Seznámit rodice s kamarádem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Dlouhá punčoška
30.4.23 12:45
@Anonymní píše:
@Serpentini nebudu se delit s kamaradkami o byt :(

No, tak budeš radši bezohledná vůči rodičům? Už jsi dospělá ženská a neměla by jsi se chovat jako zpovykaný děcko.
Když si dobře vybereš spolubydlící, žádný problém.
Holt už budeš muset konečně zvednout zadek a chovat se jako dospělá.
Mamahotel zavírá

  • Citovat
  • Upravit
3741
30.4.23 14:36

@Serpentini Treba jí to vzrušuje :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3741
30.4.23 14:38

Pokud někoho máš a už jsi dospělá tak si zrid vlastní život a prostor. Chápu že na to sama nemáš, ale on snad něco má taky. Šetřit to by se všem líbilo, ale taky nějak v mezích

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
249
30.4.23 14:47

Ježiš kde je zas problém, vy důry? Však budou zalezlí v pokoji a maximálně si zajdou do koupelny. Nějaké jídlo může klidně nachystat holka a cizí synek se nikde po bytě nemusí producírovat.
Jaký přesně je rozdíl mezi přítelem a kamarádem? Pořád je to pro rodiče někdo cizí od jejich holky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9098
30.4.23 14:51
@puzzlesTB píše:
Ježiš kde je zas problém, vy důry? Však budou zalezlí v pokoji a maximálně si zajdou do koupelny. Nějaké jídlo může klidně nachystat holka a cizí synek se nikde po bytě nemusí producírovat.
Jaký přesně je rozdíl mezi přítelem a kamarádem? Pořád je to pro rodiče někdo cizí od jejich holky.

Tak kamarád na sex může být každý týden někdo jiný. Přítel může jednou potencionálně patřit do rodiny. Rozdíl markantní. A u nás doma rozhodně jednou nechci mít hodinový hotel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9098
30.4.23 14:53
@Anonymní píše:
@Serpentini nebudu se delit s kamaradkami o byt :(

Chudáci rodiče, tebe bych za dítě nechtěla. Dospělá už dost stará holka s uvažováním dítěte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5161
30.4.23 14:53

A proc takhle tajne v noci, proc rodicum normalne nereknes, ze u tebe nekdo prespi. Kdyz nepotrebujes nazor/svoleni rodicu, proc chces nazor cizich lidi na emiminu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14697
30.4.23 15:03

Tak a co panske boty prede dveřmi a bunda na vesaku? Močení ze stoje :mrgreen: to jde v bytě slyšet. Myslis, ze jsou vaši hloupí? Normálně rekni, ze by sis rada někdy přivedla na noc kluka, zda jim to nevadí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5161
30.4.23 17:36
@Semtex píše:
Tak a co panske boty prede dveřmi a bunda na vesaku? Močení ze stoje :mrgreen: to jde v bytě slyšet. Myslis, ze jsou vaši hloupí? Normálně rekni, ze by sis rada někdy přivedla na noc kluka, zda jim to nevadí.

Bundu a boty schova v pokojicku :D ale co budou delat, kdyz se rodice rozhodnou nejit do prace a neinformovat predem dceru :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Cizinka 999
30.4.23 19:29
@Anonymní píše:
Ahoj,

nevím kde začít. Dlouhodobý vztah nevyšel. Rozhodla jsem si že si budu zatím užívat, bydlím s rodiči :srdce: se situací, že nemám přítele jsou obeznámeni. Vyskytl se teď kamarád/spolužák pri kterého jsem měla vždy slabost (24) let bydlí též u rodičů a užívat si v hotelech, autech není nejak přáno.
Napadlo mě v noci přijet dom, vzít ho do pokoje a ráno chodí rodiče do práce, může tu semnou být celou noc/den ;) co si o tom myslíte? nejak je chci vyhnout situaci kdo to je? a podobne :think:

dík za rady a tipy :srdce:

Dcera 21 tehdy, se mě zeptala jestli u ní může přespat kamarad, ja ho jsem ho ještě večer pozdravila a pak zalezli fo spodniho Patras, kde mají holky své patro I s koupelkou. Tenhle kamarád plus vyl u nás asi 5 krát. Teď na stálého přítele a byl u nás 3 krát týdne, bez se odstehovala do spolubydleni s dalším 3 studenty, a občas jsou u nás oba, když si chcou užít zahrady a slunicka.
Jestli pracuješ tak je divné být ve 24 letech doma a nechtěl své soukromí, pořád lepší spolubydleni než být pořád v tvém věku doma

  • Citovat
  • Upravit
14697
30.4.23 20:01
@hani28 píše:
Bundu a boty schova v pokojicku :D ale co budou delat, kdyz se rodice rozhodnou nejit do prace a neinformovat predem dceru :lol:

Jojo, v téhle situaci se to rádo stává :mrgreen: obecně se muže toho stat dost, co když ho třeba do penisu pichne zrovna včela a bude potrebovat první pomoc? :P Pak bude holka šramotit v lekarnicce, rodiče vylezou… a půjdou pomoci s osetrenim :P :P :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
782
1.5.23 08:05
@Cizinka 999 píše:
Dcera 21 tehdy, se mě zeptala jestli u ní může přespat kamarad, ja ho jsem ho ještě večer pozdravila a pak zalezli fo spodniho Patras, kde mají holky své patro I s koupelkou. Tenhle kamarád plus vyl u nás asi 5 krát. Teď na stálého přítele a byl u nás 3 krát týdne, bez se odstehovala do spolubydleni s dalším 3 studenty, a občas jsou u nás oba, když si chcou užít zahrady a slunicka.
Jestli pracuješ tak je divné být ve 24 letech doma a nechtěl své soukromí, pořád lepší spolubydleni než být pořád v tvém věku doma

Ale to by se musela o něco snažit, vyvinout nějakou snahu a to se madam nechce.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová