Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Mamce sme po rozvodu dali inzerát na Seznam.cz , netrvalo dlouho a byl zde jeden milý muž. Bylo mi tehdá čerstvě 18, začali spolu chodit, teď jsou už léta šťastní manželé ❤️ ( no a letos mi bylo 35 🙈 )
Vyšlo. Pokusů bylo několik, ale nelituji toho, dost mi to dalo.
A teď jsem šťastně zadaná a už snad na seznamku nikdy nebudu muset chodit
![]()
Ano, ale bylo mi 23 a nijak jsem na to netlačila. Byla jsem v pohodě i single a vlastně jsem nijak urputně nehledala. Znamenalo to stovky naprostých zoufalců, u kterých bylo jasné, že je to úplně mimo (po prvním ahoj dickpic, univerzální vzkazy rozesílané všem přítomným ženám od 15 do 50 atd.), možná dvacet rande, ze kterých nakonec nic nebylo, ale třeba jsem prostě párkrát měla možnost mluvit s někým, s kým bych se nikdy běžně nepotkala (kluk co staví domy ze slámy), zkusila si sporty, které jsem předtím nezkoušela (rande na lezecké stěně), pár opravdu zajímavých kluků, se kterými bych si uměla představit být, ale prostě se to nějak nesešlo a potkala jsem manžela, který v té době rozjížděl doma v obýváku vlastní IT firmu, nikam nechodil, možnost seznámit se moc neměl a jsme spolu 12 let velmi šťastní. Jsou tam i skvělý úlovky, jen je třeba přeházet spoustu hnoje občas.
Vyšlo na 2. pokus, teď jsme manželé a v září čekáme miminko.
Vyslo, pred 17 rokama. Nevim na kolikaty pokus, ale moc jich nebylo.
Čemu říkáš pokus?
Jako kolikátý setkání na benzínce (protože covid a lockáč?
)
Počítám na prstech…
Osmej.
A úúúúúhmmmmm, zatím toho chlapa vnímám jako svýho Osudovýho nafurt, zapadlo do sebe úplně všecko.
![]()
Vtipné bylo, že předchozích 7 pokusů jsem mohla klidně vynechat, psali jsme si v podstatě od začátku mého seznamkového působení - akorát zatímco já společensky obíhala ty benzínky, on netlačil na pilu. Dva měsíce (ten lockdown, jeho covid a policejní hodina
) - pak šlo všecko strašně rychle.
Když teda došlo na „pilu“, všecko ostatní jsem poškrtala a spláchla do propadliště dějin, protože je jasno. ![]()
Nechám si ho. ![]()
Vyšlo. Tedy, doufám v to
Jsme spolu od března a od září se k sobě stěhujeme. To bude taková zatěžkávací zkouškou našeho vztahu, a pak se chceme posunout dál. Ale musela jsem políbit hooooodně žabáků, než jsem poznala tohohle prince ![]()
Já se provdala za muže, kterého jsem našla na Tinderu. Jde to, pokud seznamku bereš pouze jako nástroj. Základ je dobrý profil, upřímný popis i fotky a pak tomu prostě občas zkusit dát šanci.
Na kolikaty pokus?