Šéf se ptal, kam jdu pracovat.
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Anonymní píše: Více
K čemu by jim to bylo? Když odcházela kolegyně, která se v kolektivu vyloženě nechytla, všem se „ulevilo“, ale proč by měl mít kdo důvod ji škodit jinde. Popřáli jsme ji hodně štěstí v novém kolektivu a víc to nikoho nezajímalo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Černá Madonna píše: Více
I když jsem neřekla, podíval se do boku s výrazem, stejne se to dozvím.
- Citovat
- Upravit
Ptát se může. Když odcházíš, protože máš špatné zkušenosti. Tak bych nic konkrétního o novém místě neřekla. Jen neutrálně. Až se někdy rozdohnu, že půjdu o dům dál, tak mému zaměstnavateli řeknu, kde jdu. Protože budu potřebovat, ať napíše nějaké hodnocení/ doporučení, které předložím jinde. A stejně by to hned po pohovoru zjistil, kde jdu. Vím, že jsou běžně tihle zaměstnavatelé v okrese v kontaktu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já jsem se jako šéfová taky ptala. Měli jsme dobré vztahy, tak mě jako člověka prostě zajímalo, kam dál osud zavane lidi, se kterými jsem pár let strávila. V pohodě mi to řekli všichni, neměla jsem nijak potřebu s touto informací dále nakládat a popřála jsem jim hodně štěstí. Kdyby mi to neřekli, no tak něřekli, no, jejich povinnost to samozřejmě nebyla.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše: Více
Tak je to potom vůl… ![]()
Ať se zajímá o své.
A možná, že bych ho na svoji impulsivní povahu poslala někam.
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kunikula Strhana píše: Více
Ne každý je takový. A k čemu jim byla sikana na pracovišti?
- Citovat
- Upravit
Zeptat se může, mě to taky zajímá. Na druhou stranu, ty odpovědět nemusíš.
Ale škodit nikomu nechci, spíš jde o přehled kam lidi odchází, a proč.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kelsey píše: Více
Kam jdu sem neřekla, ale ze to bude v místě, kde nynější práce z které odchazim
- Citovat
- Upravit
@ugluk píše: Více
Proste to byl zamer kolegu, jak to zjistit od šéfa a pak pokud by tam měli známé, tak skodit
- Citovat
- Upravit
@Dollorres píše: Více
Kdoví, atejne si myslím, že to vysmiruje někdo z pomlouvacnych kolegu
- Citovat
- Upravit
@Černá Madonna píše: Více
Já zase ne. Trqpi mě, že se dozvi a budou skodit
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše: Více
Mne se ptali a pak volali do me budouci prace, snazili se skodit. Ale moje povest byla lepsi, takze je budouci zamestnavatel odpalkoval a jeste mi to rekl
stalo se mi to dvakrat, menila jsem v nasem meste praci 3×. Na poslednim miste zustavam uz sedm let a zatim se odejit nechystam. Brali by me i na tech puvodnich mistech nakonec ![]()
Takze pokud chces, klidne zamlcuj.
- Citovat
- Upravit
A odchazela jsem kvuli vedeni a podminkam na pracovisti, takze proto skodili.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše: Více
Neboj, on moc dobře ví, že jako zaměstnavatel má „máslo na hlavě“. ![]()
Taková šikana a zrovna na jeho pracovišti, není vůbec dobrou vizitkou. ![]()
Příspěvek upraven 10.04.24 v 22:20
- načítám...
- Citovat
- Zmínit