Sháním plyšovou hračku - mazlika. Pomůžete hledat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
74217
10.7.11 00:00
janinkaz píše:
Tak já už na výběr nemám, jeden méďa je doma, druhý objednaný. A František s Fanynnkou bude drahý. :wink:

Švagrové syn si oblíbil na mazlení a spaní, takový ten mantinel hadrový z postýlky, říkali tomu chika, chika nebo jak, když dojeli z Anglie na dovolenou do Česka, tak to vezli Davidovi sebou asi do 5 let.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.7.11 00:05
IvkaH píše:
janinkaz píše:
Tak já už na výběr nemám, jeden méďa je doma, druhý objednaný. A František s Fanynnkou bude drahý. :wink:
Švagrové syn si oblíbil na mazlení a spaní, takový ten mantinel hadrový z postýlky, říkali tomu chika, chika nebo jak, když dojeli z Anglie na dovolenou do Česka, tak to vezli Davidovi sebou asi do 5 let.

Mantinely taky máme :palec: Asi jim je napůl odvážu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:07

Myslite? jsem si zapla film a je sakra dobrej, takovej ze zivota

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.7.11 00:15
Monjie píše:
Myslite? jsem si zapla film a je sakra dobrej, takovej ze zivota

Jakej? :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:18

Mamas&Papas

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.7.11 00:19

Já koukám na Stmívání 3 :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:22

To neznam, ja mam rada, takovy filmy, ktery cloveka strhnou… ze zivota, dramata:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.7.11 00:27

Já neznám to tvé, dáš odkaz na stažení?
Stmívání je taková romantika s upírama :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:29
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3866
10.7.11 00:30
Monjie píše:
Ja asi nepomuzu, u nas frci potkani a hadrova panenka:)

cece u nas taky sturi z ikey :-D ma ctyri a jednoho malickeho toho jsem kdysi nasla na zemi byl cely zablaceny tak jsem ho vyprala a je to takove sturi mimi :-D nejvetsi legrace vzdy je jak kazdy nakukuje do kocarku a anca v jedne ruce drzi cumel a v druhe za ocas stura :-D to jsou reakce:-D:-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.7.11 00:34

Adam má taky tu velkou myš doma. Ale teď koukám v nabídce na netu už není :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:34

jo jeste ten nas nejoblibenejsi:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:34
kalimerko píše:
Monjie píše:
Ja asi nepomuzu, u nas frci potkani a hadrova panenka:)
cece u nas taky sturi z ikey :-D ma ctyri a jednoho malickeho toho jsem kdysi nasla na zemi byl cely zablaceny tak jsem ho vyprala a je to takove sturi mimi :-D nejvetsi legrace vzdy je jak kazdy nakukuje do kocarku a anca v jedne ruce drzi cumel a v druhe za ocas stura :-D to jsou reakce:-D:-D
:potlesk: :pankac: :pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:38

a jeden zivej:D :oops: :lol: to zas radsi smazu abych vas nepohorsila:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.7.11 00:40
Monjie píše:
a jeden zivej:D :oops: :lol: to zas radsi smazu abych vas nepohorsila:D

Hustýýý :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin