Sháním plyšovou hračku - mazlika. Pomůžete hledat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
10872
8.7.11 22:38
janinkaz píše:
Ahoj Káťo :wink:Hm, máš pavdu. Asi na opici kašlu. Stejnou nenajdu, a asi jim vemu toho pejska z Ikey, ten se mi zdá hodně heboučkej, takovej mazlíček :wink:

třeba máš ukázněnější děti… ale naše teroristky jsou fakt šílený - dokonce schazovaly knížky z regálů, páč chtěly mít všechny doma!!! Tak jak jsem chvátala, tak to nestihly přendávat do kočáru, padalo to na zem, rychle jsem sbírala a v těch zastávkách se snažily zase na něco dosáhnout… no komedie!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8022
8.7.11 22:39
janinkaz píše:
A tady dnes

Tak já hledala a hledala a našla tohle http://www.srovnanicen.cz/…%A1%20Opice/
a tady
 http://www.hracky365.cz/…sova-hracka/#…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
8.7.11 22:40

V obchodě nepouštím z kočáru :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
777
8.7.11 22:48

Hledám až se mě kouří z počítače a nic podobnýho tu není :nevim:
Nekoupila ji babička v nějakém supermarketu,to se pak nedá najít?
Taky se mě bude zdát o opičkách :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
8.7.11 22:54
bekky píše:
Hledám až se mě kouří z počítače a nic podobnýho tu není :nevim:
Nekoupila ji babička v nějakém supermarketu,to se pak nedá najít?
Taky se mě bude zdát o opičkách :mrgreen: :mrgreen:

Holky, jste moc hodné. Asi se už nevyrábí, přeci je to bude letos 7 let :nevim:

Tak už se na to vykašlete :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
8.7.11 22:54

A všem přeji krásné opičí sny :huban: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12658
8.7.11 22:58

my mame http://www.obchodhracek.cz/…-cozies-bear , nosi ho sebou vsade, da sa dobre drzat za ucho aj ruku a je prijemny fakt ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12658
8.7.11 23:13

inak toto mi pride docela podobne aj ked nie rovnake :-( http://shop.mojechytredite.cz/…tla-59222333
ak to sem uz niekto daval tak sa ospravedlnujem ;-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 11:25

Všem moc díky.
Dnes jsem byla ve městě a koupila modrého medvídka http://www.rappa.cz/…rge/3312.jpg - toho růžového neměli. A Viktorka má takového zajíčka od Cherokee, toho tahá (a mě vůbec nedošlo, že by ho jako mazlíka mohla mít, až když ho dneska donesla 8-) ), takže vyřešeno :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
9.7.11 22:36

To je těžké, jak máš staré dítě? Moje dcera má v posteli naskládaných spoustu kamarádů plyšáků viz foto, aby se tam sama nebála, sama si je tam donesla, když se jí postel koupila. Každou noc si vybírá nějakého jiného na tulení. Ale nejvíc vyhrávají kočky, pejsi, krteček, panenky teď poslední dobou i autíčka. Nemluvím ji do výběru je to její postel, jen ty kamarády tam musí mít poskládané, v říjnu bude mít 3 roky, tak už je s ní domluva snadná :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 22:47

Mám 13 měsíční dvojčata (viz. metřík) a už jsem sehnala jednoho modrého méďu (viz. výše) a nakonec ještě odpoledne objednala druhého stejného, jen růžového :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
9.7.11 22:59

Ja asi nepomuzu, u nas frci potkani a hadrova panenka:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
9.7.11 23:03
janinkaz píše:
Ono to možná dopadne tak, že někam půjdem a ozkouší si to sami co se jim bude líbit :-P

To asi bude nejlepší, běž do Ikey, jestli ji máte někde blízko, tam mají takové měkké hračky a některé ani nejsou tak drahé, ono se to prodraží, když se to má kupovat dvakrát. Moje dcera teda většinu plyšáků asi 25 ks podědila po mně a mojí sestře, pečlivě jsme je schovávali. Barbínky jsme rozdaly a teď mě to mrzí, protože Meli už se začla zajímat o Barbíny a tu jsme nenechaly ani jednu :(.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
9.7.11 23:03

jeden:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 23:05

Monjie potkani fuj :lol:

Ivko, v Ikee jsme cca co 3 týdny. Ale už jsem objednala toho druhého méďu. Díky ale za tip :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin