Sex - je možné 3 týdny po porodu?

Anonymní
16.9.19 12:33

Sex - je možné 3 týdny po porodu?

Zdravím, maminky. Jdu si k vám pro radu… Měla jsem, sice dlouhý a vyvolávaný, ale jinak bezproblémový první porod se třemi vnitřními stehy a už od začátku, kdy mě přestal bolet podbřišek, mám strašnou chuť na sex. :D Zítra to jsou tři týdny od porodu, už nekrvácím a cítím se skvěle… Je možné už to začít pomalu zkoušet (samozřejmě s kondomem)? Najde se někdo, kdo nepočkal ani měsíc po porodu? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1936
16.9.19 12:34

My teda počkali já byla dost šitá a i po 6ti neděli mě to dost bolelo. Pokud se ale cítíš fit a použijete ochranu pro případné bakterie tak v tom nevidím žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
16.9.19 12:36
@Anonymní píše:
Zdravím, maminky. Jdu si k vám pro radu… Měla jsem, sice dlouhý a vyvolávaný, ale jinak bezproblémový první porod se třemi vnitřními stehy a už od začátku, kdy mě přestal bolet podbřišek, mám strašnou chuť na sex. :D Zítra to jsou tři týdny od porodu, už nekrvácím a cítím se skvěle… Je možné už to začít pomalu zkoušet (samozřejmě s kondomem)? Najde se někdo, kdo nepočkal ani měsíc po porodu? :srdce:

to bych se bala. Je brzo. Hlavne ty vnitrni stehy se muzou otevrit. Nevim. Hlavne me to poprve dost bolelo. Nedelala bych to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
16.9.19 12:38

Asi bych to úplně kvůli těm vnitřním stehům neriskovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.9.19 12:40

Nejde jen o hygienické hledisko, ale příliš brzký sex po porodu může způsobit do budoucna problémy jako např. prolaps dělohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
16.9.19 13:03

3 týdny je málo. Já čekala 5 a i to mi zpětně připadá málo a to sem měla rychlý porod bez jediného stehu. Ty vnitřní stehy tě můžou pak bolet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
969
16.9.19 13:07

Taky bych to neriskovala ještě to není pořádně zahojený a navíc jsem byla ráda že se mezi kojením vyspím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.9.19 22:51

Nevim jak se stehy, ty jsou vstrebatelne ne?

Já je neměla a s kondomem jsme to zvládli po cca 3 a pul tydnech, ale první sex teda nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.9.19 15:41

Moc děkuji za názory :kytka:… Ještě radši počkám. :) Ano, stehy jsou vstřebatelné, cca po 14 dnech by měly být pryč podle porodní asistentky. Ale teda čekání je to hrozné. :D

• Nahlásit
  • Citovat
336
19.9.19 21:08

Tak jsou ještě jiný možnosti ne…My sme to zkusili po sestinedeli a poprve nic moc, ještě jsem to docela citila. Ale pak super, asi lepší než před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama