Sežali psa

1097
5.5.16 12:40

sezrali psa

Dobry den.Chc se podelit o hroznou zkusenost.Pred 2 tydny nasla znama jezevcika, ktereho evidentne vyhodili.Oni bydli na hajence a tak hodne psu a kocek uz tam jsou.Sami maji 6 psu, deti jezdi kazdy vikend a berou sve psy.Tak toho jezevcika uz neslo nechat i z duvodu, ze se hadal s domacimi psama.Pan starosta dediny vzal odpovednost na sebe.Ze zakona maji odpovednost 2 tydny se starat.vim,ze pes byl u jedne zneske, ktera ma sama papirovou fenu a psa nechat naporad nechtela.Nu a dnes mi znama rika, ze dosla ji sms, ze pes je nalozeny a zvou na pecinku.
Pred tim starosta rikal, ze dat ho do utulku narocne a zrujnuje to rozpocet dediny.pry 100 kc na den.Ale ze to vyresi takhle, to nenapadlo nikoho.
Reknu vam, ze kazdy nadava na Rusko, ale v Rusku nejime psy a kocky.Zde,na nase dedine tke jsou exoti, co nakladaji psy. Jednou chodili, koledovat na velikonoce, a muj pes vybehl k nim, tak se ptali, zda ho neprodam na pecinku.Jsem v soku, co s e tu deje.
Ani nevim, zda se da nejak potrestat za to. Policie rozhodne se tim zabyvat nebude.Ale tak na regionalni zpravy nebo novu, primu…to by rada napsala.Co by sjte delali vy? Jen tak prehlednout…snad nemyslite, ze to je v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6522
5.5.16 12:41

Nedělal si třeba srandu? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
5.5.16 12:42

Řekla bych, že si z tebe udělali srandu, takže bych nedělala nic a přešla to. Případně si příště vymyslela něco na ně.

• Citovat
  • Nahlásit
10215
5.5.16 12:43

Nedělala bych s tím nic, není to protizákonné. V Číně jedí psy normálně, i krysy, opice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
5.5.16 12:44

Znama rikala, ze ji prisla sms… tohle mi zrovna neprijde jako dukaz toho, ze nekdo snedl psa :nevim: a to ze se kolednici (mozna priopili) ptali, jestli muzou vzit na pecinku vaseho - to mi prijde u nekteryhc lidi jako bezna prupovidka, nejak by me nenapadlo resit, ze by ho ten clovek fakt snedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5215
5.5.16 12:46

Tak za prve nemáš důkaz ze to nebyl vtip. A za druhé sorry ale i pes je maso a není to protizákonné at se nám to libi či ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.16 12:46

Neverim, ze nekdo zere psa..fuj..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
5.5.16 12:47

Tak běžné jíst psy u nás není, ale trestné asi taky ne :think: Spíš bych řekla, že si z tebe někdo dělal srandu. Viděla jsi toho psa na pekáči na vlastní oči? Jestli ne, tak bych si s tim vůbec nelámala hlavu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9710
5.5.16 12:47

A nepochopila jsi to spatne? Snad to byla legrace! Myslim, ze by se tim nechlubili. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20856
5.5.16 12:48

Chapu spravne, ze jsi cizinka? Zjevne mas problem s chapanim ceskeho humoru. A i kdyby ho nakrasne snedli, tak co? Kralik Pepa je taky domaci mazel a pecinkou neopovrhnes :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2527

Nepřijde mi to divné, v jiným zemích se jí psi, jinde králíci, kočky. Ne to o daných zvycích. Jako ale je fakt, že když jsem byla malá, měla jsem jezevčíka Dana, pak mě ve 12 ti letech kousl a naši ho dali myslivci. No, jenže ten hň*p ho prodal naším sousedům a oni ho snědli. Tenkrát mi z toho bylo blivno s dodnes, když ty lidi potkám, je mi z nich zle. Teď už to tak neberu. Mrkni třeba na to, jak se chovají ve velkochovech ke kuratum a kravám a pak si dej s chutí pecinku. Dobrou chuť :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
@lecka píše:
Tak za prve nemáš důkaz ze to nebyl vtip. A za druhé sorry ale i pes je maso a není to protizákonné at se nám to libi či ne.

Víš jistě, že to není protizákonné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10365

Az budes hrdinne vystupovat zpoza barikady a horlive se bit za vsechny psy, co by jinak skoncili na pekaci, vzpomen si na kravy, ovce, prasata, kurata..Potravni retezec plati i pro psy, tak co bys chtela resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sunshinegirl
5.5.16 12:49

Myslím, že to protizákonné je. Je to hnus. A faktem je, že na dědinách se psi jedí, já bych za to ty lidi zastřelila.

• Citovat
  • Nahlásit
9710
5.5.16 12:50

Navic z jezevcika nemůže byt takova pecinka aby se na ni dala pozvat jeste navsteva :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat