Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj ![]()
Sháním nějakou plyšovou hračku, pro moje dvojčata. Hledala jsem plyšovou opičku, co dostal syn v 9 měsících. od té doby ji všude vláčí, všude s ní spí, cestuje s námi, prostě je to náš rodinný mazlík. Má hlavu vycpanou, tělo je hodně hadrové, v zadečku troška kuliček. Vždycky jí vzal pod krkem, pěkně se mu nosila. No a prckům se moc líbí, jenže jí bohužel nemůžu sehnat ![]()
Pomůžete mi? Nebo dáte tip na podobné plyšové hračky na takovéhle nošení? Na spaní mají tohle z ikey, ale není to ono http://www.ikea.com/…cts/10132774
Jinak já našla tohle, trošku to je podobné … http://www.imi.cz/…pice_122545/
A přidám foto, jak vypadala a hned dodám aktuální. Předem moc děkuji za tipy ![]()
Ahoj, viděla jsem v Globusu podobnýho usínáčka - medvídka. Vycpaná měkká hlava s vyšívaným obličejem, trošku vycpané tlapky a tělo hadrové. Měli ho v různých barvách. My máme pejska, ale nejradši má myšku tanečnici z Ikea a plyšáky, co jsem já šila k prvním narozkám.
Mě se ještě líbí tohle http://www.ikea.com/…cts/00132798 , ale ještě pořád hledám. Díky za tip ![]()
Jani tak s tímhle neporadím. Naše děti mají plyšáků plnou postel, ale žádného vyloženě oblíbeného. Takže to ani nesleduji.
U nás oba stále usínají s chumlačkou /bav. plínou/
Já myslela, že scháníš stejnou opici
Tahle je podobná, ale asi to neni ona, což? ![]()
Stejou opici hledám, ale byla jsem u ve 3 městech a prolezla net (asi?) a furt nic ![]()
Veruš podobná je, ale ta cena 2× se mi nezdá
tenkrát to byl dárek od manželovi babičky, a ta určitě nic drahýho nakupovala. Ale moc děkuji, tuhle jsem taky našla
Kamarádky kluk má od mala medvídka, byl už šílený, potrhaný, vyšisovaný, koupila stejnýho a nechce ho, koupila ještě jednoho stejnýho, nechce ho. Tak má tři a stejně tahá prvního, říká mu méďa měkký
On je takový měkký, jak je starý a „hnusný“
Tak aby to nedopadlo stejně ![]()
Tak já ještě číhnu, jestli nějakou nenajdu ![]()
To je dobrý ![]()
Tohle je pro dvojčata, Adámek svoji opici má (jmenuje se Plyšák
)
Máma mu teď pro ní šila spací pytel ![]()
Pro dvojčata holku a kluka by mohlo být i tohle (dají se koupit i samostatně):
http://www.znackovehracky.cz/…vy-usinacek/
Ono to možná dopadne tak, že někam půjdem a ozkouší si to sami co se jim bude líbit ![]()
Nase Zuzka ma na spani tohohle medveda: http://www.danne-shop.cz/…bow-258.html , ma cca 25×25cm, je docela velikej a krasne mekouckej a k zuzlani vhodnej
Od Baby bow jich maji vic typu ![]()
Háta_x píše:
Pro dvojčata holku a kluka by mohlo být i tohle (dají se koupit i samostatně):
http://www.znackovehracky.cz/…vy-usinacek/
Háto díky, ale usínáčky máme ![]()
Aliik píše:
Nase Zuzka ma na spani tohohle medveda: http://www.danne-shop.cz/…bow-258.html , ma cca 25×25cm, je docela velikej a krasne mekouckej a k zuzlani vhodnejOd Baby bow jich maji vic typu
Taky díky za tip ![]()
Plyšák taky dobrý ![]()
Tak drřím palce při výběru ![]()
A tahle se mi teda líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…