Sezónní práce – z čeho lidé žijí a jak je to s důchodem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10712
7.1.26 18:35
@izabe píše: Více

A co třeba takhle:
Mám známou, která skoro nevaří, půl roku je v Alpách, pak celé léto někde trajdá, to by mě zajímalo, jak se bude mít v důchodu. Co vy na to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9085
7.1.26 19:19
@Anonymní píše: Více

To záleží na tom, kolIk a kde a zda platí. Může mít důchod z obou ZEMÍ, jen z jedné nebo ze žádné. Mj. takové to povídání o o tom, že lidé dnes 40 nebudu mít důchod, je hloupost. Budou ale nižší. Asi již nikdy nebude generace důchodců na tak vysoké životní úrovni. Nejen u náš ale i Německo. atd.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15012
7.1.26 21:54
@Anonymní píše: Více

Jsi normální? Já vidím normální dotaz a tady nějaká anonymní hysterka z toho vyvodí úplné nesmysly

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15012
7.1.26 21:57
@Anonymní píše: Více

Když si platí soc. pojištění, tak bude. Kamarád od jara do podzimi dělal v cestovním ruchu a v zimě býval na ÚP

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.1.26 03:58
@Kfětoslava píše: Více

Normální člověk se zeptá dané osoby a neřeší cizí život na netu.

  • Citovat
  • Upravit
15012
8.1.26 05:58
@Anonymní píše: Více

Moralizování od připosra. ého anonymu nabírá nový rozměr :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22173
8.1.26 10:16
@Kfětoslava píše: Více

Pracák se započítává jen něco málo. Takže kamarádovi budou chybět odpracované měsíce nebo roky, pokud si neplatí sociální dobrovolně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová