Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@izabe píše: Více
A co třeba takhle:
Mám známou, která skoro nevaří, půl roku je v Alpách, pak celé léto někde trajdá, to by mě zajímalo, jak se bude mít v důchodu. Co vy na to?
@Anonymní píše: Více
To záleží na tom, kolIk a kde a zda platí. Může mít důchod z obou ZEMÍ, jen z jedné nebo ze žádné. Mj. takové to povídání o o tom, že lidé dnes 40 nebudu mít důchod, je hloupost. Budou ale nižší. Asi již nikdy nebude generace důchodců na tak vysoké životní úrovni. Nejen u náš ale i Německo. atd.
@Anonymní píše: Více
Jsi normální? Já vidím normální dotaz a tady nějaká anonymní hysterka z toho vyvodí úplné nesmysly
@Anonymní píše: Více
Když si platí soc. pojištění, tak bude. Kamarád od jara do podzimi dělal v cestovním ruchu a v zimě býval na ÚP
@Kfětoslava píše: Více
Normální člověk se zeptá dané osoby a neřeší cizí život na netu.
@Anonymní píše: Více
Moralizování od připosra. ého anonymu nabírá nový rozměr ![]()
@Kfětoslava píše: Více
Pracák se započítává jen něco málo. Takže kamarádovi budou chybět odpracované měsíce nebo roky, pokud si neplatí sociální dobrovolně.