Šéf se ptal, kam jdu pracovat.

Napsat příspěvek
Velikost písma:
960
10.4.24 21:55
@Anonymní píše: Více

K čemu by jim to bylo? Když odcházela kolegyně, která se v kolektivu vyloženě nechytla, všem se „ulevilo“, ale proč by měl mít kdo důvod ji škodit jinde. Popřáli jsme ji hodně štěstí v novém kolektivu a víc to nikoho nezajímalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.24 21:56
@Černá Madonna píše: Více

I když jsem neřekla, podíval se do boku s výrazem, stejne se to dozvím.

  • Citovat
  • Upravit
74217
10.4.24 21:56

Ptát se může. Když odcházíš, protože máš špatné zkušenosti. Tak bych nic konkrétního o novém místě neřekla. Jen neutrálně. Až se někdy rozdohnu, že půjdu o dům dál, tak mému zaměstnavateli řeknu, kde jdu. Protože budu potřebovat, ať napíše nějaké hodnocení/ doporučení, které předložím jinde. A stejně by to hned po pohovoru zjistil, kde jdu. Vím, že jsou běžně tihle zaměstnavatelé v okrese v kontaktu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
10.4.24 21:57

Já jsem se jako šéfová taky ptala. Měli jsme dobré vztahy, tak mě jako člověka prostě zajímalo, kam dál osud zavane lidi, se kterými jsem pár let strávila. V pohodě mi to řekli všichni, neměla jsem nijak potřebu s touto informací dále nakládat a popřála jsem jim hodně štěstí. Kdyby mi to neřekli, no tak něřekli, no, jejich povinnost to samozřejmě nebyla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.24 22:00
@bloklimiucet píše: Více

Pořád nerozumím. :zed: jsem dutá

  • Citovat
  • Upravit
16331
10.4.24 22:01
@Anonymní píše: Více

Tak je to potom vůl… :nevim:
Ať se zajímá o své.
A možná, že bych ho na svoji impulsivní povahu poslala někam. :cert: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.24 22:01
@Kunikula Strhana píše: Více

Ne každý je takový. A k čemu jim byla sikana na pracovišti?

  • Citovat
  • Upravit
6381
10.4.24 22:04

Zeptat se může, mě to taky zajímá. Na druhou stranu, ty odpovědět nemusíš.
Ale škodit nikomu nechci, spíš jde o přehled kam lidi odchází, a proč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.4.24 22:04
@Kelsey píše: Více

Kam jdu sem neřekla, ale ze to bude v místě, kde nynější práce z které odchazim

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.4.24 22:06
@ugluk píše: Více

Proste to byl zamer kolegu, jak to zjistit od šéfa a pak pokud by tam měli známé, tak skodit

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.4.24 22:08
@Dollorres píše: Více

Kdoví, atejne si myslím, že to vysmiruje někdo z pomlouvacnych kolegu

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.4.24 22:11
@Černá Madonna píše: Více

Já zase ne. Trqpi mě, že se dozvi a budou skodit

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.4.24 22:12
@Anonymní píše: Více

Mne se ptali a pak volali do me budouci prace, snazili se skodit. Ale moje povest byla lepsi, takze je budouci zamestnavatel odpalkoval a jeste mi to rekl :mrgreen: stalo se mi to dvakrat, menila jsem v nasem meste praci 3×. Na poslednim miste zustavam uz sedm let a zatim se odejit nechystam. Brali by me i na tech puvodnich mistech nakonec :mrgreen:

Takze pokud chces, klidne zamlcuj.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
10.4.24 22:14

A odchazela jsem kvuli vedeni a podminkam na pracovisti, takze proto skodili.

  • Citovat
  • Upravit
16331
10.4.24 22:19
@Anonymní píše: Více

Neboj, on moc dobře ví, že jako zaměstnavatel má „máslo na hlavě“. ;)
Taková šikana a zrovna na jeho pracovišti, není vůbec dobrou vizitkou. :think:

Příspěvek upraven 10.04.24 v 22:20

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat