Ségra má kapavku, můžu jí chytit?

Anonymní
17.11.11 13:29

Segra má kapavku,mužu jí chytit?jsem těhotná

ahoj segra má kapavku,tět jsem byla doma u mámy..včera jsme se přestěhovaly…no nic,,potřebuju vědět zda mám jít radši k dr,mužu jí od ní chytit?když jsem se po ní koupala,chodila na wc atd atd?děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4691
17.11.11 13:33

Kapavka se přenáší v podstatě jen pohlavním stykem. Bakterie způsobující onemocnění by ve vnějším prostředí nepřežila. Takže si myslím, žes nic nechytla. Ale pro klid duše si klidně zajdi na testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
17.11.11 13:34

Určitě bych k doktorce zašla..

Jinak mě ale napadá, že není zrovna nejlepší nápad toto téma zakládat neanonymně..Vždy tu probíráš soukromí a zdr. stav své sestry, navíc tu máš fotku a tak dále..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46867
17.11.11 13:35

Prenos je mozny pouze pohlavnim stykem, bakterie na vzduchu nepreziva.

Ale i tak bych si na test zasla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25139
17.11.11 13:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691

Vlastně jestli jsi těhotná, tak bys na ty testy jít měla. Kdybys čirou náhodou byla nakažená, můžou zabránit přenosu choroby na dítě. Takže si ty testy pro jistotu nech udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34193

Já bych taky zašla k doktorce, bez ohledu na to, že se přenáší jen pohlavním stykem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
marra
17.11.11 13:38

To je ta segra,co ji malem znasilnili?no tak to potes koste teda :roll: Jinak kapavka je prenosna pohlavnim stykem,ale i presto bych se vysetrit asi nechala,radsi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.11 13:50

jo pujdu radši dr…jo anonymně je pravda tak já to radši smažu..

• Citovat
  • Nahlásit
76157
17.11.11 14:04

A nedělá se náhodou ten test u těhotných automaticky? nebo tam je jen HIV a syfilis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46867
17.11.11 14:22
j.a.n.i1 píše:
A nedělá se náhodou ten test u těhotných automaticky? nebo tam je jen HIV a syfilis?

Ja myslim,ze tam kapavka neni, ale jista si nejsem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16351
17.11.11 14:23

K doktorce určitě zajdi, i když ta pravděpodobnost je minimální.

A opravdu bys měla požádat adminy o smazání diskuse - tohle je vůči Tvé sestře víc než nefér!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9018
17.11.11 14:37

Běz zítra k lékaři a diskuzi nechej smazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sophinka
17.11.11 14:42
sunnyho.motylek píše:
ahoj segra má kapavku,tět jsem byla doma u mámy..včera jsme se přestěhovaly…no nic,,potřebuju vědět zda mám jít radši k dr,mužu jí od ní chytit?když jsem se po ní koupala,chodila na wc atd atd?děkuju za odpovědi

teda ty máš diskuze :mrgreen: :mrgreen:
ale není divu,že jí má když se chodí dívat na ptáky na záchodky :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5misa6
17.11.11 15:44
sophinka píše:
sunnyho.motylek píše:
teda ty máš diskuze :mrgreen: :mrgreen:
ale není divu,že jí má když se chodí dívat na ptáky na záchodky :mrgreen:

Já nikoho neodcuzuju,ale zakladatelka píše o takových věcech,no. . . Nevím ty diskuse jsou trochu zvláštní,a mám už udělaný obrázek,jinak zajdi k dr.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat