseni tveho gusta, obarvit to nasedivo cele - to vypada smrncovne na mladsich zenach.
Ja jsem teda barvilka, prvni sedivak jsem mela snad v 18ti. Prirozene sediny se mi nelibi. Manzelovi jsou jedno, dycky se divi, ze se zase barvim a proc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12113
19.6.10 15:42

Pudli, jednak na to asi nemám odvahu, jednak si myslím, že by mi to ani neslušelo :think: A manžel by asi nadšený nebyl…
Ale počítám, že jednou na to asi dojde.

Imi, já ve 30 to vše taky viděla ještě jinak. Ale taky jsem ty šediny ještě neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
19.6.10 16:06

První šedivý drát jsem si našla už v 16 a tak od 25 si musím pravidelně dobarvit odrosty - květu čím dál více. A jelikož mám vlasy tmavé, není to hezké.

Nic proti šedivému či dokonce bílému účesu, ale po pravdě né v 36 letech. Je to šmrncovní na těch 50tkách a více..
Mě se vyloženě šedivý chlapi líbí, ale ženám to bohužel přidává hrozně let.
záleží na tobě, jak se citíš a jak moc jsou viditelné oproti tvým vlasům..
Jistě kadeřnice najde nějaké slušivé řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12113
19.6.10 17:31

Díky za názory :-D

Jen mě překvapuje, že se tu nenašel fakt nikdo s „přírodním“ názorem :think: protože mně to přijde tak hrozně přirozený přijímat ten věk a změny… (nemyslím tedy třeba nadváhu, to ne, ale vrásky jo). A přitom se stará vůbec necítím!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35126
19.6.10 18:04

tak ja si obecne nemyslim, ze vsechno prirozene je nejlepsi.

ale tebe jako obdivuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama